photo Schip.gif
 photo Bird1wBMP.gif
 photo Bird1wfBMP.gif
Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Intro

OVERZICHT


Hieronder treft u een overzicht aan van namen, functies, schepen, jaren en reis van zeevarenden die tussen 1963 en 1970 in dienst waren bij de Stoomvaart Maatschappij Nederland (SMN). De gegevens heb ik overgenomen van het scheepvaartforum:

www.kombuispraat.com - topic Bemanningslijsten - SMN


Op dit topic kunt u ook een overzicht opvragen van de namen per schip of per functie. Het overzicht is bijgewerkt tot 20 november 2010 en zal hoop ik nog vele malen worden aangevuld tot deze compleet is. Mocht u dus zelf over lijsten uit die tijd beschikken hou ik mij gaarne aanbevolen om deze als aanvulling te mogen gebruiken. De gegevens komen uit 343 bemanningslijsten met circa 10.000 namen. Er kunnen dubbele in voorkomen omdat de schrijver van de bemanningslijsten zich soms in een lettertje kan hebben vergist. Komt u uw naam tegen, schroom dan niet om u aan te melden bij kombuispraat of, als uw naam niet voorkomt maar u heeft wel voor de SMN gevaren in deze periode, een berichtje te sturen naar mijn e-mail adres onderaan deze pagina.


A-C, D-G, H-J, K-M, N-R, S-U, V-Z

G. Aalpol, 1964, 01, 5e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 39.
G. Aalpol, 1965, 06, 4e Werktuigkundige, BALI, reis 64.
G. Aalpol, 1967, 10, 3e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 85.
H.G. v. Aalstede, 1965, 11, Lichtmatroos, NEDER WAAL, reis 33.
W.C. v. Aalstede, 1967, 08, Matroos o/g, BENGKALIS, reis 62.
W.G.W. van Aarts, 1968, 11, Radio officier, KAAP HOORN, reis 43.
C.T.J. Abbehues, 1965, 12, Radio officier, BAWEAN, reis 67.
C.T.J. Abbehues, 1966, 05, Radio officier, BAWEAN, reis 69.
A. Abeleven, 1967, 11, 5e Werktuigkundige, BALI, reis 76.
M. Abelskamp, 1969, 11, Matroos, KARIMUN, reis 69.
M. Abelskamp, 1970, 03, Matroos, KARIMUN, reis 71.
J.M.W. Abrahams, 1965, 03, Bediende, KARIMATA, reis 44.
J.M.W. Abrahams, 1965, 09, Bediende, RAKI, reis 68.
IJ. Adema, 1964, 12, Matroos o/g, RIOUW, reis 59.
H. Adema v. Scheltema, 1965, 05, 2e Bankwerker, BALONG, reis 39.
H. Admiraal, 1963, 03, Matroos o/g, BATU, reis 25.
M.T. Adriaanse, 1963, 04, Motorman, BATJAN, reis 31.
M.T. Adriaanse, 1963, 09, 1e Motorman, BATJAN, reis 33.
A. Adriaansen, 1965, 06, 2e Bankwerker, RIOUW, reis 60.
A. Adriaansen, 1967, 08, 1e Bankwerker, BILLITON, reis 67.
A. Adriaansen, 1969, 05, 1e Bankwerker, KARIMATA, reis 62.
A. Adriaansen, 1969, 10, 1e Bankwerker, KARIMATA, reis 64.
A. Adriaansen, 1970, 03, 1e Bankwerker, KARIMATA, reis 66.
J. Adriaansen, 1967, 08, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 59.
J. Adriaansen, 1967, 10, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 60.
J. Adriaansen, 1968, 10, Matroos o/g, BANGGAI, reis 55.
J. Adriaansen, 1969, 09, Matroos o/g, ANTILLA CAPE, reis 5.
J. Adriaansen, 1969, 11, Matroos o/g, ANTILLA CAPE, reis 6.
J.M. Adriaansen, 1963, 05, Kwartiermeester, NEDER WAAL, reis 21.
J.M. Adriaansen, 1964, 01, Kwartiermeester, GABONKUST, reis 41.
J.M. Adriaansen, 1965, 01, Kwartiermeester, GABONKUST, reis 46.
J.M. Adriaansen, 1965, 03, Kwartiermeester, GABONKUST, reis 47.
J.M. Adriaansen, 1965, 07, Bootsman, BANDA, reis 48.
C.B.A. Ahrens, 1965, 08, Handlanger, NEDER RIJN, reis 17.
C.B.A. Ahrens, 1966, 01, Olieman, CELEBES, reis 55.
B. v.d. Akerboom, 1963, 09, Chef-hofmeester, REMPANG, reis 48.
A. Akse, 1965, 01, Matroos, BATU, reis 31.
A. Akse, 1965, 06, Matroos, BENGKALIS, reis 48.
A. Akse, 1965, 12, Matroos, NEDER RIJN, reis 19.
A. Akse, 1966, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 21.
A. Akse, 1967, 03, Matroos, BALONG, reis 42.
A. Akse, 1967, 10, Matroos, BATU, reis 42.
A. Akse, 1968, 04, Matroos, REMPANG, reis 62.
A. Akse, 1969, 05, Matroos, BATU, reis 48.
A. Akse, 1970, 01, Matroos, BINTANG, reis 91.
N.M. Al, 1966, 01, Matroos, BENGKALIS, reis 53.
Th. Alberts, 1965, 01, Lichtmatroos, BATU, reis 31.
A. Alderlieste, 1967, 02, Motorman, NEDER RHONE, reis 25.
A. Alderlieste, 1967, 08, Motorman, NEDER RIJN, reis 29.
A. Alderlieste, 1967, 12, Motorman, NEDER RIJN, reis 31.
A. Alderlieste, 1968, 08, Motorman, NEDER LEK, reis 35.
A. Alderlieste, 1969, 04, Motorman, KARACHI, reis 54.
A. Alderlieste, 1969, 09, Motorman, NEDER EEMS, reis 51.
A. Alderlieste, 1970, 01, Motorman, NEDER EEMS, reis 53.
A. Alderlieste, 1970, 03, Motorman, NEDER EEMS, reis 54.
J. Alderlieste Azn, 1965, 07, Olieman, BANDA, reis 48.
J. Alleman, 1963, 04, Handlanger, KARAKORUM, reis 26.
J. Alleman, 1965, 02, Handlanger, NEDER RHONE, reis 13.
J. Alleman, 1965, 08, Handlanger, NEDER RIJN, reis 17.
J. Alleman, 1967, 11, Motorman, NEDER WESER, reis 43.
J. Alleman, 1969, 12, Motorman, NEDER RIJN, reis 43.
L.A. Almekinders, 1967, 09, Radio officier, BANGGAI, reis 52.
L.A. Almekinders, 1968, 04, Radio officier, REMPANG, reis 62.
L.A. Almekinders, 1968, 09, Radio officier, NEDER WESER, reis 47.
H. Altena, 1969, 09, Radio officier, NEDER EBRO, reis 50.
E.F. Altman, 1965, 12, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 19.
E.F. Altman, 1966, 06, Lichtmatroos, CELEBES, reis 56.
E.F. Altman, 1967, 10, Matroos o/g, BATU, reis 42.
R. Ameling, 1965, 02, 2e Stuurman, NEDER EEMS, reis 27.
R. Ameling, 1965, 07, 2e Stuurman, NEDER ELBE, reis 35.
R. Ameling, 1967, 09, 2e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 46.
R. Ameling, 1968, 09, 2e Stuurman, NEDER WESER, reis 47.
R. Ameling, 1969, 12, 2e Stuurman, KARACHI, reis 58.
H.F. Amsen, 1969, 09, Lichtmatroos, BATU, reis 49.
H.F. Amsen, 1970, 02, Lichtmatroos, NEDER WAAL, reis 58.
K. v. Amstel, 1970, 02, Bediende, ANTILLA CAPE, reis 7.
R. v. Amstel, 1965, 09, l.l. Stuurman, ROEBIAH, reis 75.
R. v. Amstel, 1965, 10, l.l. Stuurman, ROEBIAH, reis 76.
R. v. Amstel, 1966, 05, l.l. Stuurman, BATU, reis 37.
R.H. Amtzen, 1968, 10, Ass.Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 51.
R.H. Amtzen, 1969, 03, Ass.Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 52.
R.H. Amtzen, 1969, 05, Ass.Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 53.
R.H. Amtzen, 1970, 03, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 90.
E.P. Anderson, 1967, 11, Handlanger, BINTANG, reis 81.
E.P. Anderson, 1968, 09, Handlanger, NEDER WESER, reis 47.
A.C. Andeweg, 1967, 02, 4e Werktuigkundige, BATU, reis 40.
J.K. André, 1965, 03, Radio officier, NEDER ELBE, reis 33.
H.A. Andriesse, 1964, 12, Hoofdwerktuigkundige, RIOUW, reis 59.
H.A. Andriesse, 1965, 12, Hoofdwerktuigkundige, KAAP HOORN, reis 31.
H.A. Andriesse, 1965, 12, Hoofdwerktuigkundige, KAAP HOORN, reis 32.
H.A. Andriesse, 1968, 11, Hoofdwerktuigkundige, KAAP HOORN, reis 43.
H.A. Andriesse, 1969, 10, Hoofdwerktuigkundige, NEDER WAAL, reis 55.
P.J. Andringa, 1965, 03, 3e Stuurman, NEDER EBRO, reis 27.
P.J. Andringa, 1967, 12, 3e Stuurman, ROTTI, reis 81.
P.J. Andringa, 1969, 02, 3e Stuurman, ROTTI, reis 85.
N. Anker, 1967, 05, 2e Bankwerker, KAAP HOORN, reis 37.
F.J.W.R. Anten, 1963, 06, Olieman, BALONG, reis 34.
J.H.J. Anthonissen, 1965, 02, Matroos, NEDER EEMS, reis 27.
J.H.J. Anthonissen, 1965, 06, Matroos, NEDER EEMS, reis 29.
J.H.J. Anthonissen, 1966, 01, Matroos, BATU, reis 35.
J.H.J. Anthonissen, 1966, 05, Matroos, BATU, reis 37.
J.H.J. Anthonissen, 1967, 03, Matroos, BALONG, reis 42.
J.H.J. Anthonissen, 1967, 10, Matroos, KARIMATA, reis 56.
J.H.J. Anthonissen, 1968, 10, Matroos, BANGGAI, reis 55.
J.H.J. Anthonissen, 1969, 12, Matroos, NEDER LINGE, reis 16.
M.J.F. Apfel, 1963, 04, Bediende, KAAP HOORN, reis 21.
F. Arbeider, 1965, 03, 2e Stuurman, BANGGAI, reis 39.
F. Arbeider, 1965, 11, 2e Stuurman, NEDER WAAL, reis 33.
F. Arbeider, 1968, 08, 2e Stuurman, NEDER LEK, reis 35.
F. Arbeider, 1969, 07, 2e Stuurman, KARACHI, reis 56.
H. Arend, 1967, 05, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 37.
J.G.M. Arndts, 1963, 05, Matroos o/g, BINTANG, reis 59.
J.G.M. Arndts, 1965, 01, Matroos o/g, GABONKUST, reis 46.
J.G.M. Arndts, 1965, 05, Matroos, KONINGSWAARD, reis 37.
J.A. Arp, 1965, 01, 5e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 36.
J.A. Arp, 1965, 05, 5e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 38.
C. van Asperen, 1965, 03, 2e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 44.
C. van Asperen, 1966, 01, 2e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 53.
C. van Asperen, 1967, 02, 2e Werktuigkundige, BATU, reis 40.
C. van Asperen, 1969, 09, 2e Werktuigkundige, ANTILLA CAPE, reis 5.
C. van Asperen, 1970, 02, Hoofdwerktuigkundige, ANTILLA CAPE, reis 7.
W. Aukema, 1969, 08, Lichtmatroos, KAAP HOORN, reis 46.

A.C. Baak, 1964, 12, Timmerman, RIOUW, reis 59.
A.C. Baak, 1966, 01, Timmerman, BALONG, reis 40.
R.A.F. Baak, 1967, 10, Bediende, NEDER RHONE, reis 29.
R.A.F. Baak, 1968, 02, Bediende, NEDER RHONE, reis 31.
T.H. Baanders, 1963, 09, Gezagvoerder, RIOUW, reis 55.
T.H. Baanders, 1965, 01, Gezagvoerder, BATJAN, reis 39.
T.H. Baanders, 1965, 08, Gezagvoerder, NEDER WESER, reis 31.
T.H. Baanders, 1966, 05, Gezagvoerder, BAWEAN, reis 69.
T.H. Baanders, 1967, 07, Gezagvoerder, BALONG, reis 43.
T.H. Baanders, 1967, 11, Gezagvoerder, BALONG, reis 44.
T.H. Baanders, 1968, 04, Gezagvoerder, BALONG, reis 45.
T.H. Baanders, 1968, 11, Gezagvoerder, BILLITON, reis 74.
T.H. Baanders, 1969, 09, Gezagvoerder, NEDER EEMS, reis 51.
T.H. Baanders, 1970, 01, Gezagvoerder, NEDER EEMS, reis 53.
N. Baanen, 1966, 01, Lichtmatroos, BALONG, reis 40.
J.B. Baanstra, 1965, 04, 5e Werktuigkundige, BAWEAN, reis 63.
J.B. Baanstra, 1967, 02, 4e Werktuigkundige, RIOUW, reis 66.
J.B. Baanstra, 1968, 09, 3e Werktuigkundige, RONDO, reis 75.
J.B. Baanstra, 1969, 02, 3e Werktuigkundige, RONDO, reis 76.
J.B. Baanstra, 1969, 09, 3e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 51.
J.B. Baanstra, 1970, 01, 3e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 53.
J.B. Baanstra, 1970, 03, 3e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 54.
B. van Baardwijk, 1963, 04, Bootsman, RONDO, reis 62.
B. van Baardwijk, 1963, 10, Bootsman, RONDO, reis 63.
B. van Baardwijk, 1965, 08, Bootsman, KARIMATA, reis 46.
B. van Baardwijk, 1966, 05, Bootsman, GABONKUST, reis 53.
B. van Baardwijk, 1967, 05, Bootsman, NEDER WESER, reis 41.
B. van Baardwijk, 1968, 12, Bootsman, GABONKUST, reis 68.
B. van Baardwijk, 1969, 06, Bootsman, GABONKUST, reis 70.
B. van Baardwijk, 1969, 11, Bootsman, BANGGAI, reis 58.
B. van Baardwijk, 1970, 03, Bootsman, BANGGAI, reis 59.
F. Baarslag, 1963, 06, Matroos o/g, BALONG, reis 34.
B. v. Baarwijk, 1965, 01, Bootsman, SUMATRA, reis 75.
H. Baas, 1963, 09, Handlanger, ROEBIAH, reis 64.
H. Baas, 1965, 07, 2e Bankwerker, NEDER EBRO, reis 29.
H. Baas, 1967, 09, 2e Bankwerker, BANDA, reis 60.
Th.C. Backers, 1965, 12, Matroos, KAAP HOORN, reis 31.
R.R. Badenbroek, 1965, 04, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 47.
R.R. Badenbroek, 1966, 01, Matroos o/g, BALONG, reis 40.
R.R. Badenbroek, 1967, 08, Matroos, NEDER WAAL, reis 43.
R.R. Badenbroek, 1968, 08, Matroos, BALONG, reis 46.
R.R. Badenbroek, 1969, 04, Matroos, NEDER LINGE, reis 12.
R.R. Badenbroek, 1969, 09, Matroos, ANTILLA CAPE, reis 5.
R.R. Badenbroek, 1969, 11, Matroos, ANTILLA CAPE, reis 6.
R.R. Badenbroek, 1970, 02, Matroos, ANTILLA CAPE, reis 7.
W.F. Baidenmann, 1969, 09, Radio officier, BANGGAI, reis 57.
K. Bak, 1965, 03, Bediende, NEDER EBRO, reis 27.
K. Bak, 1965, 07, Bediende, NEDER EBRO, reis 29.
K. Bak, 1967, 08, Bediende, NEDER LINGE, reis 2.
K. Bak, 1967, 12, Bediende, NEDER LINGE, reis 4.
K. Bak, 1968, 08, Bediende, ANTILLA CAPE, reis 1.
K. Bak, 1969, 03, Bediende, ANTILLA CAPE, reis 3.
P.J. Bakel, 1966, 05, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 53.
G.L. Bakhuis, 1966, 01, 2e Werktuigkundige, BALONG, reis 40.
G.L. Bakhuis, 1968, 07, 2e Werktuigkundige, KARACHI, reis 50.
G.L. Bakhuis, 1969, 03, 2e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 44.
G.L. Bakhuis, 1969, 09, 2e Werktuigkundige, BATU, reis 49.
G.J. Bakkenhoven, 1963, 09, Matroos, ROEBIAH, reis 64.
G.J. Bakkenhoven, 1964, 02, Matroos, ROEBIAH, reis 66.
G.J. Bakkenhoven, 1965, 04, Matroos, BAWEAN, reis 63.
G.J. Bakkenhoven, 1966, 01, Matroos, BANGGAI, reis 43.
G.J. Bakkenhoven, 1967, 03, Matroos, BAWEAN, reis 73.
G.J. Bakkenhoven, 1967, 07, Matroos, BAWEAN, reis 75.
B. Bakker, 1965, 07, Matroos, BANDA, reis 48.
C. Bakker, 1965, 01, 2e Werktuigkundige, BATJAN, reis 39.
C. Bakker, 1965, 08, 2e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 46.
C.F. Bakker, 1963, 03, Kwartiermeester, BATU, reis 25.
C.F. Bakker, 1963, 09, Kwartiermeester, ROEBIAH, reis 64.
C.F. Bakker, 1964, 02, Kwartiermeester, ROEBIAH, reis 66.
C.F. Bakker, 1964, 11, Kwartiermeester, NEDER WAAL, reis 27.
C.F. Bakker, 1965, 03, Kwartiermeester, NEDER WAAL, reis 29.
C.F. Bakker, 1965, 08, Kwartiermeester, NEDER WESER, reis 31.
C.F. Bakker, 1967, 10, Kwartiermeester, KARIMATA, reis 56.
C.F. Bakker, 1968, 03, Kwartiermeester, KARIMATA, reis 57.
E. Bakker, 1969, 05, Kwartiermeester, KARIMATA, reis 62.
E. Bakker, 1969, 10, Kwartiermeester, KARIMATA, reis 64.
E.E. Bakker, 1967, 08, Handlanger, NEDER RIJN, reis 29.
E.E. Bakker, 1967, 12, Handlanger, NEDER RIJN, reis 31.
E.E. Bakker, 1969, 03, Olieman, KAAP HOORN, reis 44.
G.S. Bakker, 1964, 12, Koksmaat/bakker, BAWEAN, reis 61.
G.S. Bakker, 1965, 03, 4e Stuurman, BANGGAI, reis 39.
H. Bakker, 1964, 02, Koksmaat/bakker, ROEBIAH, reis 66.
H. Bakker, 1965, 03, Koksmaat/bakker, NEDER EBRO, reis 27.
H. Bakker, 1966, 05, Chef-kok, BALONG, reis 41.
H. Bakker, 1967, 03, Chef-kok, BATJAN, reis 52.
H. Bakker, 1967, 08, 1e Kok, BATJAN, reis 53.
H. Bakker, 1968, 11, 1e Kok, KAAP HOORN, reis 43.
H.J.C. Bakker, 1967, 05, Matroos, KAAP HOORN, reis 37.
H.J.C. Bakker, 1968, 03, Matroos, KARIMATA, reis 57.
H.J.C. Bakker, 1968, 08, Matroos, ANTILLA CAPE, reis 1.
E. Bakker Hzn, 1965, 03, Kwartiermeester, REMPANG, reis 52.
E. Bakker Hzn, 1965, 09, Kwartiermeester, ROEBIAH, reis 75.
E. Bakker Hzn, 1966, 01, Kwartiermeester, CAMEROUNKUST, reis 51.
E. Bakker Hzn, 1966, 05, Kwartiermeester, CAMEROUNKUST, reis 53.
E. Bakker Hzn, 1967, 06, Kwartiermeester, NEDER EBRO, reis 39.
J.F. Bakker, 1968, 02, Lichtmatroos, BATJAN, reis 56.
J.H. Bakker, 1963, 05, Koksmaat/bakker, KONINGSWAARD, reis 29.
J.H. Bakker, 1965, 05, Chef-kok, KAAP HOORN, reis 29.
J.H. Bakker, 1965, 12, Chef-kok, KAAP HOORN, reis 31.
J.H. Bakker, 1965, 12, Chef-kok, KAAP HOORN, reis 32.
J.H. Bakker, 1967, 08, 1e Kok, CAMEROUNKUST, reis 59.
J.K.A. Bakker, 1963, 09, 2e Werktuigkundige, RIOUW, reis 55.
J.K.A. Bakker, 1965, 01, 2e Werktuigkundige, RADJA, reis 73.
J.K.A. Bakker, 1966, 01, 2e Werktuigkundige, CELEBES, reis 55.
J.K.A. Bakker, 1966, 06, 2e Werktuigkundige, CELEBES, reis 56.
L. Bakker, 1963, 04, Hoofdwerktuigkundige, KAAP HOORN, reis 21.
L. Bakker, 1963, 04, Matroos, KARAKORUM, reis 26.
L. Bakker, 1965, 05, Hoofdwerktuigkundige, KAAP HOORN, reis 29.
L. Bakker, 1965, 07, Matroos, NEDER EBRO, reis 29.
L. Bakker, 1967, 03, Hoofdwerktuigkundige, ROTTI, reis 78.
L. Bakker, 1967, 12, Kwartiermeester, KARIMUN, reis 61.
L. Bakker, 1968, 09, Kwartiermeester, NEDER WESER, reis 47.
P. Bakker Pzn, 1964, 12, Matroos, ROEBIAH, reis 70.
P. Bakker Pzn, 1965, 03, Matroos, GABONKUST, reis 47.
P. Bakker Pzn, 1965, 06, Matroos, GABONKUST, reis 48.
P. Bakker Pzn, 1965, 12, Matroos, BAWEAN, reis 67.
P. Bakker Pzn, 1966, 06, Matroos, NEDER EEMS, reis 35.
S.J. Bakker, 1964, 11, 4e Stuurman, NEDER WAAL, reis 27.
S.J. Bakker, 1965, 03, 4e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 29.
Th.J. Bakker, 1964, 12, Timmerman, NEDER RIJN, reis 13.
Th.J. Bakker, 1965, 04, Timmerman, NEDER RIJN, reis 15.
Th.J. Bakker, 1965, 08, Timmerman, NEDER RIJN, reis 17.
Th.J. Bakker, 1967, 10, Kwartiermeester/Timmerman, NEDER RHONE, reis 29.
Th.J. Bakker, 1968, 06, Kwartiermeester/timmerman, NEDER WAAL, reis 47.
Th.J. Bakker, 1968, 10, Kwartiermeester/Timmerman, NEDER WAAL, reis 49.
Th.J. Bakker, 1970, 02, Kwartiermeester/Timmerman, NEDER WAAL, reis 58.
G.J. Bakkershoven, 1964, 12, Matroos, BAWEAN, reis 61.
G.L. Bal, 1965, 01, Olieman, BATU, reis 31.
G.L. Bal, 1965, 05, Olieman, BATU, reis 32.
G.L. Bal, 1965, 10, Olieman, NEDER EEMS, reis 31.
G.L. Bal, 1967, 05, Olieman, GABONKUST, reis 58.
G.L. Bal, 1967, 07, Olieman, GABONKUST, reis 59.
O.A. Baldenschwieler, 1963, 04, Motorman, BATJAN, reis 31.
O.A. Baldenschwieler, 1963, 09, 1e Motorman, BATJAN, reis 33.
J. Balder, 1965, 01, Matroos, BATJAN, reis 39.
J. Balder, 1965, 10, Matroos, BATJAN, reis 43.
J. Balder, 1966, 02, Matroos, BATJAN, reis 45.
J. Balder, 1967, 03, Matroos, BAWEAN, reis 73.
J. Balder, 1967, 11, Matroos, NEDER WESER, reis 43.
J. Balder, 1969, 06, Kwartiermeester, NEDER RHONE, reis 39.
J. Balder, 1969, 10, Kwartiermeester, NEDER RHONE, reis 41.
J.F. Balfoort, 1964, 11, Stoker/olieman, KAAP HOORN, reis 27.
J.F. Balfoort, 1966, 01, Olieman, BANGGAI, reis 43.
J.F. Balfoort, 1967, 09, Olieman, GABONKUST, reis 60.
J.F. Balfoort, 1967, 12, Olieman, GABONKUST, reis 61.
J.F. Balfoort, 1968, 12, Motorman, GABONKUST, reis 68.
J.F. Balfoort, 1969, 06, Motorman, GABONKUST, reis 70.
C. Balk, 1965, 04, Bediende, CAMEROUNKUST, reis 47.
C. Balk, 1965, 07, Bediende, CAMEROUNKUST, reis 48.
C. Balk, 1965, 10, Bediende, CAMEROUNKUST, reis 49.
C. Balk, 1966, 02, Bediende, KARIMATA, reis 48.
L.A.M. Baltussen, 1965, 05, Olieman, BATU, reis 32.
L.A.M. Baltussen, 1966, 01, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 51.
L.A.M. Baltussen, 1967, 03, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 57.
L.A.M. Baltussen, 1967, 08, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 59.
H.E.G. Bamberg, 1964, 02, Koksmaat, ROEBIAH, reis 66.
R.A.J. van de Bank, 1963, 10, 4e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 21.
R.A.J. van de Bank, 1965, 02, 4e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 27.
R.A.J. van de Bank, 1965, 07, 4e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 31.
R.A.J. van de Bank, 1967, 03, 2e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 57.
R.A.J. van de Bank, 1968, 10, 3e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 35.
R.A.J. van de Bank, 1969, 11, 2e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 69.
B. Barendrecht, 1966, 02, Bediende, KARIMATA, reis 48.
W. Barentz, 1964, 12, Stoker/olieman, RIOUW, reis 59.
F.Z. Barkhuis, 1967, 08, Lichtmatroos, NEDER WAAL, reis 43.
F.Z. Barkhuis, 1969, 03, Matroos o/g, NEDER WAAL, reis 51.
F.Z. Barkhuis, 1970, 03, Matroos o/g, KARIMUN, reis 71.
A.A. Barlo, 1968, 07, Radio officier, BINTANG, reis 85.
A.A. Barlo, 1968, 09, Radio officier, BINTANG, reis 86.
A.A. Barlo, 1969, 07, Radio officier, NEDER WESER, reis 51.
W. van Barneveld, 1964, 12, Matroos, NEDER RIJN, reis 13.
W. van Barneveld, 1967, 03, Matroos, CAMEROUNKUST, reis 57.
W. van Barneveld, 1967, 08, Matroos, BENGKALIS, reis 62.
W. van Barneveld, 1968, 08, Matroos, ANTILLA CAPE, reis 1.
W. van Barneveld, 1969, 09, Matroos, BANGGAI, reis 57.
W. van Barneveld, 1969, 11, Matroos, BANGGAI, reis 58.
D.J. v.d. Bas, 1969, 09, Matroos, NEDER EEMS, reis 51.
D.J. v.d. Bas, 1970, 01, Matroos, NEDER EEMS, reis 53.
D.J. v.d. Bas, 1970, 02, Matroos, BATJAN, reis 66.
G.J. Basier, 1968, 12, Bediende, BALONG, reis 47.
N. Bast, 1965, 04, Matroos o/g, BAWEAN, reis 63.
N. Bast, 1966, 01, Matroos, BENGKALIS, reis 53.
N. Bast, 1967, 11, Matroos, BALONG, reis 44.
N. Bast, 1968, 04, Matroos, BALONG, reis 45.
N. Bast, 1968, 08, Matroos, BALONG, reis 46.
N. Bast, 1968, 12, Matroos, BALONG, reis 47.
N. Bast, 1969, 03, Matroos, BALONG, reis 48.
N. Bast, 1969, 09, Matroos, BATU, reis 49.
N. Bast, 1970, 03, Matroos, KARIMATA, reis 66.
E.J. Bastiaan, 1963, 05, Olieman, KONINGSWAARD, reis 29.
E.J. Bastiaan, 1965, 03, Olieman, KARIMATA, reis 44.
E.J. Bastiaan, 1965, 08, Olieman, KARIMATA, reis 46.
E.J. Bastiaan, 1966, 05, Olieman, BATU, reis 37.
F.H. Bastiaans, 1963, 05, 4e Stuurman, BINTANG, reis 59.
T. Bastiaans, 1965, 10, 3e Stuurman, NEDER EEMS, reis 31.
T.J. Bastiaans, 1965, 05, 3e Stuurman, CELEBES, reis 53.
T.J. Bastiaans, 1967, 08, 3e Stuurman, BENGKALIS, reis 62.
R.R. Bastiani, 1967, 05, Lichtmatroos, BINTANG, reis 79.
R.R. Bastiani, 1968, 02, Matroos o/g, BATU, reis 43.
G.T. Batens, 1965, 05, Olieman, BALONG, reis 39.
M.A. Bauer, 1968, 12, Radio officier, BAWEAN, reis 81.
M.A. Bauer, 1969, 09, Radio officier, BAWEAN, reis 85.
M.A. Bauer, 1970, 03, Radio officier, RADJA, reis 86.
J.M. Baumann, 1969, 06, l.l. Werktuigkundige, RONDO, reis 77.
J.H. Beck, 1966, 05, Hoofdwerktuigkundige, NEDER WESER, reis 35.
J.H. Beck, 1968, 05, Hoofdwerktuigkundige, NEDER EBRO, reis 44.
J.H. Beck, 1969, 09, Hoofdwerktuigkundige, BAWEAN, reis 85.
W.G. Beckers, 1967, 07, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 59.
W.G. Beckers, 1967, 09, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 60.
J.E. Becking, 1966, 06, 4e Werktuigkundige, REMPANG, reis 55.
J.E. Becking, 1967, 03, 4e Werktuigkundige, BAWEAN, reis 73.
J.E. Becking, 1967, 07, 4e Werktuigkundige, BAWEAN, reis 75.
J.E. Becking, 1968, 07, 3e Werktuigkundige, KARACHI, reis 50.
J.E. Becking, 1968, 11, 3e Werktuigkundige, KARACHI, reis 52.
J.E. Becking, 1969, 07, 3e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 70.
J.E. Becking, 1969, 11, 3e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 72.
J.E. Becking, 1970, 02, 3e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 74.
A.M. v.d. Beek, 1963, 10, Koksmaat/bakker, RONDO, reis 63.
C.W. v. Beek, 1964, 11, 4e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 27.
C.W. v. Beek, 1965, 03, 4e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 29.
C.W. v. Beek, 1965, 09, 3e Werktuigkundige, ROEBIAH, reis 75.
C.W. v. Beek, 1966, 01, 3e Werktuigkundige, BATU, reis 35.
H. v.d. Beek, 1965, 10, l.l. Stuurman, ROEBIAH, reis 76.
H.H. v.d. Beek, 1965, 09, l.l. Stuurman, ROEBIAH, reis 75.
H.H. v.d. Beek, 1966, 06, l.l. Stuurman, REMPANG, reis 55.
J. te Beek, 1969, 06, 4e Stuurman, RONDO, reis 77.
J. ter Beek, 1963, 06, 2e Werktuigkundige, BALONG, reis 34.
J. ter Beek, 1965, 05, Hoofdwerktuigkundige, KARAKORUM, reis 38.
J. ter Beek, 1966, 01, Hoofdwerktuigkundige, BINTANG, reis 72.
J. ter Beek, 1967, 06, Hoofdwerktuigkundige, NEDER EBRO, reis 39.
J. ter Beek, 1968, 10, Hoofdwerktuigkundige, NEDER EBRO, reis 46.
J. v. Beek, 1963, 04, Olieman, NEDER RIJN, reis 3.
J. v. Beek, 1963, 10, Gezagvoerder, RONDO, reis 63.
J. v. Beek, 1964, 12, Olieman, NEDER RIJN, reis 13.
J. v. Beek, 1965, 06, Gezagvoerder, NEDER EEMS, reis 29.
J. v. Beek, 1965, 10, Gezagvoerder, NEDER EEMS, reis 31.
J. v. Beek, 1967, 02, Gezagvoerder, NEDER RHONE, reis 25.
J. v. Beek, 1967, 06, Gezagvoerder, NEDER RHONE, reis 27.
J. v. Beek, 1969, 11, Gezagvoerder, KARIMUN, reis 69.
J.H. Beek, 1965, 01, Hoofdwerktuigkundige, SUMATRA, reis 75.
J.H. Beek, 1967, 04, Hoofdwerktuigkundige, NEDER RIJN, reis 27.
J.H. Beek, 1967, 08, Hoofdwerktuigkundige, NEDER RIJN, reis 29.
J.H. Beek, 1968, 12, Hoofdwerktuigkundige, BAWEAN, reis 81.
J.C. Beekhof, 1964, 01, Handlanger, GABONKUST, reis 41.
J.C. Beekhof, 1965, 03, Olieman, NEDER EBRO, reis 27.
J.C. Beekhof, 1966, 01, Olieman, BALONG, reis 40.
E.J. Beekhuizen, 1965, 03, Matroos o/g, GABONKUST, reis 47.
E.J. Beekhuizen, 1965, 06, Matroos o/g, GABONKUST, reis 48.
E.J. Beekhuizen, 1965, 12, Matroos, BAWEAN, reis 67.
E.J. Beekhuizen, 1967, 08, Matroos, BILLITON, reis 67.
E.J. Beekhuizen, 1967, 12, Matroos, GABONKUST, reis 61.
E.J. Beekhuizen, 1968, 06, Matroos, NEDER WAAL, reis 47.
E.J. Beekhuizen, 1968, 12, Matroos, BALONG, reis 47.
E.J. Beekhuizen, 1969, 05, Matroos, BATU, reis 48.
C.J. Beekman, 1966, 02, Koksmaat/bakker, BATJAN, reis 45.
H.K. Beekman, 1963, 09, Matroos, REMPANG, reis 48.
J. Beekman, 1967, 05, Lichtmatroos, NEDER WESER, reis 41.
J. Beekman, 1967, 12, Lichtmatroos, NEDER LINGE, reis 4.
J. Beekman, 1968, 12, Lichtmatroos, NEDER LEK, reis 6.
J. Beekman, 1969, 04, Lichtmatroos, NEDER LEK, reis 8.
J.C. Beekman, 1963, 05, Matroos o/g, NEDER WAAL, reis 21.
W. Beekman, 1964, 11, Matroos o/g, NEDER WAAL, reis 27.
W.J. Beekman, 1965, 03, 2e Stuurman, NEDER ELBE, reis 33.
W.J. Beekman, 1966, 05, 1e Stuurman, NEDER WESER, reis 35.
W.J. Beekman, 1967, 06, 1e Stuurman, NEDER RHONE, reis 27.
W.J. Beekman, 1967, 10, 1e Stuurman, NEDER RHONE, reis 29.
W.J. Beekman, 1968, 12, 1e Stuurman, BAWEAN, reis 81.
W.J. Beekman, 1969, 10, 1e Stuurman, BALONG, reis 50.
W.J. Beekman, 1970, 03, 1e Stuurman, BALONG, reis 51.
G.C. van Beele, 1965, 05, 2e Stuurman, KARAKORUM, reis 38.
G.C. van Beele, 1966, 06, 1e Stuurman, BATJAN, reis 47.
G.C. van Beele, 1967, 02, 1e Stuurman, RIOUW, reis 66.
G.C. van Beele, 1968, 04, 1e Stuurman, REMPANG, reis 62.
G.C. van Beele, 1968, 10, 1e Stuurman, BANGGAI, reis 55.
G.C. van Beele, 1969, 11, 1e Stuurman, KARIMUN, reis 69.
G.C. van Beele, 1970, 03, 1e Stuurman, KARIMUN, reis 71.
L. v. Beelen, 1963, 04, 2e Electricien, ROEBIAH, reis 62.
A. Beenhakker, 1963, 10, 2e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 21.
A. Beenhakker, 1965, 04, 2e Werktuigkundige, NEDER WESER, reis 29.
A. Beenhakker, 1965, 10, 2e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 17.
A. Beenhakker, 1969, 04, 2e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 12.
E.F. de Beer, 1966, 05, Lichtmatroos, BALONG, reis 41.
E.F. de Beer, 1967, 05, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 58.
E.F. de Beer, 1967, 08, Matroos o/g, KONINGSWAARD, reis 45.
E.F. de Beer, 1967, 09, Matroos o/g, KONINGSWAARD, reis 46.
J.A.C. de Beer, 1966, 01, l.l. Stuurman, BATU, reis 35.
A.R. v. Beers, 1964, 01, 5e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 39.
A.R. v. Beers, 1965, 05, 5e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 37.
J.W. Beers, 1969, 12, Koksjongen, BATU, reis 50.
C.A. Beets, 1965, 01, Koksmaat, SUMATRA, reis 75.
C.A. Beets, 1965, 07, Koksmaat/bakker, NEDER EBRO, reis 29.
J.G.M. Behr, 1965, 03, Lichtmatroos, NEDER WAAL, reis 29.
J.G.M. Behr, 1965, 07, Lichtmatroos, NEDER WAAL, reis 31.
A.J. Beijer, 1970, 02, Koksmaat, NEDER WAAL, reis 58.
J.J.C. Beijer, 1963, 10, Hoofdwerktuigkundige, BALI, reis 56.
J.J.C. Beijer, 1964, 12, Hoofdwerktuigkundige, BALONG, reis 37.
J.J.C. Beijer, 1965, 07, Hoofdwerktuigkundige, REMPANG, reis 53.
J.J.C. Beijer, 1967, 07, Hoofdwerktuigkundige, BANGGAI, reis 40.
J.J.C. Beijer, 1967, 09, Hoofdwerktuigkundige, BANGGAI, reis 52.
J.J.C. Beijer, 1968, 10, Hoofdwerktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 51.
J.J.C. Beijer, 1969, 05, Hoofdwerktuigkundige, BILLITON, reis 76.
J.F.H. Beijerinck, 1963, 04, 4e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 21.
P.C.A. Beijerinck, 1968, 11, 3e Stuurman, KAAP HOORN, reis 43.
G.L.W. Beijers, 1963, 10, 4e Werktuigkundige, BALI, reis 56.
J.F. Beking, 1964, 01, 5e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 39.
B.J.M. Bekker, 1963, 04, Bediende, RAKI, reis 56.
B.J.M. Bekker, 1965, 02, Bediende, NEDER EEMS, reis 27.
P. de Bel, 1965, 06, 2e Werktuigkundige, BATJAN, reis 41.
P. de Bel, 1965, 10, 2e Werktuigkundige, BATJAN, reis 43.
P. de Bel, 1968, 04, 2e Werktuigkundige, BALONG, reis 45.
P. de Bel, 1968, 08, 2e Werktuigkundige, BALONG, reis 46.
P. de Bel, 1968, 12, 2e Werktuigkundige, BALONG, reis 47.
P. de Bel, 1969, 03, 2e Werktuigkundige, BALONG, reis 48.
D.J. van Belen, 1965, 03, 5e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 33.
D.J. van Belen, 1965, 09, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 68.
D.J. van Belen, 1968, 09, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 84.
D.J. van Belen, 1969, 02, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 85.
D. v. Bellen, 1965, 03, Gezagvoerder, KARIMATA, reis 44.
D. v. Bellen, 1965, 11, Gezagvoerder, BORNEO, reis 66.
D. v. Bellen, 1966, 05, Gezagvoerder, CAMEROUNKUST, reis 53.
P.H.M. Bellwinkel, 1965, 08, Koksmaat, NEDER WESER, reis 31.
P.H.M. Bellwinkel, 1967, 05, Koksmaat/bakker, GABONKUST, reis 58.
P.H.M. Bellwinkel, 1967, 07, Koksmaat/bakker, GABONKUST, reis 59.
N. Belmon, 1964, 12, Matroos, NEDER RIJN, reis 13.
N. Belmon, 1966, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 21.
N. Belmon, 1967, 08, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 29.
N. Belmon, 1967, 12, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 31.
N. Belmon, 1968, 10, Kwartiermeester, KARIMATA, reis 60.
N. Belmon, 1969, 07, Kwartiermeester, KARIMUN, reis 67.
R.A. van den Belt, 1969, 06, Matroos, GABONKUST, reis 70.
R.A. van den Belt, 1969, 09, Matroos, NEDER EEMS, reis 51.
H.C. Belten, 1967, 08, 5e Werktuigkundige, BILLITON, reis 67.
L.E.S. Bemmelmans, 1967, 02, l.l. Stuurman, RIOUW, reis 66.
B. v.d. Ben, 1966, 05, Bediende, NEDER WESER, reis 35.
M.J. Benden, 1963, 09, Stoker/Olieman, ROEBIAH, reis 64.
M.J. Benden, 1964, 02, Stoker/Olieman, ROEBIAH, reis 66.
M.J. Benden, 1964, 12, Stoker/olieman, ROEBIAH, reis 70.
M.J. Benden, 1965, 02, Stoker/olieman, ROEBIAH, reis 72.
M.J. Benden, 1965, 05, Stoker/olieman, ROEBIAH, reis 74.
M.J. Benden, 1965, 09, Stoker/olieman, ROEBIAH, reis 75.
M.J. Benden, 1965, 10, Stoker/olieman, ROEBIAH, reis 76.
W.N.A. Benjamins, 1968, 03, Bediende, KARIMATA, reis 57.
W.N.A. Benjamins, 1968, 04, Bediende, REMPANG, reis 62.
P.G.M. las van Bennekom, 1963, 04, Handlanger, KAAP HOORN, reis 21.
A. Benschoten, 1965, 05, Handlanger, BALONG, reis 39.
H. v.d. Bent Czn, 1965, 10, Kwartiermeester, NEDER RHONE, reis 17.
H. v.d. Bent, 1965, 06, Kwartiermeester, NEDER RHONE, reis 15.
H. v.d. Bent, 1968, 01, Kwartiermeester, NEDER LEK, reis 1.
H. v.d. Bent, 1968, 08, Kwartiermeester, NEDER LEK, reis 4.
H. v.d. Bent, 1969, 03, Kwartiermeester, NEDER WAAL, reis 51.
H. v.d. Bent, 1970, 02, Kwartiermeester, NEDER WAAL, reis 58.
R. Benthem, 1967, 03, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 78.
R. Benthem, 1967, 07, 5e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 59.
R. Benthem, 1967, 11, 5e Werktuigkundige, BALI, reis 76.
R. Benthem, 1968, 06, 5e Werktuigkundige, BALI, reis 78.
W.N. Berendrecht, 1965, 06, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 48.
J. Berends, 1968, 10, 5e Werktuigkundige, BANGGAI, reis 55.
J. Berends, 1969, 12, 5e Werktuigkundige, BALI, reis 84.
L.M.J. Berendse, 1964, 02, Matroos o/g, ROEBIAH, reis 66.
A. v.d. Berg, 1965, 01, 1e Motorman, BATJAN, reis 39.
A. v.d. Berg, 1968, 08, 1e Motorman, BENGKALIS, reis 67.
A. v.d. Berg, 1969, 10, 1e Motorman, BAWEAN, reis 86.
A. v.d. Berg, 1970, 03, 1e Motorman, KARIMATA, reis 66.
A.L. v.d. Berg, 1963, 03, 3e Werktuigkundige, BATU, reis 25.
A.L. v.d. Berg, 1965, 01, 3e Werktuigkundige, BATJAN, reis 39.
A.L. v.d. Berg, 1965, 06, 3e Werktuigkundige, BATJAN, reis 41.
A.L. v.d. Berg, 1967, 03, 2e Werktuigkundige, BALONG, reis 42.
A.L. v.d. Berg, 1967, 08, 2e Werktuigkundige, BATJAN, reis 53.
A.L. v.d. Berg, 1968, 09, 2e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 51.
A.M.G. v.d. Berg, 1968, 11, 1e Bankwerker, KAAP HOORN, reis 43.
A.M.J. v.d. Berg, 1963, 09, 2e Werktuigkundige, BORNEO, reis 56.
A.M.J. v.d. Berg, 1965, 11, 2e Werktuigkundige, BORNEO, reis 66.
A.M.J. v.d. Berg, 1967, 09, 3e Werktuigkundige, BANDA, reis 60.
A.M.J. v.d. Berg, 1968, 11, 2e Werktuigkundige, BILLITON, reis 74.
A.N. v.d. Berg, 1965, 04, Magazijnmeester, RAKI, reis 66.
A.N. v.d. Berg, 1966, 02, 1e Motorman, BATJAN, reis 45.
A.N. v.d. Berg, 1966, 06, 1e Motorman, BATJAN, reis 47.
A.N. v.d. Berg, 1967, 02, 1e Motorman, BATU, reis 40.
F. v.d. Berg, 1967, 05, Matroos o/g, GABONKUST, reis 58.
F.N. v.d. Berg, 1963, 04, Bediende, RAKI, reis 56.
F.N. v.d. Berg, 1964, 12, Koksmaat/bakker, BALONG, reis 37.
F.N. v.d. Berg, 1965, 06, Koksmaat/bakker, BENGKALIS, reis 48.
G. v.d. Berg, 1965, 05, 1e Motorman, BALONG, reis 39.
G. van den Berg, 1963, 10, Olieman, NEDER EEMS, reis 21.
G. van den Berg, 1964, 12, Motorman, BALONG, reis 37.
G. van den Berg, 1967, 03, 1e Motorman, BATJAN, reis 52.
G. van den Berg, 1969, 03, Motorman, ANTILLA CAPE, reis 3.
G. van den Berg, 1970, 03, Motorman, KARIMUN, reis 71.
H.J.T. v.d. Berg, 1965, 12, l.l. Stuurman, BAWEAN, reis 67.
A. v.d. Berg Jzn, 1966, 05, 1e Motorman, NEDER EBRO, reis 33.
A. v.d. Berg Jzn, 1967, 08, 1e Motorman, NEDER WAAL, reis 43.
H.H. van den Berge, 1964, 01, 1e Stuurman, GABONKUST, reis 41.
H.H. van den Berge, 1966, 06, 1e Stuurman, REMPANG, reis 55.
H.H. van den Berge, 1968, 06, 1e Stuurman, NEDER WAAL, reis 47.
H.H. van den Berge, 1968, 11, 1e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 65.
H.H. van den Berge, 1969, 05, 1e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 68.
H.H. van den Berge, 1970, 03, 1e Stuurman, RADJA, reis 86.
P. van Berge, 1965, 01, 2e Stuurman, RADJA, reis 73.
P. van Berge, 1965, 07, 2e Stuurman, NEDER WAAL, reis 31.
P. van Berge, 1965, 09, 2e Stuurman, RONDO, reis 68.
P. van Berge, 1966, 01, 2e Stuurman, BINTANG, reis 72.
P. van Berge, 1967, 07, 1e Stuurman, KARAKORUM, reis 50.
P. van Berge, 1968, 03, 1e Stuurman, KARAKORUM, reis 52.
P. van Berge, 1968, 09, 1e Stuurman, BORNEO, reis 77.
P. van Berge, 1969, 03, 1e Stuurman, BORNEO, reis 79.
P. van Berge, 1969, 10, 2e Stuurman, NEDER RHONE, reis 41.
S. van Berge, 1964, 12, 2e Stuurman, ROEBIAH, reis 70.
S. van Berge, 1965, 03, 2e Stuurman, KARIMATA, reis 44.
S. van Berge, 1968, 12, 2e Stuurman, NEDER LEK, reis 6.
S. van Berge, 1969, 04, 2e Stuurman, NEDER LINGE, reis 12.
A.C. Bergenhenegouwen, 1965, 04, Olieman, NEDER WESER, reis 29.
F.D.R.L.A. Berger, 1965, 07, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 48.
A.C. Bergsma, 1964, 12, 1e Electricien, BILLITON, reis 56.
A.C. Bergsma, 1966, 02, 1e Electricien, KARIMATA, reis 48.
A.C. Bergsma, 1968, 01, 1e Electricien, NEDER LEK, reis 1.
A.C. Bergsma, 1969, 03, 1e Electricien, ANTILLA CAPE, reis 3.
A.C. Bergsma, 1969, 09, 1e Electricien, ANTILLA CAPE, reis 5.
A.C. Bergsma, 1970, 02, 1e Electricien, ANTILLA CAPE, reis 7.
P. Bergsma, 1965, 01, Koksmaat/bakker, BATU, reis 31.
P. Bergsma, 1965, 05, Koksmaat/bakker, KONINGSWAARD, reis 37.
P. Bergsma, 1965, 12, Koksmaat/bakker, BAWEAN, reis 67.
P. Bergsma, 1966, 05, Koksmaat/bakker, BAWEAN, reis 69.
P. Bergsma, 1967, 03, Koksmaat/bakker, ROTTI, reis 78.
P. Bergsma, 1968, 09, Koksmaat/bakker, BATU, reis 46.
P. Bergsma, 1969, 05, 1e Kok, BATU, reis 48.
P. Bergsma, 1969, 10, 1e Kok, BALONG, reis 50.
S. Bergsma, 1968, 09, Bediende, BINTANG, reis 86.
S. Bergsma, 1969, 03, Bediende, KAAP HOORN, reis 44.
A.W. Berk, 1965, 08, Koksmaat, KARIMATA, reis 46.
A.W. Berk, 1966, 04, Koksmaat/bakker, NEDER RIJN, reis 21.
J.M. Berkel, 1964, 11, Handlanger, KAAP HOORN, reis 27.
W.H. Berkenvelder, 1963, 05, 1e Stuurman, BINTANG, reis 59.
W.H. Berkenvelder, 1965, 05, 1e Stuurman, BATU, reis 32.
W.H. Berkenvelder, 1965, 10, 1e Stuurman, NEDER RHONE, reis 17.
W.H. Berkenvelder, 1967, 03, 1e Stuurman, BALONG, reis 42.
W.H. Berkenvelder, 1967, 11, 1e Stuurman, BALONG, reis 44.
W.H. Berkenvelder, 1968, 05, 1e Stuurman, NEDER EBRO, reis 44.
W.H. Berkenvelder, 1968, 10, 1e Stuurman, NEDER EBRO, reis 46.
W.H. Berkenvelder, 1969, 12, 1e Stuurman, NEDER RIJN, reis 43.
J.C. Berkhout, 1964, 01, 1e Motorman, BANGGAI, reis 31.
R.J. Bernardus, 1963, 04, Handlanger, RONDO, reis 62.
R.J. Bernardus, 1964, 11, Handlanger, KARIMUN, reis 47.
R.J. Bernardus, 1965, 05, Olieman, KONINGSWAARD, reis 37.
R.J. Bernardus, 1966, 02, Olieman, KARIMATA, reis 48.
R.J. Bernardus, 1967, 05, Olieman, GABONKUST, reis 58.
R.J. Bernardus, 1967, 09, Olieman, GABONKUST, reis 60.
R.J. Bernardus, 1967, 12, Olieman, GABONKUST, reis 61.
R.J. Bernardus, 1968, 06, Motorman, NEDER WAAL, reis 47.
J.J. Berndes, 1964, 12, 1e Stuurman, NEDER RIJN, reis 13.
J.J. Berndes, 1965, 07, 1e Stuurman, BINTANG, reis 70.
J.J. Berndes, 1966, 01, 1e Stuurman, BINTANG, reis 72.
J.J. Berndes, 1968, 08, 1e Stuurman, ANTILLA CAPE, reis 1.
J.J. Berndes, 1969, 03, 1e Stuurman, ANTILLA CAPE, reis 3.
J.J. Berndes, 1969, 09, Gezagvoerder, ANTILLA CAPE, reis 5.
J.J. Berndes, 1969, 11, Gezagvoerder, ANTILLA CAPE, reis 6.
F. Bernhard, 1969, 10, Matroos, BAWEAN, reis 86.
J.W. Bertelkamp, 1964, 11, Olieman, KARIMUN, reis 47.
J.W. Bertelkamp, 1965, 07, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 48.
J.W. Bertelkamp, 1965, 10, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 49.
M.W.J. Bertens, 1968, 10, Bediende, NEDER RHONE, reis 35.
C. Bertoen, 1963, 05, Chef-hofmeester, BINTANG, reis 59.
C. Bertoen, 1965, 04, Chef-hofmeester, BAWEAN, reis 63.
C. Bertoen, 1965, 10, Chef-hofmeester, ROEBIAH, reis 76.
C. Bertoen, 1966, 05, Chef-hofmeester, NEDER EBRO, reis 33.
C. Bertoen, 1967, 08, Chef-hofmeester, KONINGSWAARD, reis 45.
C. Bertoen, 1967, 09, Chef-hofmeester, KONINGSWAARD, reis 46.
C. Bertoen, 1969, 02, Chef-hofmeester, RADJA, reis 83.
C. Bertoen, 1969, 06, Chef-hofmeester, RADJA, reis 82.
C. Bertoen, 1969, 12, Chef-hofmeester, RONDO, reis 78.
D.L. Bertoen, 1964, 12, Chef-hofmeester, BENGKALIS, reis 46.
D.L. Bertoen, 1967, 08, Chef-hofmeester, NEDER WAAL, reis 43.
D.L. Bertoen, 1968, 08, Chef-hofmeester, BENGKALIS, reis 67.
D.L. Bertoen, 1969, 11, Chef-hofmeester, NEDER ELBE, reis 56.
A.G. Besier, 1967, 06, Bediende, NEDER EBRO, reis 39.
P. Bessé, 1967, 03, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 78.
P. Bessé, 1968, 04, 5e Werktuigkundige, REMPANG, reis 62.
P. Bessé, 1968, 09, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 77.
P. Bessé, 1970, 01, 5e Werktuigkundige, BINTANG, reis 91.
E. de Best, 1963, 04, Timmerman, RONDO, reis 62.
E. de Best, 1963, 10, Timmerman, RONDO, reis 63.
E. de Best, 1965, 03, Timmerman, BINTANG, reis 68.
E. de Best, 1965, 07, Timmerman, BINTANG, reis 70.
E. de Best, 1966, 06, Timmerman, CELEBES, reis 56.
E. de Best, 1967, 05, Kwartiermeester/timmerman, GABONKUST, reis 58.
M. de Best, 1963, 04, Kwartiermeester, KARAKORUM, reis 26.
Th. De Best, 1963, 04, Chef-hofmeester, BATJAN, reis 31.
Th. de Best, 1963, 09, Chef-hofmeester, BATJAN, reis 33.
Th. De Best, 1966, 06, Chef-hofmeester, BATJAN, reis 47.
Th. de Best, 1967, 10, Chef-hofmeester, SUMATRA, reis 85.
Th. de Best, 1969, 11, Chef-hofmeester, BILLITON, reis 78.
H. Betlem, 1964, 01, 4e Stuurman, BANGGAI, reis 31.
H. Betlem, 1965, 03, 4e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 44.
H. Betlem, 1967, 03, 3e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 62.
J.A. Beuker, 1964, 11, 4e Stuurman, KARIMUN, reis 47.
J.A. Beuker, 1965, 05, 3e Stuurman, BORNEO, reis 64.
J.A. Beuker, 1965, 11, 3e Stuurman, BORNEO, reis 66.
S. Beuker, 1968, 08, l.l. Stuurman, BALONG, reis 46.
S. Beuker, 1968, 12, l.l. Stuurman, BALONG, reis 47.
S. Beuker, 1969, 03, l.l. Stuurman, NEDER WAAL, reis 51.
S. Beuker, 1969, 07, l.l. Stuurman, BALONG, reis 49.
H. Beuving, 1963, 04, 5e Werktuigkundige, BATJAN, reis 31.
H. Beuving, 1963, 09, 5e Werktuigkundige, BATJAN, reis 33.
H. Beuving, 1965, 05, 5e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 38.
H. Beuving, 1966, 01, 4e Werktuigkundige, BANGGAI, reis 43.
H. Beuving, 1967, 07, 4e Werktuigkundige, BORNEO, reis 73.
H. Beuving, 1969, 07, 3e Werktuigkundige, BANDA, reis 68.
H. Beuving, 1970, 01, 2e Werktuigkundige, BANDA, reis 69.
C. Bevelander, 1963, 09, 3e Werktuigkundige, BORNEO, reis 56.

S.L. Beye, 1965, 09, Matroos, RAKI, reis 68.
J.J.C. Beyer, 1968, 07, Hoofdwerktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 50.
J.F.H. Beyerinck, 1963, 09, 4e Werktuigkundige, BORNEO, reis 56.
J.F.H. Beyerinck, 1965, 03, 3e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 27.
J.F.H. Beyerinck, 1965, 07, 3e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 29.
P.C.A. Beyerinck, 1964, 12, 4e Stuurman, BORNEO, reis 62.
P.C.A. Beyerinck, 1965, 06, 4e Stuurman, RIOUW, reis 60.
P.C.A. Beyerinck, 1967, 03, 3e Stuurman, BAWEAN, reis 73.
P.C.A. Beyerinck, 1967, 07, 3e Stuurman, BAWEAN, reis 75.
P.C.A. Beyerinck, 1968, 07, 3e Stuurman, KARACHI, reis 50.
P.C.A. Beyerinck, 1969, 03, 3e Stuurman, KAAP HOORN, reis 44.
G.L. Beyers, 1965, 04, 4e Werktuigkundige, RAKI, reis 66.
G.W.L. Beyers, 1965, 09, 4e Werktuigkundige, RAKI, reis 68.
G.W.L. Beyers, 1966, 05, 4e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 33.
K. Bezema, 1968, 10, Koksmaat/bakker, BANGGAI, reis 55.
K. Bezema, 1969, 09, 1e Kok/administrateur, ANTILLA CAPE, reis 5.
B.S. Bicker, 1965, 05, Olieman, KONINGSWAARD, reis 37.
B.S. Bicker, 1967, 03, Handlanger, BATJAN, reis 52.
J.M. de Bie, 1964, 02, Kwartiermeester, RONDO, reis 64.
J.M. de Bie, 1965, 06, Kwartiermeester, GABONKUST, reis 48.
J.M. de Bie, 1965, 10, Kwartiermeester, GABONKUST, reis 50.
J.M. de Bie, 1967, 08, Kwartiermeester, NEDER WAAL, reis 43.
K.A. de Bie, 1965, 06, l.l. Stuurman, GABONKUST, reis 48.
J.P.M.M. Biemans, 1965, 10, l.l. Stuurman, GABONKUST, reis 50.
J.P.P.M. Biemans, 1966, 06, l.l. Stuurman, SUMATRA, reis 79.
W.A. Biemans, 1965, 06, Handlanger, GABONKUST, reis 48.
W.A. Biemans, 1965, 12, 2e Bankwerker/pompman, KAAP HOORN, reis 31.
M.K. Bierlee, 1968, 12, Radio officier, GABONKUST, reis 68.
J. Bierman, 1965, 03, Hoofdwerktuigkundige, NEDER ELBE, reis 33.
J. Bierman, 1967, 05, Hoofdwerktuigkundige, RONDO, reis 72.
J. Bierman, 1968, 04, Hoofdwerktuigkundige, REMPANG, reis 62.
L. Biesbroeck, 1963, 10, 1e Stuurman, RONDO, reis 63.
F. Biesbroek, 1964, 01, Gezagvoerder, KARIMATA, reis 39.
F. Biesbroek, 1965, 05, Gezagvoerder, KARAKORUM, reis 38.
F. Biesbroek, 1967, 10, Gezagvoerder, BATU, reis 42.
F. Biesbroek, 1968, 02, Gezagvoerder, BATU, reis 43.
N.J. Bijkerk, 1968, 09, l.l. Stuurman, BATU, reis 46.
N.J. Bijkerk, 1969, 06, l.l. Stuurman, NEDER RHONE, reis 39.
N.J. Bijkerk, 1970, 03, 4e Stuurman, KARIMATA, reis 66.
D.W. v.d. Bijl, 1966, 01, l.l. Stuurman, BATU, reis 35.
D.W. v.d. Bijl, 1966, 05, l.l. Stuurman, BATU, reis 37.
D.W. v.d. Bijl, 1967, 07, 4e Stuurman, BANGGAI, reis 40.
J. Bijl, 1965, 04, Hoofdwerktuigkundige, KARIMUN, reis 49.
J. Bijl, 1965, 09, Hoofdwerktuigkundige, KARIMUN, reis 51.
K. Bijl, 1965, 03, 5e Werktuigkundige, KARACHI, reis 32.
K. Bijl, 1966, 06, 5e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 79.
K. Bijl, 1967, 09, 4e Werktuigkundige, BANDA, reis 60.
K. Bijl, 1968, 07, 4e Werktuigkundige, KARACHI, reis 50.
K. Bijl, 1968, 11, 4e Werktuigkundige, KARACHI, reis 52.
K. Bijl, 1969, 06, 4e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 39.
K. Bijl, 1970, 01, 3e Werktuigkundige, BINTANG, reis 91.
R. v.d. Bijl, 1966, 01, 5e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 40.
J.J.M. Bijlmer, 1963, 10, Bediende, NEDER EEMS, reis 21.
G. Bijlsma, 1965, 01, Kwartiermeester, BATJAN, reis 39.
G. Bijlsma Jzn, 1965, 07, Bootsman, NEDER EBRO, reis 29.
G. Bijlsma Jzn, 1967, 08, Bootsman, BATJAN, reis 53.
D. Bijpost, 1963, 05, Lichtmatroos, KONINGSWAARD, reis 29.
D. Bijpost, 1964, 12, Matroos o/g, ROEBIAH, reis 70.
D. Bijpost, 1965, 05, Matroos, BATU, reis 32.
J.H.H. Bikker, 1965, 10, 2e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 50.
J.H.H. Bikker, 1966, 02, 2e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 48.
J.H.H. Bikker, 1967, 06, 2e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 39.
J.H.H. Bikker, 1968, 02, 2e Werktuigkundige, BATU, reis 43.
J.H.H. Bikker, 1968, 07, 2e Werktuigkundige, BATU, reis 45.
J.H.H. Bikker, 1968, 10, 2e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 46.
J.H.H. Bikker, 1969, 04, 3e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 39.
J.H.H. Bikker, 1969, 12, 2e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 43.
C. Bimmel, 1967, 11, Radio officier, RONDO, reis 73.
C. Bimmel, 1968, 06, Radio officier, RADJA, reis 81.
C.M.W.J. Binck, 1965, 05, Chef-kok, ROEBIAH, reis 74.
C.M.W.J. Binck, 1965, 09, Chef-kok, ROEBIAH, reis 75.
C.M.W.J. Binck, 1966, 02, Chef-kok, KARIMATA, reis 48.
C.M.W.J. Binck, 1967, 05, Chef-kok, REMPANG, reis 58.
D.H. Binkhorst, 1965, 03, l.l. Stuurman, KARIMATA, reis 44.
D.H. Binkhorst, 1967, 06, 4e Stuurman, NEDER RHONE, reis 27.
D.H. Binkhorst, 1967, 10, 4e Stuurman, NEDER RHONE, reis 29.
D. Binnendijk, 1963, 04, Matroos, RAKI, reis 56.
D. Binnendijk, 1964, 12, Matroos, NEDER RIJN, reis 13.
D. Binnendijk, 1965, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 15.
A. van Binsbergen, 1966, 06, 4e Stuurman, BATJAN, reis 47.
A. van Binsbergen, 1967, 06, 4e Stuurman, NEDER EBRO, reis 39.
A. van Binsbergen, 1968, 09, 4e Stuurman, BORNEO, reis 77.
A. van Binsbergen, 1969, 05, 3e Stuurman, BATU, reis 48.
A. van Binsbergen, 1969, 09, 3e Stuurman, BATU, reis 49.
A. van Binsbergen, 1970, 02, 3e Stuurman, NEDER WESER, reis 54.
J. van Binsbergen, 1965, 03, Gezagvoerder, KARACHI, reis 32.
J. van Binsbergen, 1965, 11, Gezagvoerder, RADJA, reis 75.
J. van Binsbergen, 1966, 02, 4e Stuurman, BATJAN, reis 45.
J. van Binsbergen, 1966, 04, Gezagvoerder, RADJA, reis 76.
J. van Binsbergen, 1968, 09, Gezagvoerder, BATU, reis 46.
J. van Binsbergen, 1969, 12, Gezagvoerder, NEDER LINGE, reis 16.
P.v. Binsbergen, 1964, 12, Bediende, RIOUW, reis 59.
H. Blaak, 1965, 04, 1e Stuurman, BAWEAN, reis 63.
H. Blaak, 1967, 02, 1e Stuurman, NEDER RHONE, reis 25.
H. Blaak, 1967, 12, 1e Stuurman, ROTTI, reis 81.
H. Blaak, 1969, 02, 1e Stuurman, RADJA, reis 83.
H. Blaak, 1969, 07, 1e Stuurman, BALONG, reis 49.
H. Blaak, 1970, 01, 1e Stuurman, KARAKORUM, reis 61.
J.C. Blaak, 1963, 09, 4e Stuurman, BORNEO, reis 56.
J.C. Blaak, 1965, 05, 3e Stuurman, RONDO, reis 67.
J.C. Blaak, 1965, 12, 3e Stuurman, NEDER RIJN, reis 19.
J.C. Blaak, 1966, 04, 3e Stuurman, NEDER RIJN, reis 21.
J.C. Blaak, 1967, 11, 3e Stuurman, BINTANG, reis 81.
J.C. Blaak, 1968, 09, 3e Stuurman, BORNEO, reis 77.
J.C. Blaak, 1969, 05, 2e Stuurman, BILLITON, reis 76.
J.C. Blaak, 1969, 11, 2e Stuurman, BILLITON, reis 78.
H. Blaauboer, 1965, 05, Handlanger, KONINGSWAARD, reis 37.
H. Blaauboer, 1966, 02, Handlanger, BATJAN, reis 45.
H. Blaauboer, 1966, 06, Handlanger, BATJAN, reis 47.
H. Blaauboer, 1967, 08, Handlanger, BENGKALIS, reis 62.
P.W. Blaauw, 1967, 07, l.l. Stuurman, BANGGAI, reis 40.
P.W. Blaauw, 1967, 09, l.l. Stuurman, BANGGAI, reis 52.
P.W. Blaauw, 1969, 05, 4e Stuurman, BATU, reis 48.
P.W. Blaauw, 1969, 12, 4e Stuurman, BALI, reis 84.
R.R. Blaauw, 1965, 02, Handlanger, NEDER EEMS, reis 27.
R.R. Blaauw, 1965, 08, Olieman, KARIMATA, reis 46.
R.R. Blaauw, 1966, 06, Motorman, NEDER EEMS, reis 35.
R.R. Blaauw, 1967, 04, Motorman, NEDER RIJN, reis 27.
R.R. Blaauw, 1967, 08, Motorman, NEDER RIJN, reis 29.
W.R. Blaauw, 1965, 01, Handlanger, BATU, reis 31.
W.R. Blaauw, 1965, 05, Handlanger, BATU, reis 32.
W.R. Blaauw, 1965, 11, Handlanger, NEDER WAAL, reis 33.
W.R. Blaauw, 1966, 05, Handlanger, NEDER WESER, reis 35.
W.R. Blaauw, 1967, 08, Handlanger, NEDER WAAL, reis 43.
W.R. Blaauw, 1968, 12, Olieman, NEDER EEMS, reis 47.
W.R. Blaauw, 1970, 01, Olieman, KARAKORUM, reis 61.
J.H. Blaazer, 1969, 07, Koksmaat, NEDER WESER, reis 51.
G. Bleeker, 1966, 05, Bediende, BALONG, reis 41.
M.J. Bleeker, 1966, 02, Bediende, KARIMATA, reis 48.
A.M.A.B. Bleijs, 1965, 01, Koksmaat, RAKI, reis 65.
A.M.A.B. Bleijs, 1965, 07, Koksmaat, NEDER WAAL, reis 31.
A.M.A.B. Bleijs, 1965, 11, Koksmaat, NEDER WAAL, reis 33.
B.M.C. Bleijs, 1966, 05, Koksjongen, NEDER EBRO, reis 33.
A.M.A.B. Bleys, 1967, 05, Koksmaat, NEDER WESER, reis 41.
A.M.A.B. Bleys, 1968, 06, Koksmaat/bakker, NEDER WAAL, reis 47.
A.M.A.B. Bleys, 1968, 10, Koksmaat/bakker, NEDER WAAL, reis 49.
A.M.A.B. Bleys, 1969, 03, Koksmaat/bakker, NEDER WAAL, reis 51.
A.M.A.B. Bleys, 1969, 09, Koksmaat/bakker, BINTANG, reis 90.
W.J. v. Blijenburgh, 1965, 09, 2e Stuurman, KARIMUN, reis 51.
W.J. v. Blijenburgh, 1967, 03, 2e Stuurman, KARAKORUM, reis 48.
W.J. v. Blijenburgh, 1967, 07, 2e Stuurman, KARAKORUM, reis 50.
G.A. Blitz, 1963, 09, Stoker/Olieman, ROEBIAH, reis 64.
G.A. Blitz, 1965, 05, Olieman, BATU, reis 32.
G.A. Blitz, 1969, 07, Olieman, BENGKALIS, reis 70.
G.A. Blitz, 1970, 03, Olieman, KARIMATA, reis 66.
H.F. Bloebaum, 1963, 04, Timmerman, BATJAN, reis 31.
H.F. Bloebaum, 1964, 02, Timmerman, ROEBIAH, reis 66.
H.F. Bloebaum, 1964, 12, Timmerman, BALONG, reis 37.
H.F. Bloebaum, 1965, 03, Timmerman, NEDER EBRO, reis 27.
H.F. Bloebaum, 1965, 07, Timmerman, NEDER EBRO, reis 29.
H.F. Bloebaum, 1966, 01, Timmerman, BENGKALIS, reis 53.
H.F. Bloebaum, 1967, 12, Kwartiermeester/Timmerman, NEDER RIJN, reis 31.
H.F. Bloebaum, 1968, 10, Timmerman, BANGGAI, reis 55.
H.F. Bloebaum, 1970, 01, Kwartiermeester/Timmerman, BINTANG, reis 91.
H. Bloem, 1968, 10, Bootsman, BANGGAI, reis 55.
H. Bloem, 1969, 07, Bootsman, KARIMUN, reis 67.
H. Bloem, 1969, 11, Bootsman, KARIMUN, reis 69.
H. Bloem Hzn, 1965, 06, Bootsman, BATJAN, reis 41.
H. Bloem Hzn, 1965, 10, Bootsman, BATJAN, reis 43.
H. Bloem Hzn, 1966, 05, Bootsman, BAWEAN, reis 69.
H. Bloem Hzn, 1967, 08, Bootsman, BILLITON, reis 67.
R. Bloem, 1967, 07, Radio officier, BAWEAN, reis 75.
P.J.L. Bloemberg, 1969, 09, Matroos, BINTANG, reis 90.
T.D. Bloemen, 1966, 06, 2e Stuurman, NEDER EEMS, reis 35.
T.D. Bloemen, 1967, 04, 2e Stuurman, NEDER RIJN, reis 27.
T.D. Bloemen, 1967, 11, 2e Stuurman, BINTANG, reis 81.
T.D. Bloemen, 1968, 09, 2e Stuurman, RONDO, reis 75.
T.D. Bloemen, 1969, 02, 2e Stuurman, RADJA, reis 83.
T.D. Bloemen, 1969, 07, 2e Stuurman, BANDA, reis 68.
T.D. Bloemen, 1970, 01, 2e Stuurman, BANDA, reis 69.
A. Blok, 1963, 05, Olieman, NEDER WAAL, reis 21.
A. Blok, 1965, 03, Olieman, BANGGAI, reis 39.
A. Blok, 1966, 01, Motorman, BANGGAI, reis 43.
A. Blok, 1967, 06, Motorman, NEDER EBRO, reis 39.
A. Blok, 1968, 02, Motorman, NEDER RHONE, reis 31.
F. Blok, 1963, 05, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 60.
J. Blok, 1963, 04, Koksmaat, RAKI, reis 56.
J. Blok, 1963, 10, Koksmaat, RONDO, reis 63.
J. Blok, 1964, 02, Koksmaat, RONDO, reis 64.
J.M. Blok, 1967, 08, Koksmaat, NEDER WAAL, reis 43.
J.M. Blok, 1968, 02, Koksmaat, BATU, reis 43.
J.M. Blok, 1968, 10, Koksmaat, BANGGAI, reis 55.
J.M. Blok, 1969, 06, Koksmaat/bakker, GABONKUST, reis 70.
K. de Blok, 1963, 05, 4e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 21.
K. de Blok, 1965, 03, 3e Werktuigkundige, KARACHI, reis 32.
K. de Blok, 1968, 09, 2e Werktuigkundige, RONDO, reis 75.
K. de Blok, 1969, 10, 2e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 55.
R. Blok, 1965, 05, Lichtmatroos, ROEBIAH, reis 74.
R. Blok, 1965, 09, Lichtmatroos, ROEBIAH, reis 75.
R. Blok, 1966, 05, Lichtmatroos, NEDER EBRO, reis 33.
R. Blok, 1967, 09, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 60.
R. Blok, 1967, 12, Matroos o/g, GABONKUST, reis 61.
J.J. Blokdijk, 1964, 12, Handlanger, ROEBIAH, reis 70.
J.J. Blokdijk, 1965, 02, Handlanger, ROEBIAH, reis 72.
K.R. Blokdijk, 1963, 04, 5e Werktuigkundige, RAKI, reis 56.
K.R. Blokdijk, 1963, 09, 5e Werktuigkundige, REMPANG, reis 48.
K.R. Blokdijk, 1965, 05, 4e Werktuigkundige, CELEBES, reis 53.
K.R. Blokdijk, 1965, 10, 5e Werktuigkundige, BATJAN, reis 43.
K.R. Blokdijk, 1967, 02, 3e Werktuigkundige, RIOUW, reis 66.
K.R. Blokdijk, 1968, 02, 3e Werktuigkundige, BATU, reis 43.
K.R. Blokdijk, 1968, 09, 3e Werktuigkundige, BATU, reis 46.
K.R. Blokdijk, 1969, 05, 3e Werktuigkundige, BATU, reis 48.
N.J.K. Blokland, 1964, 11, 5e Werktuigkundige, ROEPAT, reis 71.
N.J.K. Blokland, 1965, 07, 5e Werktuigkundige, BINTANG, reis 70.
N.J.K. Blokland, 1966, 01, 5e Werktuigkundige, BINTANG, reis 72.
N.J.K. Blokland, 1967, 11, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 73.
N.J.K. Blokland, 1968, 07, 4e Werktuigkundige, BINTANG, reis 85.
N.J.K. Blokland, 1968, 09, 4e Werktuigkundige, BINTANG, reis 86.
N.J.K. Blokland, 1969, 05, 4e Werktuigkundige, BILLITON, reis 76.
N.J.K. Blokland, 1970, 03, 3e Werktuigkundige, BANGGAI, reis 59.
C. Blokziel, 1963, 04, Bediende, KARAKORUM, reis 26.
C. Blom, 1965, 02, Radio officier, NEDER RHONE, reis 13.
C. Blom, 1965, 06, Radio officier, NEDER RHONE, reis 15.
C. Blom, 1965, 10, Radio officier, NEDER RHONE, reis 17.
C. Blom, 1968, 01, Radio officier, NEDER LEK, reis 1.
C. Blom, 1968, 12, Radio officier, NEDER LEK, reis 6.
C. Blom, 1969, 04, Radio officier, NEDER LEK, reis 8.
C. Blom, 1969, 11, Radio officier, NEDER LEK, reis 12.
C. Blom, 1970, 03, Radio officier, NEDER LEK, reis 14.
C.N. Blom, 1969, 03, Lichtmatroos, BALONG, reis 48.
C.N. Blom, 1969, 08, Lichtmatroos, NEDER LEK, reis 10.
C.N. Blom, 1969, 11, Lichtmatroos, NEDER LEK, reis 12.
G.F.M. Blom, 1969, 03, Radio officier, KAAP HOORN, reis 44.
N.E. Blom, 1965, 03, 2e Werktuigkundige, REMPANG, reis 52.
N.E. Blom, 1965, 07, 2e Werktuigkundige, REMPANG, reis 53.
N.P. Blom, 1965, 10, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 49.
N.P. Blom, 1966, 05, Matroos o/g, KONINGSWAARD, reis 41.
N.P. Blom, 1967, 08, Matroos, KONINGSWAARD, reis 45.
N.P. Blom, 1967, 09, Matroos, KONINGSWAARD, reis 46.
C. Blom Pzn, 1969, 08, Radio officier, NEDER LEK, reis 10.
R.P. Blom, 1967, 10, Matroos, KARIMATA, reis 56.
R.P. Blom, 1968, 04, Matroos, KARIMATA, reis 58.
R.P. Blom, 1968, 10, Matroos, KARIMATA, reis 60.
R.P. Blom, 1969, 07, Matroos, KARIMUN, reis 67.
R.P. Blom, 1969, 11, Matroos, KARIMUN, reis 69.
A.G.J.M. Bobbink, 1965, 11, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 66.
A.G.J.M. Bobbink, 1967, 11, 5e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 47.
A.G.J.M. Bobbink, 1969, 06, 4e Werktuigkundige, BALI, reis 82.
A.G.J.M. Bobbink, 1970, 01, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 56.
J.C. Boddeus, 1963, 09, 1e Electricien, REMPANG, reis 48.
L.A. Boeckholtz, 1965, 06, Olieman, SUMATRA, reis 74.
G. Boekhoven, 1963, 04, Bediende, KARAKORUM, reis 26.
G. Boekhoven, 1964, 02, Bediende, ROEBIAH, reis 66.
G. Boekhoven, 1965, 02, 1e Bediende, NEDER EEMS, reis 27.
T.H. Boelkens, 1963, 04, 4e Stuurman, ROEBIAH, reis 62.
T.H. Boelkens, 1963, 09, 4e Stuurman, ROEBIAH, reis 64.
R. Boellaard, 1965, 12, Matroos, BAWEAN, reis 67.
R. Boellaard, 1967, 10, Matroos, KARIMATA, reis 56.
R. Boellaard, 1968, 08, Matroos, BALONG, reis 46.
Boen Kiong Lie, 1965, 04, 1e Electricien, KARIMUN, reis 49.
Boen Kiong Lie, 1965, 09, 1e Electricien, KARIMUN, reis 51.
Boen Kiong Lie, 1967, 12, 1e Electricien, KARIMUN, reis 61.
Boen Kiong Lie, 1968, 12, 1e Electricien, BAWEAN, reis 81.
Boen Kiong Lie, 1969, 09, 1e Electricien, BAWEAN, reis 85.
A.C.A.J. Boendermaker, 1963, 04, Lichtmatroos, RAKI, reis 56.
A.C.A.J. Boendermaker, 1963, 09, Matroos o/g, REMPANG, reis 48.
A.C.A.J. Boendermaker, 1965, 03, Matroos o/g, BANGGAI, reis 39.
A.C.A.J. Boendermaker, 1966, 05, Matroos, BAWEAN, reis 69.
A.C.A.J. Boendermaker, 1967, 08, Matroos, NEDER RIJN, reis 29.
A.C.A.J. Boendermaker, 1968, 09, Matroos, BATU, reis 46.
A.C.A.J. Boendermaker, 1969, 03, Matroos, NEDER WAAL, reis 51.
A.C.A.J. Boendermaker, 1970, 02, Matroos, NEDER WAAL, reis 58.
C.W.G. Boendermaker, 1968, 12, Handlanger, BALONG, reis 47.
C.W.G. Boendermaker, 1969, 03, Handlanger, BALONG, reis 48.
C.W.G. Boendermaker, 1969, 09, Handlanger, BATU, reis 49.
A.G. de Boer, 1965, 07, l.l. Stuurman, REMPANG, reis 53.
A.G. de Boer, 1966, 01, Stuurmansleerling, CAMEROUNKUST, reis 51.
A.G. de Boer, 1966, 05, l.l. Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 53.
C.A. de Boer, 1965, 07, Matroos o/g, BANDA, reis 48.
G.J. de Boer, 1969, 09, l.l. Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 51.
G.J. de Boer, 1970, 01, l.l. Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 53.
G.J. de Boer, 1970, 03, l.l. Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 54.
G.P. de Boer, 1963, 09, 5e Werktuigkundige, RIOUW, reis 55.
G.P. de Boer, 1966, 06, 4e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 79.
G.P. de Boer, 1967, 06, 4e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 39.
G.P. de Boer, 1968, 09, 4e Werktuigkundige, BORNEO, reis 77.
H.A.Th. de Boer, 1967, 07, Matroos o/g, GABONKUST, reis 59.
H.A.Th. de Boer, 1969, 03, Matroos, KAAP HOORN, reis 44.
H.A.Th. de Boer, 1969, 08, Matroos, KAAP HOORN, reis 46.
H.A.Th. De Boer, 1970, 02, Matroos, ANTILLA CAPE, reis 7.
J. de Boer, 1965, 10, l.l. Stuurman, NEDER RHONE, reis 17.
J. de Boer, 1966, 05, Koksmaat/bakker, NEDER EBRO, reis 33.
J. de Boer, 1967, 03, Koksmaat/bakker, BATJAN, reis 52.
J. de Boer, 1967, 08, Koksmaat/bakker, BATJAN, reis 53.
J.L.W. de Boer, 1964, 12, Handlanger, BENGKALIS, reis 46.
J.L.W. de Boer, 1967, 05, Handlanger, BINTANG, reis 79.
K.J. de Boer, 1963, 04, Radio officier, KARAKORUM, reis 26.
K.J. de Boer, 1964, 01, Olieman, GABONKUST, reis 41.
N. de Boer, 1964, 01, Handlanger, GABONKUST, reis 41.
N.A.F. Boer, 1967, 09, Matroos, KONINGSWAARD, reis 46.
P. den Boer, 1963, 04, 2e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 21.
P. den Boer, 1965, 12, 2e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 51.
P. den Boer, 1966, 05, 2e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 53.
P. de Boer, 1967, 05, 2e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 37.
P. den Boer, 1967, 11, 2e Werktuigkundige, RONDO, reis 73.
P. den Boer Pzn, 1965, 07, 2e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 29.
R. de Boer, 1963, 05, Handlanger, NEDER WAAL, reis 21.
R. de Boer, 1965, 01, Olieman, GABONKUST, reis 46.
W. de Boer, 1968, 09, Handlanger, NEDER WESER, reis 47.
W. de Boer, 1969, 12, Handlanger, BATU, reis 50.
J.E. Boerkamp, 1965, 07, 1e Stuurman, RADJA, reis 74.
J.E. Boerkamp, 1967, 08, 1e Stuurman, RADJA, reis 79.
J.E. Boerkamp, 1968, 03, 1e Stuurman, KARIMATA, reis 57.
J.E. Boerkamp, 1968, 04, 1e Stuurman, KARIMATA, reis 58.
M.G.P. Boers, 1964, 11, Matroos, NEDER WAAL, reis 27.
J.W. Boersen, 1967, 08, Lichtmatroos, KONINGSWAARD, reis 45.
J.W. Boersen, 1967, 09, Lichtmatroos, KONINGSWAARD, reis 46.
E.A. Boersma, 1963, 05, 5e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 29.
IJ.L. Boersma, 1966, 01, 4e Werktuigkundige, BINTANG, reis 72.
P.F.K. Boersma, 1963, 05, Radio officier, ROTTI, reis 60.
W.K. Boersma, 1963, 04, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 21.
W.K. Boersma, 1965, 11, 4e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 41.
W.K. Boersma, 1968, 03, 4e Werktuigkundige, KARACHI, reis 48.
W.K. Boersma, 1968, 09, 3e Werktuigkundige, BANDA, reis 64.
W.K. Boersma, 1969, 02, 3e Werktuigkundige, BANDA, reis 65.
Y.L. Boersma, 1963, 10, 5e Werktuigkundige, BALI, reis 56.
Y.L. Boersma, 1967, 11, 4e Werktuigkundige, KARACHI, reis 46.
Y.L. Boersma, 1968, 07, 3e Werktuigkundige, BINTANG, reis 85.
Y.L. Boersma, 1968, 09, 3e Werktuigkundige, BINTANG, reis 86.
Y.L. Boersma, 1969, 12, 3e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 43.
L. Boeve, 1963, 05, 3e Werktuigkundige, ROTTI, reis 60.
D.J. Boezaard, 1968, 12, Radio officier, BATJAN, reis 58.
D.J. Boezaard, 1969, 06, Radio officier, BATJAN, reis 62.
N. v.d. Bogaard, 1965, 03, 2e Bankwerker, BINTANG, reis 68.
N. v.d. Bogaard, 1965, 09, 2e Bankwerker, ROEBIAH, reis 75.
N. v.d. Bogaard, 1965, 10, 2e Bankwerker, ROEBIAH, reis 76.
T.J.H. v.d. Bogaard, 1967, 02, l.l. Stuurman, NEDER RHONE, reis 25.
Th.P. Bogaard, 1969, 12, Lichtmatroos, NEDER LINGE, reis 16.
J.C. Bogerd, 1963, 05, 3e Stuurman, NEDER WAAL, reis 21.
J.C. Bogerd, 1965, 04, 3e Stuurman, BAWEAN, reis 63.
J.C. Bogerd, 1967, 07, 2e Stuurman, BANGGAI, reis 40.
J.C. Bogerd, 1967, 11, 2e Stuurman, RONDO, reis 73.
J.C. Bogerd, 1969, 03, 2e Stuurman, BORNEO, reis 79.
J.C. Bogerd, 1969, 09, 2e Stuurman, BANGGAI, reis 57.
J.C. Bogerd, 1969, 11, 2e Stuurman, BANGGAI, reis 58.
L.G. Boksma, 1967, 03, 4e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 83.
G.W. ten Bokum, 1965, 04, 4e Stuurman, NEDER RIJN, reis 15.
G.W. ten Bokum, 1965, 12, 4e Stuurman, SUMATRA, reis 72.
G.W. ten Bokum, 1965, 12, 4e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 72.
G.W. ten Bokum, 1965, 12, 4e Stuurman, SUMATRA, reis 76.
G.W. ten Bokum, 1967, 08, 4e Stuurman, BENGKALIS, reis 62.
W.G.M. ten Bokum, 1966, 02, 5e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 48.
W.G.M. ten Bokum, 1967, 07, 5e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 50.
W.G.M. ten Bokum, 1969, 12, 4e Werktuigkundige, BALI, reis 84.
J.D. de Bokx, 1966, 05, Bediende, BALONG, reis 41.
J.D. de Bokx, 1968, 02, Bediende, BATU, reis 43.
J.D. de Bokx, 1968, 10, Bediende, BANGGAI, reis 55.
G.L. Bolier, 1965, 01, 2e Stuurman, SUMATRA, reis 75.
G.L. Bolier, 1965, 06, 2e Stuurman, SUMATRA, reis 74.
J. Bolk, 1967, 10, Lichtmatroos, BATU, reis 42.
J. Bolk, 1968, 11, Matroos o/g, KAAP HOORN, reis 43.
H.J.G. Bolks, 1965, 07, Olieman, BANDA, reis 48.
H.J.G. Bolks, 1966, 06, Motorman, BATJAN, reis 47.
H.J.G. Bolks, 1967, 08, Motorman, KONINGSWAARD, reis 45.
H.J.G. Bolks, 1967, 09, Motorman, KONINGSWAARD, reis 46.
H.J.G. Bolks, 1968, 10, Motorman, KARIMATA, reis 60.
H.J.G. Bolks, 1969, 07, Motorman, BENGKALIS, reis 70.
A. Bolleman, 1963, 05, 5e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 21.
A. Bolleman, 1966, 01, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 40.
A. Bolleman, 1966, 05, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 41.
A. Bolleman, 1968, 05, 3e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 44.
A. Bolleman, 1969, 04, 3e Werktuigkundige, KARACHI, reis 54.
A. Bolleman, 1969, 07, 3e Werktuigkundige, KARACHI, reis 56.
H.H. Bollen, 1969, 07, Bediende, NEDER WESER, reis 51.
R. v. Boltog, 1967, 06, Lichtmatroos, NEDER EBRO, reis 39.
R.G. van Boltog, 1967, 12, Handlanger, KARIMUN, reis 61.
R.G. van Boltog, 1968, 08, Handlanger, ANTILLA CAPE, reis 1.
O.M. v. Bommel, 1964, 11, Bediende, NEDER WAAL, reis 27.
O.M. v. Bommel, 1967, 05, Bediende, GABONKUST, reis 58.
R. Bonnikhorst, 1968, 12, Olieman, GABONKUST, reis 68.
R. Bonnikhorst, 1969, 03, Olieman, GABONKUST, reis 69.
R. Bonnikhorst, 1969, 06, Olieman, GABONKUST, reis 70.
A.J. Bontekoe, 1967, 05, Handlanger, KAAP HOORN, reis 37.
F.K.C. Bonten, 1964, 11, Handlanger, KARIMUN, reis 47.
F.K.C. Bonten, 1967, 02, 1e Bankwerker, NEDER RHONE, reis 25.
F.K.C. Bonten, 1967, 06, 1e Bankwerker, NEDER RHONE, reis 27.
F.K.G. Bonten, 1965, 07, 2e Bankwerker, BINTANG, reis 70.
F.K.G. Bonten, 1966, 01, 2e Bankwerker, BINTANG, reis 72.
J.A. de Boo, 1968, 08, Bediende, NEDER LEK, reis 35.
R.D. de Boo, 1967, 03, Handlanger, BAWEAN, reis 73.
R.D. de Boo, 1967, 07, Handlanger, BAWEAN, reis 75.
R.D. de Boo, 1968, 07, 2e Bankwerker, KARIMUN, reis 63.
R.D. de Boo, 1969, 09, 2e Bankwerker, BINTANG, reis 90.
R.D. de Boo, 1970, 01, 2e Bankwerker, BINTANG, reis 91.
Th.M.J. Boogaard, 1967, 06, l.l. Stuurman, NEDER RHONE, reis 27.
W.G. Boogaard, 1969, 12, Lichtmatroos, BATU, reis 50.
C.C. Boogerd, 1963, 04, Handlanger, NEDER RIJN, reis 3.
G.C. Boogerd, 1963, 09, 1e Stuurman, BATJAN, reis 33.
G.C. Boogerd, 1964, 12, 1e Stuurman, RIOUW, reis 59.
G.C. Boogerd, 1965, 05, 1e Stuurman, CELEBES, reis 53.
D. van den Boogert, 1968, 07, Handlanger, BATU, reis 45.
D. van den Boogert, 1968, 09, Handlanger, BATU, reis 46.
D. van den Boogert, 1969, 05, Handlanger, BATU, reis 48.
F. de Booij, 1964, 11, Bankwerker, KAAP HOORN, reis 27.
F. de Booij, 1965, 07, 2e Bankwerker, NEDER WAAL, reis 31.
F. de Booij, 1965, 11, 2e Bankwerker, NEDER WAAL, reis 33.
G. Boomstra, 1963, 04, Matroos, RONDO, reis 62.
K. Boon Czn, 1963, 06, Bootsman, BALONG, reis 34.
J.L. v.d. Boon, 1963, 04, Matroos o/g, BATJAN, reis 31.
J.L. v.d. Boon, 1963, 09, Matroos o/g, BATJAN, reis 33.
J.L. v.d. Boon, 1964, 11, Matroos, NEDER WAAL, reis 27.
J.L. v.d. Boon, 1965, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 15.
J.L. v.d. Boon, 1965, 08, Matroos, NEDER RIJN, reis 17.
J.L. v.d. Boon, 1966, 01, Matroos, KONINGSWAARD, reis 40.
J.L. v.d. Boon, 1967, 08, Matroos, BENGKALIS, reis 62.
J.W. Boon, 1965, 06, 4e Stuurman, GABONKUST, reis 48.
J.W. Boon, 1967, 11, 3e Stuurman, RONDO, reis 73.
L.N. Boon, 1968, 08, Bediende, NEDER LEK, reis 35.
M.G. Boon, 1965, 06, Bootsman, BENGKALIS, reis 48.
M.G. Boon, 1966, 01, Bootsman, BINTANG, reis 72.
H.J. Boorsma, 1969, 09, l.l. Stuurman, BATU, reis 49.
H.J. Boorsma, 1969, 12, l.l. Stuurman, BATU, reis 50.
C. Boot, 1965, 08, Hoofdwerktuigkundige, NEDER WESER, reis 31.
C. Boot, 1967, 11, Hoofdwerktuigkundige, BINTANG, reis 81.
C. Boot, 1968, 11, Hoofdwerktuigkundige, BILLITON, reis 74.
C. Boot, 1969, 07, Hoofdwerktuigkundige, KARIMUN, reis 67.
D. Boot, 1965, 01, Matroos, BATU, reis 31.
D. Boot, 1965, 07, Matroos, NEDER EBRO, reis 29.
D. Boot, 1967, 09, Matroos, KONINGSWAARD, reis 46.
D. Boot, 1968, 12, Matroos, GABONKUST, reis 68.
D. Boot, 1969, 03, Matroos, GABONKUST, reis 69.
D. Boot, 1969, 10, Matroos, BAWEAN, reis 86.
D. Boot, 1970, 03, Matroos, BANGGAI, reis 59.
H. Boot, 1965, 12, 3e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 51.
S. Boot, 1965, 04, Hoofdwerktuigkundige, NEDER WESER, reis 29.
K. Bootsma, 1965, 04, Koksmaat, BAWEAN, reis 63.
K. Bootsma, 1966, 06, Koksmaat/bakker, CELEBES, reis 56.
K. Bootsma, 1967, 02, Koksmaat/bakker, BATU, reis 40.
K. Bootsma, 1967, 09, Koksmaat/bakker, GABONKUST, reis 60.
K. Bootsma, 1969, 06, Koksmaat/bakker, NEDER RHONE, reis 39.
K. Bootsma, 1969, 12, Koksmaat/bakker, NEDER LINGE, reis 16.
R. Bor, 1965, 10, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 49.
R. Bor, 1966, 05, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 53.
R. Bor Rzn, 1965, 06, Olieman, GABONKUST, reis 48.
R. Bor Rzn, 1966, 01, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 51.
R. de Bordes, 1968, 11, 4e Stuurman, KAAP HOORN, reis 43.
G.B. Bordinga, 1966, 01, Olieman, BATU, reis 35.
A. Borrius, 1965, 03, 2e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 47.
A. Borrius, 1965, 06, 2e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 48.
B. v.d. Bos, 1969, 10, Bediende, BALONG, reis 50.
B. v.d. Bos, 1970, 03, Bediende, BANGGAI, reis 59.
G. Bos, 1965, 01, Lichtmatroos, SUMATRA, reis 75.
G.R. Bos, 1965, 03, Handlanger, REMPANG, reis 52.
G.R. Bos, 1965, 12, 2e Bankwerker, BAWEAN, reis 67.
G.R. Bos, 1967, 05, 2e Bankwerker, NEDER WESER, reis 41.
L. Bos, 1964, 12, 3e Stuurman, BILLITON, reis 56.
L. Bos, 1965, 07, 3e Stuurman, REMPANG, reis 53.
L. Bos, 1966, 01, 3e Stuurman, BENGKALIS, reis 53.
M. Bos, 1967, 11, Koksjongen, BALONG, reis 44.
M. Bos, 1968, 07, Koksjongen, BATU, reis 45.
N.G. Bos, 1967, 07, 1e Kok, BANGGAI, reis 40.
N.G. Bos, 1967, 10, Koksmaat/bakker, KARIMATA, reis 56.
P. Bos, 1965, 07, Koksmaat, NEDER EBRO, reis 29.
W.K. Bos, 1965, 02, Hoofdwerktuigkundige, NEDER RHONE, reis 13.
W.K. Bos, 1965, 09, Hoofdwerktuigkundige, ROEBIAH, reis 75.
W.K. Bos, 1965, 10, Hoofdwerktuigkundige, NEDER RHONE, reis 17.
W.K. Bos, 1967, 03, Hoofdwerktuigkundige, BATJAN, reis 52.
W.T. Bos, 1963, 04, Stoker/olieman, RAKI, reis 56.
W.T. Bos, 1963, 10, Stoker/Olieman, RONDO, reis 63.
W.T. Bos, 1965, 01, Olieman, BATU, reis 31.
W.T. Bos, 1965, 07, Olieman, BINTANG, reis 70.
W.T. Bos, 1966, 05, Motorman, NEDER EBRO, reis 33.
W.T. Bos, 1967, 07, Motorman, BAWEAN, reis 75.
W.T. Bos, 1968, 09, Motorman, BINTANG, reis 86.
W.T. Bos, 1969, 11, 1e Motorman, NEDER ELBE, reis 56.
W.Th Bos, 1968, 07, Motorman, BINTANG, reis 85.
A. Bosch, 1965, 01, 5e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 75.
A. Bosch, 1965, 06, 5e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 74.
A. Bosch, 1966, 05, 5e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 53.
J.W. Bosch, 1964, 11, 4e Stuurman, ROEPAT, reis 71.
J.W. Bosch, 1965, 07, 3e Stuurman, RADJA, reis 74.
J.W. Bosch, 1965, 12, 3e Stuurman, BAWEAN, reis 67.
J.W. Bosch, 1966, 05, 3e Stuurman, BAWEAN, reis 69.
C.J.W.R. Bose, 1968, 07, l.l. Stuurman, KARIMUN, reis 63.
C.J.W.R. Bose, 1969, 03, l.l. Stuurman, BALONG, reis 48.
C.J.W.R. Bose, 1970, 02, 4e Stuurman, NEDER WAAL, reis 58.
F.J. Boshoven, 1969, 07, Koksmaat, BALONG, reis 49.
F.J. Boshoven, 1969, 10, Koksmaat, BALONG, reis 50.
F.J. Boshoven, 1970, 03, Koksmaat, BALONG, reis 51.
P.C. Boshoven, 1965, 10, Handlanger, ROEBIAH, reis 76.
P.C. Boshoven, 1966, 01, Handlanger, BALONG, reis 40.
A. Bosken, 1966, 05, Handlanger, NEDER EBRO, reis 33.
B. Bosken, 1967, 08, Matroos o/g, BILLITON, reis 67.
B. Bosken, 1968, 08, Matroos o/g, NEDER LEK, reis 4.
B. Bosken, 1968, 12, Matroos o/g, NEDER LEK, reis 6.
B. Bosken, 1969, 10, Matroos, NEDER WAAL, reis 55.
B. Bosken, 1970, 02, Matroos, NEDER WAAL, reis 58.
L.G. Boskma, 1965, 07, 5e Werktuigkundige, BANDA, reis 48.
L.G. Boskma, 1968, 03, 4e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 52.
L.G. Boskma, 1969, 07, 4e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 67.
H. Bosma, 1965, 10, Gezagvoerder, CAMEROUNKUST, reis 49.
H. Bosma, 1966, 01, Gezagvoerder, CAMEROUNKUST, reis 51.
H. Bosma, 1967, 11, Gezagvoerder, BALI, reis 76.
H. Bosma, 1968, 09, Gezagvoerder, BINTANG, reis 86.
H. Bosma, 1969, 09, Gezagvoerder, BINTANG, reis 90.
H. Bosma, 1970, 01, Gezagvoerder, BINTANG, reis 91.
F. Bosman, 1965, 01, Matroos, BATJAN, reis 39.
F. Bosman, 1965, 06, Matroos, BATJAN, reis 41.
F. Bosman, 1966, 01, Matroos, BANGGAI, reis 43.
F. Bosman, 1967, 06, Matroos, NEDER EBRO, reis 39.
F. Bosman, 1968, 02, Kwartiermeester, BATJAN, reis 56.
F. Bosman, 1969, 09, Kwartiermeester, BINTANG, reis 90.
F. Bosman, 1970, 03, Kwartiermeester, KARIMUN, reis 71.
J. Bosman, 1965, 01, Handlanger, SUMATRA, reis 75.
J. Bosman, 1965, 06, Handlanger, SUMATRA, reis 74.
J. Bosman, 1966, 02, Handlanger, KARIMATA, reis 48.
J. Bosman, 1967, 08, Handlanger, BILLITON, reis 67.
J. Bosman, 1968, 02, Handlanger, BATJAN, reis 56.
J.C.L.A. Bosman, 1965, 06, Handlanger, NEDER EEMS, reis 29.
J.C.L.A. Bosman, 1965, 10, Handlanger, NEDER EEMS, reis 31.
J.C.L.A. Bosman, 1967, 12, Olieman, NEDER RIJN, reis 31.
J.C.L.A. Bosman, 1968, 08, Motorman, NEDER LEK, reis 35.
J.C.L.A. Bosman, 1969, 09, Motorman, ANTILLA CAPE, reis 5.
J.C.L.A. Bosman, 1969, 12, Motorman, NEDER LINGE, reis 16.
G. Bosmans, 1963, 04, Bootsman, KARAKORUM, reis 26.
G. Bosmans, 1964, 01, Bootsman, BANGGAI, reis 31.
G. Bosmans, 1964, 12, Bootsman, BENGKALIS, reis 46.
G. Bosmans, 1965, 08, Bootsman, NEDER WESER, reis 31.
G. Bosmans, 1967, 07, Bootsman, BAWEAN, reis 75.
G. Bosmans, 1968, 08, Bootsman, NEDER LEK, reis 35.
G. Bosmans, 1969, 04, Bootsman, NEDER RIJN, reis 39.
G. Bosmans, 1969, 12, Bootsman, BATU, reis 50.
J.A. de Bot, 1969, 11, Bediende, KARIMUN, reis 69.
J.A. de Bot, 1970, 03, Bediende, BALONG, reis 51.
P.J.M. Both, 1965, 05, Stoker/olieman, ROEBIAH, reis 74.
P.M.J. Both, 1963, 05, Olieman, BINTANG, reis 59.
P.M.J. Both, 1965, 10, Olieman, BATJAN, reis 43.
P.M.J. Both, 1966, 02, Olieman, BATJAN, reis 45.
P.M.J. Both, 1968, 04, Stoker/Olieman, REMPANG, reis 62.
P.M.J. Both, 1968, 09, Olieman, BANDA, reis 64.
P.M.J. Both, 1969, 02, Olieman, BANDA, reis 65.
P.M.J. Both, 1969, 05, Olieman, KARIMATA, reis 62.
P.M.J. Both, 1969, 10, Olieman, BAWEAN, reis 86.
M. Botman, 1965, 02, 1e Motorman, NEDER RHONE, reis 13.
G.B. Bottinga, 1965, 06, Stoker/Olieman, RIOUW, reis 60.
H. Bouma, 1965, 05, Handlanger, ROEBIAH, reis 74.
H. Bouma, 1968, 07, 2e Bankwerker, BINTANG, reis 85.
H. Bouma, 1969, 11, 2e Bankwerker, KARIMUN, reis 69.
E.J. Bouman, 1963, 04, Matroos o/g, BATJAN, reis 31.
A.W. Boussen, 1963, 04, Matroos o/g, BATJAN, reis 31.
A.W. Boussen, 1963, 09, Matroos o/g, BATJAN, reis 33.
A.W. Boussen, 1964, 12, Matroos, RIOUW, reis 59.
A.W. Boussen, 1965, 08, Matroos, KARIMATA, reis 46.
H. Bout, 1965, 01, 4e Werktuigkundige, BATJAN, reis 39.
H. Bout, 1965, 06, 4e Werktuigkundige, BATJAN, reis 41.
H. Bout, 1968, 06, 3e Werktuigkundige, BALI, reis 78.
H. Bout, 1969, 08, 2e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 46.
A.P. Bouwens, 1963, 05, Matroos o/g, BINTANG, reis 59.
R.G. Bouwer, 1965, 02, Lichtmatroos, NEDER RHONE, reis 13.
R.G. Bouwer, 1965, 08, Matroos o/g, NEDER WESER, reis 31.
J. Bouwhuis, 1963, 04, Hoofdwerktuigkundige, ROEBIAH, reis 62.
H. Bouwma, 1965, 10, Handlanger, NEDER EEMS, reis 31.
H. Bouwma, 1967, 08, Handlanger, BENGKALIS, reis 62.
H. Bouwma, 1968, 09, 2e Bankwerker, BINTANG, reis 86.
A.J. v. Boven, 1965, 04, Stoker/olieman, RAKI, reis 66.
J.H. Bovenhorst, 1964, 01, 4e Werktuigkundige, BANGGAI, reis 31.
J.H. Bovenhorst, 1964, 12, 4e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 46.
J.H. Bovenhorst, 1965, 09, 3e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 51.
J.G. Braakman, 1967, 10, 4e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 56.
J.G. Braakman, 1968, 03, 4e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 57.
J.G. Braakman, 1968, 08, 3e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 67.
J.G. Braakman, 1969, 10, 3e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 64.
S. Braaksma, 1967, 07, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 73.
S. Braaksma, 1968, 01, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 75.
J. Braam Szn, 1963, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 3.
J. Braam Szn, 1964, 02, Matroos, RONDO, reis 64.
J. Braam Szn, 1965, 02, Matroos, NEDER EEMS, reis 27.
J. Braam Szn, 1965, 09, Timmerman, ROEBIAH, reis 75.
J. Braam Szn, 1965, 10, Matroos/timmerman, GABONKUST, reis 50.
A.J. Braams, 1965, 12, Koksmaat/bakker, REMPANG, reis 54.
N. van Brakel, 1965, 01, 1e Stuurman, BATU, reis 31.
N. van Brakel, 1965, 12, 1e Stuurman, KAAP HOORN, reis 31.
N. van Brakel, 1965, 12, 1e Stuurman, KAAP HOORN, reis 32.
N. van Brakel, 1967, 04, 1e Stuurman, NEDER RIJN, reis 27.
N. van Brakel, 1967, 08, 1e Stuurman, NEDER RIJN, reis 29.
N. van Brakel, 1968, 04, 1e Stuurman, BALONG, reis 45.
N. van Brakel, 1968, 09, 1e Stuurman, RONDO, reis 75.
N. van Brakel, 1969, 05, 1e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 53.
N. van Brakel, 1969, 10, 1e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 54.
N. van Brakel, 1970, 02, 1e Stuurman, NEDER WAAL, reis 58.
B. Bramer, 1969, 09, 5e Werktuigkundige, BINTANG, reis 90.
B. Bramer, 1970, 01, l.l. Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 56.
J.W. Brammer, 1965, 03, Motorman, NEDER EBRO, reis 27.
J.W. Brammer, 1965, 07, Motorman, NEDER EBRO, reis 29.
J.W. Brammer, 1966, 01, Motorman, BENGKALIS, reis 53.
J.W. Brammer, 1967, 03, 1e Motorman, BAWEAN, reis 73.
J.W. Brammer, 1967, 07, 1e Motorman, BAWEAN, reis 75.
J.W. Brammer, 1968, 09, Motorman, BANDA, reis 64.
J.W. Brammer, 1969, 09, 1e Motorman, KARAKORUM, reis 59.
B. Brand, 1964, 01, Matroos, BANGGAI, reis 31.
C.D. Brand, 1967, 05, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 37.
C.D. Brand, 1967, 10, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 39.
C.D. Brand, 1969, 06, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 82.
C.D. Brand, 1969, 10, 4e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 41.
C.D. Brand, 1970, 03, 4e Werktuigkundige, RADJA, reis 86.
H. Brand, 1965, 10, 5e Werktuigkundige, BATJAN, reis 43.
H. Brand, 1966, 02, 5e Werktuigkundige, BATJAN, reis 45.
H. Brand, 1967, 10, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 39.
R.H. Brandes, 1965, 05, Matroos, BATU, reis 32.
R.H. Brandes, 1966, 01, Matroos, BENGKALIS, reis 53.
R.H. Brandes, 1967, 08, Matroos, CAMEROUNKUST, reis 59.
R.H. Brandes, 1969, 07, Matroos, NEDER WESER, reis 51.
L. Branger, 1968, 12, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 68.
L. Branger, 1969, 03, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 69.
L. Branger, 1969, 08, Lichtmatroos, NEDER LINGE, reis 14.
C.J. Brans, 1967, 03, 2e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 83.
C.J. Brans, 1967, 10, 2e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 29.
C.J. Brans, 1968, 02, 2e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 31.
C.J. Brans, 1968, 09, 2e Werktuigkundige, BANDA, reis 64.
C.J. Brans, 1969, 02, 2e Werktuigkundige, BANDA, reis 65.
C.J. Brans, 1969, 10, 2e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 64.
J.G. Braveboer, 1967, 03, 4e Werktuigkundige, BALONG, reis 42.
J.G. Braveboer, 1967, 08, 3e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 43.
J.G. Braveboer, 1968, 06, 3e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 47.
N. v. Breda, 1963, 10, Matroos o/g, RONDO, reis 63.
J. Bredenoord, 1964, 12, 4e Werktuigkundige, BAWEAN, reis 61.
H. v. Brederode, 1965, 01, Radio officier, BALI, reis 62.
G. de Bree, 1965, 03, Koksjongen, KARIMATA, reis 44.
G. de Bree, 1965, 10, Koksmaat, NEDER EEMS, reis 31.
G. de Bree, 1966, 05, Koksmaat, BAWEAN, reis 69.
G. de Bree, 1967, 07, Koksmaat/bakker, BALONG, reis 43.
G. de Bree, 1968, 12, Koksmaat/bakker, BAWEAN, reis 81.
G. de Bree, 1969, 09, Koksmaat/bakker, BAWEAN, reis 85.
J.B. de Bree, 1963, 05, Matroos o/g, KONINGSWAARD, reis 29.
M.A.G. v. Bree, 1965, 07, Matroos o/g, NEDER EBRO, reis 29.
Th.C. de Bree, 1963, 05, Matroos, NEDER WAAL, reis 21.
D. Breebaart, 1963, 04, Radio officier, KAAP HOORN, reis 21.
G.M. v. Breen, 1969, 10, Bankwerker, BATJAN, reis 63.
W.H. v. Breen, 1967, 08, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 79.
W.H. v. Breen, 1968, 01, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 80.
W.H. v. Breen, 1968, 06, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 81.
W.H. v. Breen, 1969, 02, 5e Werktuigkundige, BANDA, reis 65.
W.H. v. Breen, 1969, 07, 4e Werktuigkundige, BANDA, reis 68.
J. Breet, 1964, 12, Radio officier, BILLITON, reis 56.
F.H. Bregman, 1967, 02, l.l. Stuurman, NEDER RHONE, reis 25.
F.H. Bregman, 1967, 06, l.l. Stuurman, NEDER RHONE, reis 27.
W.A. Bremans, 1965, 12, 2e Bankwerker/pompman, KAAP HOORN, reis 32.
H.H. Bremmers, 1964, 02, Matroos, RONDO, reis 64.
J.H. Bremmers, 1963, 05, Matroos, BINTANG, reis 59.
J.H. Bremmers, 1963, 10, Matroos, RONDO, reis 63.
J.H. Bremmers, 1965, 01, Matroos, SUMATRA, reis 75.
J.H. Bremmers, 1965, 06, Matroos, SUMATRA, reis 74.
J.H. Bremmers, 1966, 06, Matroos, CELEBES, reis 56.
J.H. Bremmers, 1967, 11, Matroos, NEDER WESER, reis 43.
J.H. Bremmers, 1969, 04, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 39.
J.H. Bremmers, 1970, 01, Kwartiermeester, BINTANG, reis 91.
R. van Brenk, 1963, 04, Handlanger, RONDO, reis 62.
R. van Brenk, 1965, 03, Handlanger, GABONKUST, reis 47.
R. van Brenk, 1965, 06, Handlanger, SUMATRA, reis 74.
J.A. Breuker, 1963, 04, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 3.
J.A. Breuker, 1965, 05, 4e Stuurman, ROEBIAH, reis 74.
J.A. Breuker, 1965, 11, 4e Stuurman, RIOUW, reis 61.
J.A. Breuker, 1966, 05, 3e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 41.
J.A. Breuker, 1967, 08, 3e Stuurman, RADJA, reis 79.
J.A. Breuker, 1968, 01, 3e Stuurman, RADJA, reis 80.
F.W. Briedé, 1969, 10, 1e Kok, NEDER WAAL, reis 55.
F.W. Briedé, 1970, 02, 1e Kok, NEDER WAAL, reis 58.
J. Brijker, 1965, 03, Timmerman, REMPANG, reis 52.
J. Brijker, 1965, 08, Timmerman, KARIMATA, reis 46.
J. Brijker, 1966, 02, Timmerman, KARIMATA, reis 48.
J. Brijker, 1967, 03, Kwartiermeester/Timmerman, BAWEAN, reis 73.
J. Brijker, 1967, 11, Kwartiermeester/Timmerman, BINTANG, reis 81.
J. Brijker, 1968, 09, Kwartiermeester/Timmerman, NEDER WESER, reis 47.
F.F. Brilman, 1963, 05, Bediende, NEDER WAAL, reis 21.
M.S. Brilman, 1964, 11, Matroos o/g, KAAP HOORN, reis 27.
M.S. Brilman, 1965, 07, Matroos o/g, CAMEROUNKUST, reis 48.
D.W. v.d. Brink, 1967, 05, 5e Werktuigkundige, REMPANG, reis 58.
G. v.d. Brink, 1963, 05, Olieman, BINTANG, reis 59.
G. v.d. Brink, 1964, 01, Olieman, GABONKUST, reis 41.
G. v.d. Brink, 1965, 04, Motorman, NEDER RIJN, reis 15.
G. v.d. Brink, 1965, 08, Motorman, NEDER RIJN, reis 17.
G. v.d. Brink, 1965, 12, 1e Motorman, NEDER RIJN, reis 19.
J.R. v.d. Brink, 1963, 04, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 3.
J.R. v.d. Brink, 1967, 07, 3e Stuurman, BANGGAI, reis 40.
J.R. v.d. Brink, 1967, 09, 3e Stuurman, BANGGAI, reis 52.
J.R. v.d. Brink, 1969, 10, 2e Stuurman, BATJAN, reis 63.
J.R. v.d. Brink, 1969, 12, 2e Stuurman, BATJAN, reis 64.
P.W. v.d. Brink, 1965, 03, 5e Werktuigkundige, BINTANG, reis 68.
P.W. v.d. Brink, 1966, 01, 5e Werktuigkundige, CELEBES, reis 55.
P.W. v.d. Brink, 1968, 12, 4e Werktuigkundige, BATJAN, reis 58.
P.W. v.d. Brink, 1969, 10, 4e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 64.
J.C. Brinkgreve, 1963, 05, 3e Stuurman, BINTANG, reis 59.
C.L.D. Brinkman, 1963, 09, Matroos, REMPANG, reis 48.
C.L.D. Brinkman, 1965, 03, Matroos, GABONKUST, reis 47.
C.L.D. Brinkman, 1965, 07, Matroos, NEDER WAAL, reis 31.
H.P. Brinkman, 1963, 05, 4e Stuurman, NEDER WAAL, reis 21.
H.P. Brinkman, 1965, 01, 3e Stuurman, SUMATRA, reis 75.
H.P. Brinkman, 1965, 10, 3e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 49.
H.P. Brinkman, 1966, 01, 3e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 51.
H.P. Brinkman, 1966, 05, 3e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 53.
H.P. Brinkman, 1967, 07, 3e Stuurman, BALONG, reis 43.
H.P. Brinkman, 1967, 11, 3e Stuurman, BALONG, reis 44.
H.P. Brinkman, 1968, 09, 3e Stuurman, BATU, reis 46.
P.L.W. Brinkman, 1965, 01, 5e Werktuigkundige, BATU, reis 31.
P.L.W. Brinkman, 1965, 05, 5e Werktuigkundige, BATU, reis 32.
P.L.W. Brinkman, 1969, 09, 4e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 50.
G.P. Brock, 1966, 01, Lichtmatroos, BINTANG, reis 72.
G.P. Brock, 1967, 11, Matroos o/g, NEDER WESER, reis 43.
H. v. Broek, 1965, 03, Lichtmatroos, REMPANG, reis 52.
H. v.d. Broek, 1969, 03, Bediende, BALONG, reis 48.
H. v.d. Broek, 1969, 07, Bediende, BALONG, reis 49.
J.C.J. Broek, 1963, 03, Matroos, BATU, reis 25.
W.J.M. v.d. Broek, 1967, 02, Koksjongen, BATU, reis 40.
W.J.M. v.d. Broek, 1967, 11, Koksmaat, NEDER WESER, reis 43.
W.J.M. v.d. Broek, 1969, 05, Koksmaat/bakker, BATU, reis 48.
J.J.M. Broekhuizen, 1965, 02, 3e Stuurman, ROEBIAH, reis 72.
J.J.M. Broekhuizen, 1965, 05, 3e Stuurman, ROEBIAH, reis 74.
J.J.M. Broekhuizen, 1965, 11, 3e Stuurman, KARAKORUM, reis 41.
J.J.M. Broekhuizen, 1967, 12, 3e Stuurman, KARIMUN, reis 61.
J.J.M. Broekhuizen, 1968, 08, 3e Stuurman, BENGKALIS, reis 67.
J.J.M. Broekhuisen, 1969, 10, 3e Stuurman, BALONG, reis 50.
P.C. Broekhuizen, 1963, 04, 2e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 3.
P.C. Broekhuizen, 1964, 01, 2e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 39.
R. Broersma, 1968, 08, Matroos, ANTILLA CAPE, reis 1.
R. Broersma, 1968, 12, Matroos, BAWEAN, reis 81.
H.C.W. v.d. Brom, 1965, 12, Matroos o/g, KAAP HOORN, reis 31.
H.W.C. v.d. Brom, 1963, 04, Lichtmatroos, KAAP HOORN, reis 21.
H.W.C. v.d. Brom, 1965, 01, Matroos o/g, BATJAN, reis 39.
H.W.C. v.d. Brom, 1965, 12, Matroos o/g, KAAP HOORN, reis 32.
H.W.C. v.d. Brom, 1967, 07, Matroos o/g, BALONG, reis 43.
H. v.d. Brook, 1969, 10, Bediende, BALONG, reis 50.
R.J. Brookman, 1968, 08, Lichtmatroos, NEDER LEK, reis 35.
R.J. Brookman, 1969, 04, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 39.
R.J. Brookman, 1969, 11, Lichtmatroos, KARIMUN, reis 69.
R.J. Brookman, 1970, 03, Lichtmatroos, KARIMUN, reis 71.
A.J.J. Brouwer, 1968, 12, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 68.
A.J.J. Brouwer, 1969, 04, Lichtmatroos, NEDER LINGE, reis 12.
A.J.J. Brouwe, 1969, 08, Lichtmatroos, NEDER LINGE, reis 14.
B. Brouwer, 1969, 11, Bediende, BANGGAI, reis 58.
B. Brouwer, 1970, 03, Bediende, BANGGAI, reis 59.
G.M. Brouwer, 1963, 04, Gezagvoerder, ROEBIAH, reis 62.
G.M. Brouwer, 1963, 09, Gezagvoerder, ROEBIAH, reis 64.
G.M. Brouwer, 1965, 03, Gezagvoerder, GABONKUST, reis 47.
G.M. Brouwer, 1965, 06, Gezagvoerder, GABONKUST, reis 48.
G.M. Brouwer, 1966, 01, Gezagvoerder, BENGKALIS, reis 53.
G.M. Brouwer, 1967, 05, Gezagvoerder, KAAP HOORN, reis 37.
G.M. Brouwer, 1968, 04, Gezagvoerder, KARIMATA, reis 58.
G.M. Brouwer, 1969, 02, Gezagvoerder, BALI, reis 80.
G.M. Brouwer, 1969, 11, Gezagvoerder, BANGGAI, reis 58.
G.M. Brouwer, 1970, 03, Gezagvoerder, BANGGAI, reis 59.
G.R. Brouwer, 1968, 09, l.l. Stuurman, BANDA, reis 64.
G.R. Brouwer, 1968, 10, l.l. Stuurman, BANGGAI, reis 55.
G.R. Brouwer, 1969, 12, 4e Stuurman, NEDER LINGE, reis 16.
H. Brouwer, 1969, 11, Bediende, KARIMUN, reis 69.
H.A.F. Brouwer, 1963, 04, l.l. Stuurman, KARAKORUM, reis 26.
H.A.F. Brouwer, 1965, 03, 4e Stuurman, NEDER ELBE, reis 33.
H.A.F. Brouwer, 1965, 10, 4e Stuurman, NEDER RHONE, reis 17.
H.A.F. Brouwer, 1967, 04, 3e Stuurman, NEDER RIJN, reis 27.
H.A.F. Brouwer, 1967, 10, 3e Stuurman, KARIMATA, reis 56.
H.A.F. Brouwer, 1968, 03, 3e Stuurman, KARIMATA, reis 57.
J.J. Brouwer, 1967, 11, Lichtmatroos, BINTANG, reis 81.
J.J. Brouwer, 1968, 10, Lichtmatroos, NEDER RHONE, reis 35.
M.F. Brouwer, 1970, 03, Bediende, BANGGAI, reis 59.
H.J. Bruggeling, 1967, 05, Bediende, NEDER WESER, reis 41.
H.J. Bruggeling, 1967, 12, Bediende, NEDER RIJN, reis 31.
J. v.d. Bruggen, 1965, 01, Verpleger/schrijver, BALI, reis 62.
J. v.d. Bruggen, 1965, 06, Verpleger/schrijver, NEDER EEMS, reis 29.
J. v.d. Bruggen, 1966, 01, Verpleger/schrijver, BENGKALIS, reis 53.
G.J. Bruggink, 1967, 08, Lichtmatroos, BATJAN, reis 53.
J.F. Brugman, 1963, 05, Matroos, KONINGSWAARD, reis 29.
H. den Bruigem, 1968, 12, Lichtmatroos, NEDER EEMS, reis 47.
J. de Bruin, 1965, 02, Handlanger, NEDER EEMS, reis 27.
J. de Bruin, 1966, 05, 1e Motorman, BATU, reis 37.
J. de Bruin, 1967, 03, 1e Motorman, BALONG, reis 42.
J. de Bruin, 1967, 12, 1e Motorman, KARIMUN, reis 61.
J. de Bruin, 1968, 07, 1e Motorman, KARIMUN, reis 63.
J. de Bruin, 1969, 03, Motorman, NEDER WAAL, reis 51.
J. de Bruin, 1969, 07, Motorman, NEDER WESER, reis 51.
J. de Bruin, 1970, 02, Motorman, NEDER WESER, reis 54.
J. Bruin, 1965, 06, Handlanger, NEDER EEMS, reis 29.
J. de Bruin Jzn III, 1966, 01, 1e Motorman, BATU, reis 35.
M. de Bruin, 1969, 09, Olieman, BANGGAI, reis 57.
M. Bruin, 1964, 01, Gezagvoerder, GABONKUST, reis 41.
M. Bruin, 1964, 11, Gezagvoerder, NEDER WAAL, reis 27.
M. Bruin, 1965, 03, Gezagvoerder, NEDER WAAL, reis 29.
M. Bruin, 1965, 07, Gezagvoerder, NEDER WAAL, reis 31.
M. Bruin, 1965, 11, Gezagvoerder, NEDER WAAL, reis 33.
M. Bruin, 1967, 04, Gezagvoerder, NEDER RIJN, reis 27.
M. Bruin, 1967, 08, Gezagvoerder, NEDER RIJN, reis 29.
M. Bruin, 1968, 10, Gezagvoerder, BANGGAI, reis 55.
M. Bruin, 1969, 04, Gezagvoerder, NEDER LINGE, reis 12.
M. Bruin, 1969, 08, Gezagvoerder, NEDER LINGE, reis 14.
H. Bruining, 1967, 03, Matroos, BATJAN, reis 52.
H. Bruining, 1967, 10, Matroos, CAMEROUNKUST, reis 60.
P.J. Bruinink, 1967, 11, 5e Werktuigkundige, BALONG, reis 44.
P.J. Bruinink, 1968, 04, 5e Werktuigkundige, BALONG, reis 45.
H. Bruinning, 1963, 04, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 3.
H. Bruinning, 1965, 03, Matroos o/g, KARIMATA, reis 44.
H. Bruinning, 1966, 01, Matroos o/g, BANGGAI, reis 43.
G. Bruins, 1965, 02, 1e Stuurman, NEDER RHONE, reis 13.
G. Bruins, 1965, 06, 1e Stuurman, NEDER RHONE, reis 15.
G. Bruins, 1966, 01, 1e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 51.
G. Bruins, 1967, 10, 1e Stuurman, SUMATRA, reis 85.
G. Bruins, 1969, 09, 1e Stuurman, NEDER EEMS, reis 51.
G. Bruins, 1970, 03, 1e Stuurman, KARIMATA, reis 66.
J.F. Bruinsma, 1963, 04, l.l. Stuurman, RONDO, reis 62.
K.F. Bruinsma, 1967, 08, 2e Stuurman, BATJAN, reis 53.
K.F. Bruinsma, 1968, 09, 2e Stuurman, NEDER ELBE, reis 51.
J. v.d. Brun, 1965, 05, 3e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 37.
J. van den Brun, 1969, 06, 2e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 39.
J. van den Brun, 1969, 10, 2e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 41.
J. van den Brun, 1970, 02, 2e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 58.
H.C.J. Brusse, 1969, 07, 5e Werktuigkundige, BALONG, reis 49.
H.C.J. Brusse, 1969, 10, 5e Werktuigkundige, BALONG, reis 50.
W. Brussel, 1963, 04, Bootsman, NEDER RIJN, reis 3.
W. Brussel, 1964, 12, Bootsman, NEDER RIJN, reis 13.
W. Brussel, 1965, 04, Bootsman, NEDER RIJN, reis 15.
W. Brussel, 1965, 08, Bootsman, NEDER RIJN, reis 17.
F. de Bruy, 1964, 01, Olieman, GABONKUST, reis 41.
B.M. de Bruyn, 1964, 12, Matroos, BENGKALIS, reis 46.
B.M. de Bruyn, 1965, 08, Matroos, NEDER RIJN, reis 17.
B.M. de Bruyn, 1965, 12, Matroos, NEDER RIJN, reis 19.
B.M. de Bruyn, 1966, 05, Matroos, BAWEAN, reis 69.
B.M. de Bruyn, 1967, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 27.
B.M. de Bruyn, 1968, 02, Matroos, BATU, reis 43.
J. de Bruyn, 1966, 05, Bediende, BALONG, reis 41.
J. de Bruyn, 1967, 02, Bediende, BATU, reis 40.
J. de Bruyn, 1967, 12, Bediende, KARIMUN, reis 61.
M.E. de Bruyn, 1965, 04, Handlanger, BAWEAN, reis 63.
M.E. de Bruyn, 1967, 08, Motorman, KONINGSWAARD, reis 45.
M.E. de Bruyn, 1968, 05, Motorman, NEDER EBRO, reis 44.
M.E. de Bruyn, 1968, 10, Motorman, NEDER EBRO, reis 46.
M.E. de Bruyn, 1969, 08, Olieman, KAAP HOORN, reis 46.
M.E. de Bruyn, 1969, 09, Motorman, BATU, reis 49.
M.E. de Bruyn, 1969, 12, Motorman/bankwerker, BATU, reis 50.
W.P.R.H. de Bruyne, 1966, 05, 4e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 33.
W.P.R.H. de Bruyne, 1967, 03, 4e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 57.
W.P.R.H. de Bruyne, 1967, 11, 4e Werktuigkundige, NEDER WESER, reis 43.
N. Bruynes, 1965, 03, Matroos, NEDER WAAL, reis 29.
A.W. Bruyns, 1963, 10, Magazijnmeester, RONDO, reis 63.
A.W. Bruyns, 1965, 01, Magazijnmeester, BATU, reis 31.
A.W. Bruyns, 1965, 05, Magazijnmeester, KONINGSWAARD, reis 37.
A.W. Bruyns, 1965, 12, 1e Motorman, BAWEAN, reis 67.
A.W. Bruyns, 1966, 05, 1e Motorman, BAWEAN, reis 69.
J.T. Bürbach, 1963, 04, Chef-hofmeester, RAKI, reis 56.
J.T. Bürbach, 1964, 11, Chef-hofmeester, ROEPAT, reis 71.
J.T. Bürbach, 1965, 05, Chef-hofmeester, CELEBES, reis 53.
J.T. Bürbach, 1966, 01, Chef-hofmeester, BANGGAI, reis 43.
J.T. Bürbach, 1967, 03, Chef-hofmeester, ROTTI, reis 78.
J.T. Bürbach, 1967, 05, Chef-hofmeester, RONDO, reis 72.
J.T. Bürbach, 1969, 03, Chef-hofmeester, BALONG, reis 48.
J.T. Bürbach, 1969, 09, Chef-hofmeester, BINTANG, reis 90.
J.T. Bürbach, 1970, 03, Chef-hofmeester, BALONG, reis 51.
F. Buis, 1967, 03, l.l. Stuurman, BAWEAN, reis 73.
F. Buis, 1968, 10, 4e Stuurman, NEDER RHONE, reis 35.
F. Buis, 1969, 07, 4e Stuurman, NEDER WESER, reis 51.
F. Buis, 1970, 02, 4e Stuurman, NEDER WESER, reis 54.
H. Buis, 1963, 04, Timmerman, RAKI, reis 56.
W. Buis, 1965, 03, Matroos, KARIMATA, reis 44.
W. Buis, 1966, 01, Matroos, BANGGAI, reis 43.
A.P. Buissink, 1965, 01, 2e Stuurman, RAKI, reis 65.
A.P. Buissink, 1965, 04, 2e Stuurman, RAKI, reis 66.
A.P. Buissink, 1967, 02, 2e Stuurman, BATU, reis 40.
A.P. Buissink, 1968, 06, 2e Stuurman, RADJA, reis 81.
A.P. Buissink, 1968, 10, 2e Stuurman, BANGGAI, reis 55.
H.C. Buiten, 1968, 04, 5e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 58.
H.C. Buiten, 1968, 10, 5e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 60.
C. Buitendijk, 1966, 06, Radio officier, SUMATRA, reis 79.
C. Buitendijk, 1967, 03, Radio officier, SUMATRA, reis 83.
L. Buitenkamp, 1963, 04, Handlanger, NEDER RIJN, reis 3.
R.J. Buizert, 1967, 08, Matroos o/g, KONINGSWAARD, reis 45.
L.D. Bults, 1965, 03, Radio officier, REMPANG, reis 52.
F.M. Buningh, 1967, 08, 5e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 62.
H.J. van de Bunt, 1969, 09, Lichtmatroos, BANGGAI, reis 57.
H.J. van de Bunt, 1970, 03, Lichtmatroos, KARIMATA, reis 66.
G. v.d. Burg, 1965, 01, Bootsman, GABONKUST, reis 46.
G. v.d. Burg, 1965, 03, Bootsman, GABONKUST, reis 47.
G. v.d. Burg, 1965, 06, Bootsman, GABONKUST, reis 48.
G. v.d. Burg, 1965, 10, Bootsman, GABONKUST, reis 50.
G. v.d. Burg, 1965, 12, Bootsman, GABONKUST, reis 51.
G. v.d. Burg, 1967, 12, Bootsman, KARIMUN, reis 61.
G. v.d. Burg, 1968, 10, Bootsman, KARIMATA, reis 60.
T.S.M. Burger, 1965, 03, Handlanger, NEDER EBRO, reis 27.
T.S.M. Burger, 1965, 07, Handlanger, NEDER EBRO, reis 29.
Th.S.M. Burger, 1967, 09, 2e Bankwerker, KONINGSWAARD, reis 46.
Th.S.M. Burger, 1968, 07, 2e Bankwerker, KONINGSWAARD, reis 50.
Th.S.M. Burger, 1968, 10, 1e Bankwerker, KONINGSWAARD, reis 51.
Th.S.M. Burger, 1969, 08, 1e Bankwerker, NEDER LINGE, reis 14.
Th.S.M. Burger, 1969, 12, 1e Bankwerker, NEDER LINGE, reis 16.
J.N.H. Burgering, 1969, 11, Koksmaat, BANGGAI, reis 58.
J.N.H. Burgering, 1970, 03, Koksmaat, BANGGAI, reis 59.
G.F. Burgers, 1969, 02, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 83.
G.F. Burgers, 1969, 06, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 82.
G.F. Burgers, 1969, 11, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 88.
G.F. Burgers, 1970, 03, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 90.
E.J. Burgstede, 1964, 11, Stoker/olieman, KAAP HOORN, reis 27.
H.J. Burink, 1965, 03, 3e Werktuigkundige, REMPANG, reis 52.
H.J. Burink, 1965, 07, 3e Werktuigkundige, REMPANG, reis 53.
H.W.M. Burks, 1963, 09, Bediende, ROEBIAH, reis 64.
H.W.M. Burks, 1964, 02, Bediende, ROEBIAH, reis 66.
H.W.M. Burks, 1965, 01, Bediende, BATU, reis 31.
A. Bus, 1965, 06, Lichtmatroos, SUMATRA, reis 74.
A. Bus, 1966, 01, Matroos o/g, BINTANG, reis 72.
A. Bus, 1969, 09, Matroos, NEDER EEMS, reis 51.
A. Bus, 1970, 01, Matroos, NEDER EEMS, reis 53.
A. Bus, 1970, 02, Matroos, BATJAN, reis 66.
J. Buschman, 1964, 12, Handlanger, RIOUW, reis 59.
H. Busscher, 1963, 04, Chef-kok, KAAP HOORN, reis 21.
H. Busscher, 1965, 12, Chef-hofmeester, BAWEAN, reis 67.
H. Busscher, 1967, 03, Chef-hofmeester, BAWEAN, reis 73.
J. Busser, 1963, 06, 2e Stuurman, BALONG, reis 34.
J. Busser, 1965, 03, 2e Stuurman, KARACHI, reis 32.
J.J. Busso, 1965, 01, Chef-hofmeester, KARAKORUM, reis 36.
J.J. Busso, 1965, 05, Chef-hofmeester, KARAKORUM, reis 38.
J.J. Busso, 1965, 11, Chef-hofmeester, RADJA, reis 75.
J.J. Busso, 1966, 04, Chef-hofmeester, RADJA, reis 76.
J.J. Busso, 1967, 07, Chef-hofmeester, BANGGAI, reis 40.
J.J. Busso, 1967, 09, Chef-hofmeester, BANGGAI, reis 52.
J.J. Busso, 1968, 07, Chef-hofmeester, KARIMUN, reis 63.
J.J. Busso, 1969, 09, Chef-hofmeester, BAWEAN, reis 85.
A. But, 1964, 12, 3e Stuurman, BENGKALIS, reis 46.
A. But, 1965, 07, 3e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 48.
A. But, 1966, 04, 3e Stuurman, KARACHI, reis 38.
A. But, 1967, 06, 3e Stuurman, NEDER RHONE, reis 27.
A. But, 1967, 11, 3e Stuurman, NEDER ELBE, reis 47.
A. But, 1968, 12, 3e Stuurman, NEDER LEK, reis 6.
A. But, 1969, 04, 2e Stuurman, KARACHI, reis 54.
B.A. Buter, 1969, 03, Lichtmatroos, NEDER WAAL, reis 51.
W. v. Butselaar, 1965, 04, 3e Werktuigkundige, NEDER WESER, reis 29.
W. v. Butselaar, 1965, 08, 3e Werktuigkundige, NEDER WESER, reis 31.
R. Butter, 1965, 02, Bediende, NEDER EEMS, reis 27.
R. Butter, 1965, 09, Bediende, ROEBIAH, reis 75.
A.W. van Buuren, 1968, 10, Koksmaat, KARIMATA, reis 60.
A.W. van Buuren, 1969, 05, Koksmaat, KARIMATA, reis 62.
J.O.G. Buurma, 1968, 11, 4e Stuurman, KARACHI, reis 52.
M.J. Buwalda, 1970, 03, Lichtmatroos, KARIMUN, reis 71.
D. Buyense, 1964, 11, Timmerman, KAAP HOORN, reis 27.
D. Buyense, 1965, 05, Timmerman, KAAP HOORN, reis 29.
C. Buys, 1969, 07, Matroos o/g, NEDER WESER, reis 51.
J.C. Buys, 1965, 05, 2e Stuurman, BALONG, reis 39.
J.C. Buys, 1965, 07, 2e Stuurman, BINTANG, reis 70.
J.C. Buys, 1967, 08, 2e Stuurman, NEDER LINGE, reis 2.
J.C. Buys, 1967, 12, 2e Stuurman, NEDER LINGE, reis 4.
J.C. Buys, 1968, 09, 2e Stuurman, BANDA, reis 64.
J.C. Buys, 1969, 02, 2e Stuurman, BANDA, reis 65.
J.C. Buys, 1969, 10, 2e Stuurman, NEDER WAAL, reis 55.
Th.P.J. Buys, 1963, 06, Bediende, BALONG, reis 34.
Th.P.J. Buys, 1965, 01, Bediende, BATU, reis 31.
Th.P.J. Buys, 1965, 06, Bediende, NEDER EEMS, reis 29.
Th.P.J. Buys, 1966, 05, Bediende, BALONG, reis 41.
Th.P.J. Buys, 1967, 11, Bediende, NEDER WESER, reis 43.
Th.P.J. Buys, 1969, 12, Bediende, NEDER RIJN, reis 43.
G.J. Buysman, 1963, 04, 3e Stuurman, RONDO, reis 62.
G.J. Buysman, 1963, 09, 3e Stuurman, ROEBIAH, reis 64.
G.J. Buysman, 1964, 12, 3e Stuurman, ROEBIAH, reis 70.
G.J. Buysman, 1965, 03, 3e Stuurman, BANGGAI, reis 39.
P.C.A. Byerinck, 1969, 08, 3e Stuurman, KAAP HOORN, reis 46.

J. Cabalt, 1963, 05, Matroos o/g, BINTANG, reis 59.
J. Cabalt, 1964, 12, Matroos, NEDER RIJN, reis 13.
E. Calf, 1967, 12, Radio officier, GABONKUST, reis 61.
R. Camerik, 1965, 09, 4e Werktuigkundige, RAKI, reis 68.
R. Camerik, 1966, 04, 4e Werktuigkundige, KARACHI, reis 38.
R. Camerik, 1967, 08, 3e Werktuigkundige, BATJAN, reis 53.
R. Camerik, 1969, 06, 2e Werktuigkundige, BALI, reis 82.
R. Camerik, 1969, 12, 2e Werktuigkundige, KARACHI, reis 58.
E.R. Camstra, 1969, 08, l.l. Stuurman, NEDER LEK, reis 10.
E.R. Camstra, 1969, 11, l.l. Stuurman, NEDER LEK, reis 12.
E.R. Camstra, 1970, 03, l.l. Stuurman, NEDER LEK, reis 14.
J.F. Caro, 1969, 07, Bediende, KARIMUN, reis 67.
H. de Carpentier, 1965, 01, 1e Bediende, RAKI, reis 65.
H. de Carpentier, 1965, 04, 1e Bediende, RAKI, reis 66.
R.A. Castel, 1969, 09, Radio officier, BINTANG, reis 90.
A. ten Cate, 1969, 07, Lichtmatroos, NEDER WESER, reis 51.
F. ten Cate, 1965, 07, Lichtmatroos, NEDER WAAL, reis 31.
F. ten Cate, 1966, 01, Lichtmatroos, BANGGAI, reis 43.
M.C. Cavalje, 1965, 05, Chef-hofmeester, BATU, reis 32.
Chan Pui, 1963, 05, Timmerman, NEDER WAAL, reis 21.
Pui Chan, 1965, 04, Timmerman, CAMEROUNKUST, reis 47.
Pui Chan, 1965, 07, Timmerman, CAMEROUNKUST, reis 48.
Pui Chan, 1965, 10, Timmerman, CAMEROUNKUST, reis 49.
Pui Chan, 1966, 01, Timmerman, CAMEROUNKUST, reis 51.
Chan Pui, 1966, 05, Timmerman, CAMEROUNKUST, reis 53.
Pui Chan, 1967, 07, Kwartiermeester/timmerman, BAWEAN, reis 75.
Pui Chan, 1968, 04, Kwartiermeester/Timmerman, REMPANG, reis 62.
Pui Chan, 1968, 11, Timmerman, CAMEROUNKUST, reis 65.
Pui Chan, 1969, 07, Kwartiermeester/Timmerman, KARIMUN, reis 67.
Pui Chan, 1970, 03, Kwartiermeester/Timmerman, KARIMUN, reis 71.
W.S. Chan, 1968, 12, Handlanger, BAWEAN, reis 81.
W.S. Chan, 1969, 09, Handlanger, BAWEAN, reis 85.
R.A.F. Chevallier, 1964, 12, Handlanger, BALONG, reis 37.
R.A.F. Chevallier, 1965, 09, Handlanger, RAKI, reis 68.
J. Christiani, 1963, 09, Stoker/Olieman, REMPANG, reis 48.
J. Christiani, 1964, 02, Stoker/Olieman, RONDO, reis 64.
J. Christiani, 1964, 12, Olieman, BAWEAN, reis 61.
J. Christiani, 1965, 12, Stoker/olieman, KAAP HOORN, reis 31.
J. Christiani, 1965, 12, Stoker/Olieman, KAAP HOORN, reis 32.
J. Christiani, 1967, 05, Stoker/Olieman, KAAP HOORN, reis 37.
J. Christiani, 1967, 12, Olieman, KARIMUN, reis 61.
J. Christiani, 1968, 10, Olieman, KARAKORUM, reis 55.
J. Christiani, 1969, 02, Olieman, KARAKORUM, reis 57.
H. Claassen, 1963, 04, Bediende, NEDER RIJN, reis 3.
H.J. Cobben, 1967, 10, Handlanger, KAAP HOORN, reis 39.
F.P. Coerman, 1967, 03, 5e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 48.
F.P. Coerman, 1967, 11, 5e Werktuigkundige, KARACHI, reis 46.
F.P. Coerman, 1968, 11, 5e Werktuigkundige, KARACHI, reis 52.
N.J. Colaris, 1963, 05, 5e Werktuigkundige, BINTANG, reis 59.
W.A.M. Colen, 1963, 03, Koksmaat/bakker, BATU, reis 25.
J. Comet, 1968, 02, 2e Stuurman, BATJAN, reis 56.
H.P.J. Coorens, 1963, 05, Olieman, BINTANG, reis 59.
H.C. Cops, 1965, 03, 2e Bankwerker, KARIMATA, reis 44.
H.C. Cops, 1965, 08, 2e Bankwerker, KARIMATA, reis 46.
A.M. Cornelisse, 1964, 02, Lichtmatroos, RONDO, reis 64.
A.M. Cornelisse, 1965, 05, Matroos o/g, KONINGSWAARD, reis 37.
A.M. Cornelisse, 1966, 01, Matroos, KONINGSWAARD, reis 40.
A.M. Cornelisse, 1966, 05, Matroos, KONINGSWAARD, reis 41.
M.J. Cornelisse, 1963, 04, 4e Stuurman, KARAKORUM, reis 26.
M.J. Cornelisse, 1965, 04, 3e Stuurman, NEDER WESER, reis 29.
M.J. Cornelisse, 1965, 10, 3e Stuurman, BATJAN, reis 43.
M.J. Cornelisse, 1966, 02, 3e Stuurman, BATJAN, reis 45.
M.J. Cornelisse, 1967, 05, 3e Stuurman, REMPANG, reis 58.
H.J. Cornello, 1969, 05, 2e Bankwerker, KONINGSWAARD, reis 53.
H.J. Cornello, 1969, 10, 2e Bankwerker, BAWEAN, reis 86.
J. Cornet, 1963, 05, 3e Stuurman, ROTTI, reis 60.
J. Cornet, 1966, 04, 2e Stuurman, RADJA, reis 76.
J. Corporaal, 1963, 05, 4e Werktuigkundige, BALI, reis 54.
J. Corporaal, 1965, 05, 3e Werktuigkundige, RONDO, reis 67.
J. Corporaal, 1968, 09, 2e Werktuigkundige, ROTTI, reis 84.
J. Corporaal, 1969, 02, 2e Werktuigkundige, ROTTI, reis 85.
H.A.R.D. v.d. Corput, 1965, 07, Motorman, BANDA, reis 48.
H.A.R.D. v.d. Corput, 1967, 05, Motorman, BINTANG, reis 79.
H.A.R.D. v.d. Corput, 1969, 07, Motorman, NEDER ELBE, reis 54.
H.A.R.D. v.d. Corput, 1969, 11, Motorman, NEDER ELBE, reis 56.
P.A. Cortel, 1965, 01, 2e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 75.
P.A. Cortel, 1965, 06, 2e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 74.
P.A. Cortel, 1967, 11, Hoofdwerktuigkundige, BALONG, reis 44.
P.A. Cortel, 1968, 04, Hoofdwerktuigkundige, BALONG, reis 45.
P.A. Cortel, 1968, 08, Hoofdwerktuigkundige, BALONG, reis 46.
P.A. Cortel, 1969, 09, Hoofdwerktuigkundige, NEDER EEMS, reis 51.
J. Cossee, 1968, 10, Lichtmatroos, NEDER RHONE, reis 35.
G. Coster, 1963, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 3.
M.G.P. Covens, 1964, 12, Motorman, BALONG, reis 37.
M.G.P. Covens, 1965, 08, Motorman, NEDER RIJN, reis 17.
M.G.P. Covens, 1965, 12, Motorman, NEDER RIJN, reis 19.
M.G.P. Covens, 1966, 04, Motorman, NEDER RIJN, reis 21.
M.G.P. Covens, 1967, 09, Motorman, KONINGSWAARD, reis 46.
M.G.P. Covens, 1968, 07, Motorman, KONINGSWAARD, reis 50.
M.G.P. Covens, 1968, 12, 1e Motorman, BATJAN, reis 58.
M.G.P. Covens, 1969, 09, Motorman, NEDER EEMS, reis 51.
M.G.P. Covens, 1970, 01, Motorman, NEDER EEMS, reis 53.
M.G.P. Covens, 1970, 03, Motorman, NEDER EEMS, reis 54.
L.J.F. Craane, 1964, 01, Matroos, GABONKUST, reis 41.
L.J.F. Craane, 1965, 07, Matroos, BANDA, reis 48.
L.J.F. Craane, 1966, 05, Matroos, BAWEAN, reis 69.
L.J.F. Craane, 1967, 09, Matroos, BANDA, reis 60.
L.J.F. Craane, 1968, 08, Matroos, NEDER LEK, reis 4.
L.J.F. Craane, 1968, 12, Matroos, NEDER LEK, reis 6.
L.J.F. Craane, 1969, 06, Matroos, NEDER RHONE, reis 39.
L.J.F. Craane, 1969, 10, Matroos, NEDER RHONE, reis 41.
M.J. Cramer, 1963, 10, 3e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 21.
E.F. v. Cranenburgh, 1964, 12, 2e Stuurman, NEDER RIJN, reis 13.
E.F. v. Cranenburgh, 1965, 04, 2e Stuurman, NEDER RIJN, reis 15.
E.F. v. Cranenburgh, 1967, 05, 2e Stuurman, BINTANG, reis 79.
E.F. v. Cranenburgh, 1968, 12, 2e Stuurman, BALONG, reis 47.
E.F. v. Cranenburgh, 1969, 03, 2e Stuurman, BALONG, reis 48.
P.J. Crans, 1969, 07, 4e Werktuigkundige, KARACHI, reis 56.
P.J. Cras, 1966, 01, 5e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 40.
P.J. Cras, 1966, 05, 5e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 41.
P.J. Cras, 1967, 04, 4e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 27.
P.J. Cras, 1967, 11, 5e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 47.
E.F. v. Crassenburgh, 1968, 03, 2e Stuurman, KARAKORUM, reis 52.
W. Croonenberg, 1965, 05, Matroos, KONINGSWAARD, reis 37.
W. Croonenberg, 1965, 09, Matroos, ROEBIAH, reis 75.
W. Croonenberg, 1965, 12, Matroos, NEDER RIJN, reis 19.
W. Croonenberg, 1966, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 21.
S.J. Cross, 1967, 08, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 29.
S.J. Cross, 1967, 12, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 31.
S.J. Cross, 1969, 03, 4e Stuurman, KAAP HOORN, reis 44.
S.J. Cross, 1969, 08, 4e Stuurman, KAAP HOORN, reis 46.
S.J. Cross, 1969, 12, 4e Stuurman, KARACHI, reis 58.
E.R. Curiel, 1963, 09, 5e Werktuigkundige, BATJAN, reis 33.
E.R. Curiel, 1967, 10, 4e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 39.
D. Currie, 1965, 05, Lichtmatroos, BALONG, reis 39.
D. Currie, 1966, 01, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 51.
D. Currie, 1966, 06, Matroos o/g, CELEBES, reis 56.
D. Currie, 1967, 03, Matroos o/g, BALONG, reis 42.
D. Currie, 1967, 09, Matroos o/g, BANGGAI, reis 52.
D. Currie, 1968, 02, Matroos o/g, BATJAN, reis 56.
D. Currie, 1969, 03, Matroos, KAAP HOORN, reis 44.
D. Currie, 1969, 08, Matroos, KAAP HOORN, reis 46.

A-C, D-G, H-J, K-M, N-R, S-U, V-Z

Belevenissen van een koksmaat op zee
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu