photo Schip.gif
 photo Bird1wBMP.gif
 photo Bird1wfBMP.gif
Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Intro

OVERZICHT


Hieronder treft u een overzicht aan van namen, functies, schepen, jaren en reis van zeevarenden die tussen 1963 en 1970 in dienst waren bij de Stoomvaart Maatschappij Nederland (SMN). De gegevens heb ik overgenomen van het scheepvaartforum:

www.kombuispraat.com - topic Bemanningslijsten - SMN


Op dit topic kunt u ook een overzicht opvragen van de namen per schip of per functie. Het overzicht is bijgewerkt tot 20 november 2010 en zal hoop ik nog vele malen worden aangevuld tot deze compleet is. Mocht u dus zelf over lijsten uit die tijd beschikken hou ik mij gaarne aanbevolen om deze als aanvulling te mogen gebruiken. De gegevens komen uit 343 bemanningslijsten met circa 10.000 namen. Er kunnen dubbele in voorkomen omdat de schrijver van de bemanningslijsten zich soms in een lettertje kan hebben vergist. Komt u uw naam tegen, schroom dan niet om u aan te melden bij kombuispraat of, als uw naam niet voorkomt maar u heeft wel voor de SMN gevaren in deze periode, een berichtje te sturen naar mijn e-mail adres onderaan deze pagina.


A-C, D-G, H-J, K-M, N-R, S-U, V-Z

F.A. v. Saaze, 1966, 05, Lichtmatroos, NEDER WESER, reis 35.
F.A. v. Saaze, 1967, 05, Matroos o/g, KAAP HOORN, reis 37.
J. v. Saaze, 1964, 11, Kwartiermeester, KAAP HOORN, reis 27.
J. v. Saaze, 1965, 06, Bootsman, SUMATRA, reis 74.
J. v. Saaze, 1965, 12, Bootsman, KAAP HOORN, reis 31.
J. v. Saaze, 1965, 12, Bootsman, KAAP HOORN, reis 32.
J. v. Saaze, 1967, 09, Bootsman, KONINGSWAARD, reis 46.
K.J. Saher, 1968, 03, 5e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 52.
K.J. Saher, 1968, 12, 5e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 68.
K.J. Saher, 1969, 03, 5e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 69.
K.J. Saher, 1969, 09, 5e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 50.
B. Sallehart, 1963, 05, Bediende, NEDER WAAL, reis 21.
B. Sallehart, 1964, 12, Bediende, BAWEAN, reis 61.
B. Sallehart, 1966, 01, Bediende, BALONG, reis 40.
P.J. Salman, 1963, 04, Chef-hofmeester, KAAP HOORN, reis 21.
P.J. Salman, 1965, 04, Chef-hofmeester, CAMEROUNKUST, reis 47.
P.J. Salman, 1965, 07, Chef-hofmeester, CAMEROUNKUST, reis 48.
P.J. Salman, 1965, 10, Chef-hofmeester, NEDER EEMS, reis 31.
P.J. Salman, 1967, 03, Chef-hofmeester, KARAKORUM, reis 48.
P.J. Salman, 1967, 08, Chef-hofmeester, BATJAN, reis 53.
P.J. Salman, 1968, 03, Chef-hofmeester, KARIMATA, reis 57.
P.J. Salman, 1968, 09, Chef-hofmeester, BANDA, reis 64.
P.J. Salman, 1969, 06, Chef-hofmeester, BATJAN, reis 62.
P.J. Salman, 1969, 10, Chef-hofmeester, BATJAN, reis 63.
R.A. Salomons, 1965, 08, l.l. Stuurman, KARIMATA, reis 46.
R.A. Salomons, 1966, 02, l.l. Stuurman, KARIMATA, reis 48.
R.D. Sampiman, 1964, 11, Lichtmatroos, KAAP HOORN, reis 27.
R.D. Sampiman, 1965, 06, Lichtmatroos, BATJAN, reis 41.
R.D. Sampiman, 1965, 10, Matroos o/g, BATJAN, reis 43.
E.H. Samson, 1965, 01, Olieman, BATJAN, reis 39.
E.H. Samson, 1965, 06, Olieman, BATJAN, reis 41.
E.H. Samson, 1966, 05, Olieman, NEDER WESER, reis 35.
G. Samson, 1965, 06, 5e Werktuigkundige, GABONKUST, reis 48.
G. Samson, 1968, 08, 4e Werktuigkundige, NEDER LEK, reis 35.
B.G. Sanders, 1964, 12, 2e Werktuigkundige, BALONG, reis 37.
B.G. Sanders, 1965, 05, Hoofdwerktuigkundige, BALONG, reis 39.
B.G. Sanders, 1965, 10, Hoofdwerktuigkundige, ROEBIAH, reis 76.
B.G. Sanders, 1967, 05, Hoofdwerktuigkundige, GABONKUST, reis 58.
B.G. Sanders, 1967, 08, Hoofdwerktuigkundige, BENGKALIS, reis 62.
J.M. Sanders, 1965, 03, Gezagvoerder, REMPANG, reis 52.
J.M. Sanders, 1967, 08, Gezagvoerder, RADJA, reis 79.
J.M. Sanders, 1969, 06, Gezagvoerder, BATJAN, reis 62.
J.M. Sanders, 1969, 10, Gezagvoerder, BATJAN, reis 63.
N.M.M. Sanders, 1969, 12, Radio officier, NEDER RIJN, reis 43.
P.T.J. Sanders, 1967, 07, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 73.
P.T.J. Sanders, 1968, 03, 5e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 52.
R. Sanderson, 1963, 04, Koksmaat/bakker, KARAKORUM, reis 26.
R. Sanderson, 1964, 12, Chef-kok, NEDER RIJN, reis 13.
R. Sanderson, 1965, 04, Chef-kok, NEDER RIJN, reis 15.
R. Sanderson, 1965, 08, Chef-kok, NEDER RIJN, reis 17.
R. Sanderson, 1965, 12, Chef-kok, NEDER RIJN, reis 19.
R. Sanderson, 1967, 05, Chef-kok, GABONKUST, reis 58.
R. Sanderson, 1967, 07, Chef-kok, GABONKUST, reis 59.
R. Sanderson, 1967, 12, 1e Kok, NEDER LINGE, reis 4.
R. Sanderson, 1969, 04, 1e Kok, NEDER LINGE, reis 12.
R. Sanderson, 1969, 08, 1e Kok, NEDER LINGE, reis 14.
R. Sanderson, 1969, 12, 1e Kok, NEDER LINGE, reis 16.
J. Sandifort, 1964, 12, Koksmaat/bakker, BENGKALIS, reis 46.
J. Sandifort, 1965, 12, Chef-kok, BAWEAN, reis 67.
J. Sandifort, 1967, 09, 1e Kok, BANGGAI, reis 52.
J. Sandifort, 1968, 04, 1e Kok, REMPANG, reis 62.
J. Sandifort, 1968, 09, 1e Kok, NEDER WESER, reis 47.
J. Sandifort, 1969, 10, Chef-hofmeester, BAWEAN, reis 86.
N. Sandman, 1967, 10, Koksjongen, KARIMATA, reis 56.
N. Sandman, 1968, 04, Koksmaat, BALONG, reis 45.
N. Sandman, 1968, 11, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 65.
C.A. Sanou, 1966, 01, 2e Bankwerker, BENGKALIS, reis 53.
K. Sant, 1964, 12, 1e Electricien, ROEBIAH, reis 70.
K. Sant, 1965, 02, 1e Electricien, ROEBIAH, reis 72.
K. Sant, 1965, 07, 1e Electricien, BINTANG, reis 70.
E. v. Sante, 1965, 04, 2e Werktuigkundige, RAKI, reis 66.
E. v. Sante, 1965, 09, 2e Werktuigkundige, RAKI, reis 68.
A. Sas, 1965, 06, Radio officier, BENGKALIS, reis 48.
K. Sawade, 1965, 04, Radio officier, BAWEAN, reis 63.
A.M. Schaaf, 1968, 12, Bediende, NEDER EEMS, reis 47.
C. Schaap, 1965, 03, 5e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 33.
C. Schaap, 1965, 07, 5e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 35.
C. Schaap, 1967, 05, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 72.
C. Schaap, 1969, 02, 4e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 53.
C. Schaap, 1969, 07, 4e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 54.
C. Schaap, 1970, 03, 4e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 71.
D. Schaap, 1965, 06, Olieman, SUMATRA, reis 74.
D. Schaap, 1967, 08, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 59.
D. Schaap, 1967, 10, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 60.
J. Schaap Pzn, 1965, 05, Magazijnmeester, KAAP HOORN, reis 29.
E. Schaapman, 1963, 04, 4e Werktuigkundige, ROEBIAH, reis 62.
E. Schaapman, 1965, 04, 3e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 47.
E. Schaapman, 1965, 07, 3e Werktuigkundige, BINTANG, reis 70.
E. Schaapman, 1966, 01, 3e Werktuigkundige, BINTANG, reis 72.
E. Schaapman, 1968, 05, 2e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 44.
E. Schaapman, 1969, 02, 2e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 53.
E. Schaapman, 1969, 07, 2e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 54.
E. Schaapman, 1969, 11, 2e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 56.
E. Schaapman, 1970, 03, 2e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 66.
R. Schaddenhorst, 1965, 03, 5e Werktuigkundige, BINTANG, reis 68.
R. Schaddenhorst, 1965, 07, 5e Werktuigkundige, BINTANG, reis 70.
R. Schaddenhorst, 1966, 06, 5e Werktuigkundige, CELEBES, reis 56.
R. Schaddenhorst, 1967, 05, 5e Werktuigkundige, REMPANG, reis 58.
R. Schaddenhorst, 1969, 08, 4e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 14.
R. Schaddenhorst, 1969, 12, 4e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 16.
G.H. Schadenberg, 1964, 01, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 41.
A.J. v. Schagen, 1967, 12, Motorman, KARIMUN, reis 61.
A.J. v. Schagen, 1968, 10, Motorman, KARAKORUM, reis 55.
A.J. v. Schagen, 1969, 02, Motorman, KARAKORUM, reis 57.
L. Schager, 1968, 01, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 80.
L. Schager, 1968, 06, 4e Werktuigkundige, RADJA, reis 81.
L. Schager, 1969, 02, 4e Werktuigkundige, RADJA, reis 83.
L. Schager, 1969, 10, 4e Werktuigkundige, RADJA, reis 85.
F.J. v. Schaik, 1963, 05, Matroos, KONINGSWAARD, reis 29.
H.C.E.M. Schalkwijk, 1965, 09, l.l. Stuurman, RAKI, reis 68.
H.C.E.M. Schalkwijk, 1966, 06, l.l. Stuurman, REMPANG, reis 55.
H.C.E.M. Schalkwijk, 1967, 03, 4e Stuurman, KARAKORUM, reis 48.
H.C.E.M. Schalkwijk, 1967, 07, 4e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 50.
H.C.E.M. Schalkwijk, 1968, 07, 4e Stuurman, BATU, reis 45.
H.C.E.M. Schalkwijk, 1968, 09, 4e Stuurman, BATU, reis 46.
H.C.E.M. Schalkwijk, 1969, 09, 2e Stuurman, NEDER EBRO, reis 50.
H.K. Schallig, 1963, 05, 2e Kwartiermeester, KONINGSWAARD, reis 29.
F.C.A.M. Scheepers, 1963, 03, Olieman, BATU, reis 25.
F.C.A.M. Scheepers, 1963, 10, Olieman, NEDER EEMS, reis 21.
G.J. Scheepers, 1964, 12, Matroos, BAWEAN, reis 61.
G.J. Scheepers, 1965, 04, Matroos, BAWEAN, reis 63.
G.J. Scheepers, 1967, 07, Matroos, BALONG, reis 43.
A. Scheffer, 1968, 10, Bediende, NEDER RHONE, reis 35.
A. Scheffer, 1969, 05, Bediende, CAMEROUNKUST, reis 68.
A. Scheffer, 1970, 01, Bediende, NEDER EEMS, reis 53.
A. Scheffer, 1970, 02, Bediende, BATJAN, reis 66.
F.A. Scheffer, 1963, 09, l.l. Stuurman, RIOUW, reis 55.
J.M. Scheffer, 1965, 04, Timmerman, NEDER WESER, reis 29.
J.M. Scheffer, 1967, 05, Kwartiermeester/timmerman, NEDER WESER, reis 41.
J.M. Scheffer, 1968, 07, Kwartiermeester/timmerman, KARIMUN, reis 63.
G.E. Scheide, 1965, 08, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 17.
G.E. Scheide, 1965, 12, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 19.
G.E. Scheide, 1966, 04, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 21.
G.E. Scheide, 1967, 08, Matroos o/g, BATJAN, reis 53.
G.E. Scheide, 1968, 03, Matroos o/g, KARIMATA, reis 57.
G.E. Scheide, 1968, 04, Matroos o/g, KARIMATA, reis 58.
K. Schekkerman, 1969, 09, Lichtmatroos, NEDER EEMS, reis 51.
P.J. Schellingerhout, 1964, 11, Matroos, KARIMUN, reis 47.
P.J. Schellingerhout, 1965, 06, Matroos, NEDER EEMS, reis 29.
P.J. Schellingerhout, 1965, 10, Matroos, NEDER EEMS, reis 31.
P.J. Schellingerhout, 1966, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 21.
P.J. Schellingerhout, 1968, 04, Matroos, KARIMATA, reis 58.
P.J. Schellingerhout, 1969, 09, Matroos, NEDER EEMS, reis 51.
P.J. Schellingerhout, 1970, 01, Matroos, NEDER EEMS, reis 53.
P.J. Schellingerhout, 1970, 02, Matroos, BATJAN, reis 66.
S.E. Scheltinga, 1965, 02, 4e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 27.
S.E. Scheltinga, 1965, 06, 4e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 29.
S.E. Scheltinga, 1965, 12, 4e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 76.
J. Schelvis, 1969, 11, Matroos o/g, BANGGAI, reis 58.
J. Schelvis, 1970, 03, Matroos o/g, BANGGAI, reis 59.
F.E. Schenk, 1965, 03, Lichtmatroos, REMPANG, reis 52.
F.E. Schenk, 1965, 08, Matroos o/g, KARIMATA, reis 46.
R.C. Schenk, 1968, 01, 1e Stuurman, NEDER LEK, reis 1.
R.C. Schenk, 1968, 12, 1e Stuurman, BATJAN, reis 58.
R.C. Schenk, 1969, 06, 1e Stuurman, BATJAN, reis 62.
R.W. Schenk, 1968, 09, Bediende, BATU, reis 46.
R.W. Schenk, 1969, 06, Bediende, NEDER RHONE, reis 39.
R.W. Schenk, 1969, 10, Bediende, NEDER RHONE, reis 41.
J.A. Schep, 1963, 05, Chef-kok, BINTANG, reis 59.
J.A. Schep, 1965, 01, Chef-kok, BATU, reis 31.
J.A. Schep, 1967, 07, 1e Kok, BALONG, reis 43.
J.S. Schep, 1965, 06, Chef-kok, SUMATRA, reis 74.
J.G. Scherber, 1966, 05, 4e Werktuigkundige, BALONG, reis 41.
J.G. Scherber, 1967, 11, 4e Werktuigkundige, RONDO, reis 73.
IJ. Scherjon, 1967, 08, 5e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 45.
IJ. Scherjon, 1967, 09, 5e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 46.
R. Schermer, 1964, 12, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 13.
R. Schermer, 1965, 04, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 15.
R. Schermer, 1967, 08, 4e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 59.
R. Schermer, 1967, 09, 4e Stuurman, BANDA, reis 60.
R. Schermer, 1969, 07, 3e Stuurman, KARACHI, reis 56.
R. Schermer, 1970, 03, 3e Stuurman, ROTTI, reis 90.
C.H. v. Schie, 1963, 04, Matroos, KARAKORUM, reis 26.
H. Schiebaum, 1964, 12, Bediende, ROEBIAH, reis 70.
F.W. Schimmel, 1965, 09, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 68.
H.R. Schipper, 1967, 08, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 29.
H.R. Schipper, 1967, 12, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 31.
H.R. Schipper, 1968, 11, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 65.
H.R. Schipper, 1969, 09, Matroos o/g, NEDER EEMS, reis 51.
H.R. Schipper, 1970, 01, Matroos o/g, NEDER EEMS, reis 53.
H.R. Schipper, 1970, 02, Matroos o/g, BATJAN, reis 66.
O. Schipper, 1964, 11, 2e Werktuigkundige, ROEPAT, reis 71.
P. Schipper, 1966, 05, Matroos o/g, NEDER WESER, reis 35.
P. Schipper, 1969, 09, Matroos, BANGGAI, reis 57.
W.J. Schipper, 1963, 04, Matroos, BATJAN, reis 31.
W.J. Schipper, 1963, 09, Matroos, BATJAN, reis 33.
W.J. Schipper, 1964, 11, Matroos/pompman, KAAP HOORN, reis 27.
W.J. Schipper, 1965, 05, Matroos, KAAP HOORN, reis 29.
W.J. Schipper, 1965, 12, Matroos, KAAP HOORN, reis 31.
W.J. Schipper, 1965, 12, Matroos, KAAP HOORN, reis 32.
D. Schneider, 1964, 12, Bediende, ROEBIAH, reis 70.
P.T.F.M. Schneider, 1965, 06, 4e Stuurman, BATJAN, reis 41.
P.T.F.M. Schneider, 1966, 05, 4e Stuurman, NEDER EBRO, reis 33.
H.J. Schneiders, 1964, 12, Chef-kok, RIOUW, reis 59.
H.J. Schneiders, 1967, 04, Chef-kok, NEDER RIJN, reis 27.
H.J. Schneiders, 1967, 11, 1e Kok, BINTANG, reis 81.
H.J. Schneiders, 1968, 12, 1e Kok, BAWEAN, reis 81.
H.J. Schneiders, 1969, 09, 1e Kok, BAWEAN, reis 85.
J.C. Schnijder, 1968, 11, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 65.
J.C. Schnijder, 1969, 07, Handlanger, NEDER WESER, reis 51.
W. Schoegje, 1965, 03, Matroos, REMPANG, reis 52.
H. Scholder, 1963, 05, Bootsman, NEDER WAAL, reis 21.
H. Scholder, 1964, 12, Bootsman, RIOUW, reis 59.
H. Scholder, 1965, 06, Bootsman, NEDER EEMS, reis 29.
H. Scholder, 1967, 09, Bootsman, BANDA, reis 60.
H. Scholder, 1969, 05, Bootsman, BATU, reis 48.
R. Scholten, 1969, 05, Radio officier, BILLITON, reis 76.
R. Scholten, 1969, 11, Radio officier, BILLITON, reis 78.
J.J.M.W. Scholtissen, 1963, 10, Matroos o/g, NEDER EEMS, reis 21.
A. Schoonderbeek, 1963, 04, Matroos, KAAP HOORN, reis 21.
J.F. Schoonenberg, 1963, 10, Radio officier, NEDER EEMS, reis 21.
J.L. Schoonhoven, 1965, 06, Magazijnmeester, BENGKALIS, reis 48.
S.R. Schoorstra, 1964, 02, Lichtmatroos, RONDO, reis 64.
L.J.M. Schorsch, 1965, 01, 4e Stuurman, GABONKUST, reis 46.
L.J.M. Schorsch, 1965, 03, 4e Stuurman, GABONKUST, reis 47.
L.J.M. Schorsch, 1965, 08, 4e Stuurman, KARACHI, reis 34.
L.J.M. Schorsch, 1966, 04, 4e Stuurman, KARACHI, reis 38.
L.J.M. Schorsch, 1967, 05, 3e Stuurman, BINTANG, reis 79.
J.H.C. Schouffoer, 1964, 12, 4e Stuurman, NEDER RIJN, reis 13.
J.H.C. Schouffoer, 1965, 04, 3e Stuurman, NEDER RIJN, reis 15.
J.H.C. Schouffoer, 1965, 08, 3e Stuurman, NEDER RIJN, reis 17.
J.H.C. Schouffoer, 1967, 10, 3e Stuurman, BATU, reis 42.
J.H.C. Schouffoer, 1968, 03, 3e Stuurman, KARAKORUM, reis 52.
J.H.C. Schouffoer, 1968, 10, 3e Stuurman, KARAKORUM, reis 55.
J.H.C. Schouffoer, 1969, 06, 3e Stuurman, BALI, reis 82.
J.H.C. Schouffoer, 1969, 12, 2e Stuurman, BATU, reis 50.
A.J. Schouten, 1965, 12, Lichtmatroos, BAWEAN, reis 67.
A.J. Schouten, 1966, 05, Lichtmatroos, BAWEAN, reis 69.
A.J. Schouten, 1967, 03, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 57.
B.W. Schouten, 1964, 02, Gezagvoerder, ROEBIAH, reis 66.
B.W. Schouten, 1965, 09, Gezagvoerder, KARIMUN, reis 51.
B.W. Schouten, 1967, 07, Gezagvoerder, BANGGAI, reis 40.
B.W. Schouten, 1968, 04, Gezagvoerder, REMPANG, reis 62.
B.W. Schouten, 1968, 11, Gezagvoerder, CAMEROUNKUST, reis 65.
B.W. Schouten, 1969, 05, Gezagvoerder, CAMEROUNKUST, reis 68.
B.W. Schouten, 1970, 03, Gezagvoerder, KARIMATA, reis 66.
J.F.T. Schouten, 1964, 12, Handlanger, NEDER RIJN, reis 13.
J.F.T. Schouten, 1965, 04, Handlanger, NEDER RIJN, reis 15.
J.F.T. Schouten, 1965, 10, Olieman, BATJAN, reis 43.
J.F.T. Schouten, 1966, 02, Olieman, BATJAN, reis 45.
J.F.T. Schouten, 1967, 05, Motorman, NEDER WESER, reis 41.
J.F.T. Schouten, 1968, 09, Motorman, NEDER ELBE, reis 51.
J.F.T. Schouten, 1969, 02, Motorman, NEDER ELBE, reis 53.
J.P.A. Schouten, 1963, 06, Matroos, BALONG, reis 34.
J.P.A. Schouten, 1965, 05, Matroos, KONINGSWAARD, reis 37.
J.P.A. Schouten, 1965, 12, Matroos, GABONKUST, reis 51.
J.P.A. Schouten, 1966, 05, Matroos, GABONKUST, reis 53.
M.A. Schouten, 1968, 09, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 77.
M.A. Schouten, 1969, 03, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 79.
M.A. Schouten, 1969, 10, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 85.
P. Schouten, 1968, 08, 2e Werktuigkundige, ANTILLA CAPE, reis 1.
P. Schouten, 1969, 03, Hoofdwerktuigkundige, ANTILLA CAPE, reis 3.
C.H. Schouwvlieger, 1967, 03, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 62.
C.H. Schouwvlieger, 1968, 12, Matroos o/g, BAWEAN, reis 81.
C.H. Schouwvlieger, 1969, 09, Matroos o/g, BAWEAN, reis 85.
H. Schram, 1964, 11, 2e Stuurman, ROEPAT, reis 71.
H. Schram, 1965, 06, 1e Stuurman, SUMATRA, reis 74.
H. Schram, 1965, 12, 1e Stuurman, SUMATRA, reis 72.
H. Schram, 1965, 12, 1e Stuurman, SUMATRA, reis 76.
H. Schram, 1968, 01, 1e Stuurman, BORNEO, reis 75.
H. Schram, 1970, 01, 1e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 56.
H.P.C. Schram, 1969, 10, Bediende, NEDER RHONE, reis 41.
S.A. Schram, 1969, 07, Lichtmatroos, KARIMUN, reis 67.
S.A. Schram, 1970, 01, Lichtmatroos, NEDER EEMS, reis 53.
S.A. Schram, 1970, 02, Lichtmatroos, BATJAN, reis 66.
R.C. Schriel, 1965, 01, l.l. Stuurman, BATJAN, reis 39.
R. Schrijnders, 1968, 02, Lichtmatroos, NEDER RHONE, reis 31.
R. Schrijnders, 1969, 07, Lichtmatroos, KARIMUN, reis 67.
R. Schrijnders, 1969, 11, Matroos o/g, KARIMUN, reis 69.
G. Schrijver, 1965, 03, Handlanger, NEDER EBRO, reis 27.
G. Schrijver, 1965, 07, Handlanger, NEDER EBRO, reis 29.
J. Schrik, 1964, 11, Matroos o/g, KAAP HOORN, reis 27.
J. Schrik, 1965, 09, Matroos, RAKI, reis 68.
J. Schrik, 1966, 05, Matroos, NEDER EBRO, reis 33.
J. Schrik, 1967, 08, Matroos, NEDER WAAL, reis 43.
J. Schrik, 1968, 03, Matroos, KARIMATA, reis 57.
J. Schrik, 1968, 10, Matroos, NEDER RHONE, reis 35.
J. Schrik, 1969, 06, Matroos, NEDER RHONE, reis 39.
J. Schrik, 1969, 10, Matroos, NEDER RHONE, reis 41.
E.A. Schroder, 1963, 09, Stoker/Olieman, ROEBIAH, reis 64.
W.E. Schröder, 1963, 04, 1e Stuurman, RONDO, reis 62.
W.E. Schröder, 1963, 10, 1e Stuurman, NEDER EEMS, reis 21.
W.E. Schröder, 1966, 01, 1e Stuurman, BALONG, reis 40.
W.E. Schröder, 1966, 05, 1e Stuurman, BALONG, reis 41.
W.E. Schröder, 1967, 03, 1e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 62.
W.E. Schröder, 1967, 08, 1e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 59.
W.E. Schröder, 1967, 10, 1e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 60.
W.E. Schröder, 1969, 05, 1e Stuurman, BATU, reis 48.
J. Schuchmann, 1965, 02, 4e Stuurman, NEDER RHONE, reis 13.
J. Schuchmann, 1965, 08, 3e Stuurman, KARIMATA, reis 46.
F. Schüssler, 1967, 10, 3e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 56.
F. Schüssler, 1968, 04, 3e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 58.
F. Schüssler, 1968, 12, 3e Werktuigkundige, BAWEAN, reis 81.
F. Schüssler, 1969, 09, 3e Werktuigkundige, BAWEAN, reis 85.
B.A. Schuil, 1969, 09, Lichtmatroos, BINTANG, reis 90.
J.P. Schuitemaker, 1965, 01, Matroos o/g, SUMATRA, reis 75.
R.A. Schuitemaker, 1965, 04, 1e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 47.
R.A. Schuitemaker, 1965, 07, 1e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 48.
R.A. Schuitemaker, 1965, 10, 1e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 49.
R.A. Schuitemaker, 1967, 05, 1e Stuurman, RONDO, reis 72.
R.A. Schuitemaker, 1967, 12, 1e Stuurman, KARIMUN, reis 61.
R.A. Schuitemaker, 1968, 07, 1e Stuurman, KARIMUN, reis 63.
U.L. Schuller, 1963, 03, Bediende, BATU, reis 25.
H.J. Schulten, 1967, 02, 2e Werktuigkundige, RIOUW, reis 66.
W. Schuring, 1963, 10, Hoofdwerktuigkundige, NEDER EEMS, reis 21.
W. Schuring, 1964, 11, Hoofdwerktuigkundige, KARIMUN, reis 47.
W. Schuring, 1965, 06, Hoofdwerktuigkundige, NEDER EEMS, reis 29.
W. Schuring, 1965, 10, Hoofdwerktuigkundige, NEDER EEMS, reis 31.
W. Schuring, 1967, 08, Hoofdwerktuigkundige, NEDER LINGE, reis 2.
W. Schuring, 1967, 12, Hoofdwerktuigkundige, NEDER LINGE, reis 4.
W. Schuring, 1969, 04, Hoofdwerktuigkundige, NEDER LINGE, reis 12.
W. Schuring, 1970, 02, Hoofdwerktuigkundige, NEDER WAAL, reis 58.
F. Schussler, 1965, 07, 4e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 48.
F. Schussler, 1965, 11, 4e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 41.
B. Schut, 1963, 04, 3e Stuurman, KAAP HOORN, reis 21.
B. Schut, 1965, 07, 2e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 48.
B. Schut, 1965, 10, 2e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 49.
B. Schut, 1968, 10, 2e Stuurman, KARIMATA, reis 60.
B. Schut, 1969, 07, 2e Stuurman, ROTTI, reis 87.
B. Schut, 1969, 11, 2e Stuurman, ROTTI, reis 88.
J.H.M. Schuurman, 1969, 11, Handlanger, BANGGAI, reis 58.
J.H.M. Schuurman, 1970, 03, Handlanger, BANGGAI, reis 59.
L. Schuurman, 1964, 12, Kwartiermeester, BENGKALIS, reis 46.
B.F.A.M. Schuyffel, 1969, 11, Matroos, KARIMUN, reis 69.
B.F.A.M. Schuyffel, 1970, 03, Matroos, KARIMUN, reis 71.
W.A. Schwab, 1966, 01, Koksjongen, BATU, reis 35.
W.A. Schwab, 1966, 06, Koksmaat, CELEBES, reis 56.
W.A. Schwab, 1967, 11, Koksmaat/bakker, NEDER WESER, reis 43.
F.R. Schwartz, 1965, 05, Lichtmatroos, KAAP HOORN, reis 29.
F.R. Schwartz, 1965, 10, Lichtmatroos, GABONKUST, reis 50.
F.R. Schwartz, 1966, 01, Lichtmatroos, KONINGSWAARD, reis 40.
F.R. Schwarz, 1966, 05, Lichtmatroos, KONINGSWAARD, reis 41.
F.R. Schwarz, 1967, 05, Matroos o/g, KAAP HOORN, reis 37.
F.R. Schwarz, 1967, 12, Matroos o/g, KARIMUN, reis 61.
F.R. Schwarz, 1968, 10, Matroos o/g, KARIMATA, reis 60.
F.R. Schwarz, 1969, 05, Matroos, KARIMATA, reis 62.
F.R. Schwarz, 1969, 10, Matroos, KARIMATA, reis 64.
A. Schweitzer, 1965, 07, Gezagvoerder, NEDER EBRO, reis 29.
A. Schweitzer, 1968, 05, Gezagvoerder, NEDER EBRO, reis 44.
A. Schweitzer, 1969, 07, Gezagvoerder, NEDER ELBE, reis 54.
W.G. Seegers, 1964, 12, Matroos, ROEBIAH, reis 70.
W.G. Seegers, 1965, 03, Matroos, KARIMATA, reis 44.
W.G. Seegers, 1966, 02, Matroos, KARIMATA, reis 48.
W.G. Seegers, 1967, 05, Matroos, NEDER WESER, reis 41.
W.G. Seegers, 1968, 11, Matroos, KAAP HOORN, reis 43.
W.G. Seegers, 1970, 03, Matroos, NEDER LEK, reis 14.
M.C.H. v. Seeters, 1965, 02, Motorman, NEDER EEMS, reis 27.
M.C.H. v. Seeters, 1965, 06, Motorman, NEDER EEMS, reis 29.
M.C.H. v. Seeters, 1965, 10, Motorman, NEDER EEMS, reis 31.
M.C.H. v. Seeters, 1967, 08, Motorman, BENGKALIS, reis 62.
K. Seijsener, 1963, 03, Radio officier, BATU, reis 25.
T. Seinstra, 1965, 01, 5e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 75.
J. Sekeris, 1965, 05, Matroos, KAAP HOORN, reis 29.
W.K. Sels, 1965, 07, Chef-kok, NEDER WAAL, reis 31.
W.K. Sels, 1966, 01, Chef-kok, BANGGAI, reis 43.
E. Senkpiehl, 1965, 02, Chef-kok, ROEBIAH, reis 72.
E. Senkpiehl, 1966, 05, Chef-kok, BATU, reis 37.
E. Senkpiehl, 1968, 06, Chef-hofmeester, BALI, reis 78.
E. Senkpiehl, 1969, 04, Chef-hofmeester, KARACHI, reis 54.
E. Senkpiehl, 1969, 07, Chef-hofmeester, KARACHI, reis 56.
E. Senkpiehl, 1969, 12, Chef-hofmeester, KARACHI, reis 58.
R.E.L.P. Serruys, 1969, 03, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 44.
R.E.L.P. Serruys, 1969, 08, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 46.
J.L.B.F. Sertons, 1964, 01, Verpleger/schrijver, BANGGAI, reis 31.
J.L.B.F. Sertons, 1964, 12, Verpleger/schrijver, BORNEO, reis 62.
J.L.B.F. Sertons, 1965, 05, Verpleger, BORNEO, reis 64.
J.L.B.F. Sertons, 1966, 01, Verpleger/schrijver, BANGGAI, reis 43.
J.L.B.F. Sertons, 1967, 12, Verpleger/schrijver, ROTTI, reis 81.
J.L.B.F. Sertons, 1968, 06, Verpleger/schrijver, ROTTI, reis 83.
E.W.M. Sesseler, 1963, 09, 2e Stuurman, RIOUW, reis 55.
E.W.M. Sesseler, 1964, 11, 2e Stuurman, KAAP HOORN, reis 27.
E.W.M. Sesseler, 1965, 08, 2e Stuurman, KARACHI, reis 34.
F.P. Sessink, 1967, 09, Koksmaat, BANDA, reis 60.
F.P. Sessink, 1968, 09, Koksmaat/bakker, BINTANG, reis 86.
S.D. Seth, 1963, 05, Olieman, NEDER WAAL, reis 21.
S.D. Seth, 1965, 04, Motorman, NEDER WESER, reis 29.
S.D. Seth, 1967, 12, Motorman, NEDER LINGE, reis 4.
S.D. Seth, 1968, 10, Motorman, NEDER RHONE, reis 35.
A.J.M. Seuren, 1965, 11, 5e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 41.
C.J. Siccama, 1965, 07, 3e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 48.
C.J. Siccama, 1965, 10, 3e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 17.
C.J. Siccema, 1969, 09, 3e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 59.
C.J. Siccema, 1970, 01, 3e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 61.
H.P.J. Sickman, 1965, 02, Kwartiermeester, NEDER RHONE, reis 13.
C. Siebeler, 1963, 04, Pompman, KAAP HOORN, reis 21.
C. Siebeler, 1964, 02, Stoker/Olieman, ROEBIAH, reis 66.
C. Siebeler, 1964, 12, Stoker/olieman, ROEBIAH, reis 70.
H. Sieben, 1963, 04, Matroos o/g, RONDO, reis 62.
R. Siebering, 1963, 04, 4e Stuurman, BATJAN, reis 31.
R. Siebering, 1963, 09, 4e Stuurman, BATJAN, reis 33.
R. Siebering, 1965, 02, 3e Stuurman, NEDER EEMS, reis 27.
R. Siebering, 1965, 08, 3e Stuurman, KARACHI, reis 34.
R. Siebering, 1966, 01, 3e Stuurman, BATU, reis 35.
R. Siebering, 1966, 05, 3e Stuurman, BATU, reis 37.
R. Siebering, 1969, 06, 2e Stuurman, GABONKUST, reis 70.
J.W. Siebert, 1965, 06, Bediende, NEDER EEMS, reis 29.
J.W. Siebert, 1965, 10, Bediende, GABONKUST, reis 50.
J.W. Siebert, 1966, 01, Bediende, BATU, reis 35.
J.W. Siebert, 1967, 12, Bediende, KARIMUN, reis 61.
J.W. Siebert, 1968, 09, Bediende, NEDER WESER, reis 47.
M.J. Siebons, 1969, 07, Ass.Werktuigkundige, KARIMUN, reis 67.
M.J. Siebons, 1969, 11, l.l. Werktuigkundige, KARIMUN, reis 69.
H.P.J. Siekman, 1963, 10, Kwartiermeester, RONDO, reis 63.
C. Siewers, 1964, 12, Bediende, RIOUW, reis 59.
C. Siewers, 1966, 01, Bediende, KONINGSWAARD, reis 40.
C. Siewers, 1966, 05, Bediende, KONINGSWAARD, reis 41.
C. Siewers, 1968, 11, Bediende, KAAP HOORN, reis 43.
C. Siewers, 1969, 06, Bediende, NEDER RHONE, reis 39.
C. Siewers, 1969, 12, Bediende, NEDER LINGE, reis 16.
E.O. Sigrist, 1965, 05, l.l. Stuurman, CELEBES, reis 53.
S. Sijbesma, 1965, 03, l.l. Stuurman, NEDER EBRO, reis 27.
S. Sijbesma, 1965, 08, l.l. Stuurman, KARACHI, reis 34.
S. Sijbesma, 1967, 10, 4e Stuurman, BATU, reis 42.
S. Sijbesma, 1970, 03, 3e Stuurman, NEDER LEK, reis 14.
H.A. Sijnja, 1965, 05, 4e Stuurman, CELEBES, reis 53.
H.A. Sijnja, 1965, 12, 4e Stuurman, BAWEAN, reis 67.
C. Sikking, 1967, 05, Lichtmatroos, KAAP HOORN, reis 37.
H.C.A. Simis, 1969, 09, Matroos, BATU, reis 49.
F.C. Simon, 1963, 06, Bediende, BALONG, reis 34.
J.K. Simon, 1965, 03, 4e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 27.
J.K. Simon, 1965, 07, 4e Werktuigkundige, NEDER EBRO, reis 29.
J.K. Simon, 1966, 04, 3e Werktuigkundige, KARACHI, reis 38.
W.C. Simons, 1963, 04, Handlanger, BATJAN, reis 31.
W.C. Simons, 1964, 01, Handlanger, BANGGAI, reis 31.
G.H.A. Sinke, 1967, 03, Lichtmatroos, BATJAN, reis 52.
G.H.A. Sinke, 1969, 03, Lichtmatroos, BALONG, reis 48.
G.H.A. Sinke, 1969, 06, Matroos o/g, NEDER RHONE, reis 39.
Sj. Siregar, 1969, 04, Bediende/wasbaas, NEDER LEK, reis 8.
W.M. Sleeuwenhoek, 1963, 05, Matroos, KONINGSWAARD, reis 29.
W.M. Sleeuwenhoek, 1965, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 15.
W.M. Sleeuwenhoek, 1965, 08, Matroos, NEDER RIJN, reis 17.
J.P. Sligte, 1963, 05, Bediende, NEDER WAAL, reis 21.
J.P. Sligte, 1965, 01, Bediende, RAKI, reis 65.
J.P. Sligte, 1965, 05, Bediende, BATU, reis 32.
J.P. Sligte, 1966, 01, Bediende, KONINGSWAARD, reis 40.
J.P. Sligte, 1966, 05, Bediende, KONINGSWAARD, reis 41.
D. Slijkhuis, 1964, 11, 5e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 47.
D. Slijkhuis, 1965, 04, 5e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 49.
D. Slijkhuis, 1965, 09, 5e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 51.
D. Slijkhuis, 1969, 02, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 83.
D. Slijkhuis, 1969, 06, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 82.
D. Slijkhuis, 1970, 03, 4e Werktuigkundige, NEDER EEMS, reis 54.
S. Sliwa, 1967, 10, Lichtmatroos, KARIMATA, reis 56.
S. Sliwa, 1968, 04, Lichtmatroos, KARIMATA, reis 58.
W.J. Slomp, 1969, 07, Bediende, NEDER WESER, reis 51.
P.B. v.d. Sloot, 1964, 12, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 13.
P.B. v.d. Sloot, 1965, 06, Matroos o/g, RIOUW, reis 60.
S. Sloot, 1963, 04, Bediende, RAKI, reis 56.
A. van Slooten, 1968, 07, Matroos, KARIMUN, reis 63.
S.C. Slooten, 1968, 06, 5e Werktuigkundige, RADJA, reis 81.
S.C. Slooten, 1969, 12, 5e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 16.
T. v. Slooten, 1967, 10, Lichtmatroos, KAAP HOORN, reis 39.
T. v. Slooten, 1968, 07, Lichtmatroos, BATU, reis 45.
W.H. v. Slooten, 1965, 11, Radio officier, RIOUW, reis 61.
W.H. v. Slooten, 1967, 02, Radio officier, RIOUW, reis 66.
G. Slot, 1965, 03, 1e Bankwerker, NEDER EBRO, reis 27.
J.C. van der. Slot, 1963, 04, 5e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 3.
J.C. van der Slot, 1965, 02, 4e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 13.
J.C. van der Slot, 1966, 01, 4e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 51.
J.C. van der Slot, 1966, 05, 4e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 53.
J.C. van der Slot, 1968, 08, 3e Werktuigkundige, ANTILLA CAPE, reis 1.
J.C. van der Slot, 1969, 03, 2e Werktuigkundige, ANTILLA CAPE, reis 3.
J.J. Slot, 1963, 05, Hoofdwerktuigkundige, ROTTI, reis 60.
J.J. Slot, 1964, 02, Hoofdwerktuigkundige, ROEBIAH, reis 66.
J.J. Slot, 1964, 11, Hoofdwerktuigkundige, ROEPAT, reis 71.
J.J. Slot, 1966, 06, Hoofdwerktuigkundige, REMPANG, reis 55.
J.J. Slot, 1967, 12, Hoofdwerktuigkundige, ROTTI, reis 81.
J.J. Slot, 1968, 09, Hoofdwerktuigkundige, BORNEO, reis 77.
J.J. Slot, 1969, 03, Hoofdwerktuigkundige, BORNEO, reis 79.
L. v. Sloten, 1963, 06, Koksmaat, BALONG, reis 34.
L. v. Sloten, 1965, 01, Casserolier, GABONKUST, reis 46.
L. v. Sloten, 1965, 03, Bediende, GABONKUST, reis 47.
L. v. Sloten, 1965, 06, Bordenwasser, GABONKUST, reis 48.
L. v. Sloten, 1966, 01, Koksmaat/bakker, BATU, reis 35.
L. v. Sloten, 1967, 09, Koksmaat/bakker, BANGGAI, reis 52.
R.H. v.d. Sluys, 1967, 11, Radio officier, BINTANG, reis 81.
R.H. v.d. Sluys, 1968, 09, Radio officier, NEDER ELBE, reis 51.
R.H. v.d. Sluys, 1969, 02, Radio officier, NEDER ELBE, reis 53.
R.H. v.d. Sluys, 1969, 10, Radio officier, RADJA, reis 85.
H.G. Smaal, 1965, 01, 2e Stuurman, GABONKUST, reis 46.
H.G. Smaal, 1967, 08, 2e Stuurman, BILLITON, reis 67.
H.G. Smaal, 1968, 04, 2e Stuurman, REMPANG, reis 62.
H.G. Smaal, 1968, 10, 2e Stuurman, NEDER WAAL, reis 49.
M. Smaalders, 1963, 05, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 60.
M. Smaalders, 1965, 06, 5e Werktuigkundige, BATJAN, reis 41.
M. Smaalders, 1966, 05, 5e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 41.
M. Smaalders, 1968, 04, 4e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 58.
C.J. Smalburg, 1963, 04, 3e Werktuigkundige, RONDO, reis 62.
Th. Smals, 1966, 02, Lichtmatroos, BATJAN, reis 45.
Th. Smals, 1966, 06, Lichtmatroos, BATJAN, reis 47.
Th. Smals, 1967, 02, Lichtmatroos, BATU, reis 40.
Th. Smals, 1969, 09, Handlanger, ANTILLA CAPE, reis 5.
Th. Smals, 1969, 11, Handlanger, ANTILLA CAPE, reis 6.
V.M. Smeele, 1967, 12, Bediende, GABONKUST, reis 61.
V.M. Smeele, 1968, 03, Bediende, KARIMATA, reis 57.
V.M. Smeele, 1968, 04, Bediende, BALONG, reis 45.
S.C.J. Smeels, 1965, 04, Matroos o/g, CAMEROUNKUST, reis 47.
S.C.J. Smeels, 1965, 06, Matroos o/g, NEDER RHONE, reis 15.
S.C.J. Smeets, 1965, 12, Matroos o/g, GABONKUST, reis 51.
L. Smidt, 1967, 11, Matroos, BALONG, reis 44.
L. Smidt, 1968, 04, Matroos, KARIMATA, reis 58.
L. Smidt, 1969, 03, Kwartiermeester, NEDER WAAL, reis 51.
L. Smidt, 1969, 07, Kwartiermeester, NEDER WESER, reis 51.
A.S. Smit, 1968, 08, Bediende, BALONG, reis 46.
B. Smit, 1965, 01, Olieman, GABONKUST, reis 46.
C.J. Smit, 1963, 04, Matroos, RONDO, reis 62.
C.J. Smit, 1964, 12, Matroos, BALONG, reis 37.
C.J. Smit, 1965, 04, Handlanger, CAMEROUNKUST, reis 47.
C.J. Smit, 1965, 09, 2e Bankwerker, RAKI, reis 68.
C.J. Smit, 1966, 02, 2e Bankwerker, KARIMATA, reis 48.
C.J. Smit, 1967, 06, 2e Bankwerker, NEDER EBRO, reis 39.
C.J. Smit, 1968, 01, 2e Bankwerker, NEDER LEK, reis 1.
C.J. Smit, 1968, 12, Bankwerker, NEDER EEMS, reis 47.
C.J. Smit, 1969, 09, Bediende, BINTANG, reis 90.
C.J. Smit, 1970, 01, 2e Bankwerker, NEDER EEMS, reis 53.
C.J. Smit, 1970, 02, 1e Bankwerker, BATJAN, reis 66.
D. Smit, 1965, 03, Chef-hofmeester, NEDER EBRO, reis 27.
D. Smit, 1965, 07, Chef-hofmeester, NEDER EBRO, reis 29.
D. Smit, 1967, 08, Chef-hofmeester, NEDER LINGE, reis 2.
D. Smit, 1968, 01, Chef-hofmeester, NEDER LEK, reis 1.
D. Smit, 1968, 08, Chef-hofmeester, NEDER LEK, reis 4.
D. Smit, 1969, 08, Chef-hofmeester, NEDER LEK, reis 10.
D. Smit, 1969, 11, Chef-hofmeester, NEDER LEK, reis 12.
D. Smit, 1970, 03, Chef-hofmeester, NEDER LEK, reis 14.
E.B. Smit, 1967, 04, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 27.
J. Smit Ezn, 1963, 09, Magazijnmeester, ROEBIAH, reis 64.
J. Smit Ezn, 1964, 12, Stoker/olieman, RIOUW, reis 59.
Ezn J. Smit, 1965, 09, Stoker/olieman, RAKI, reis 68.
J. Smit Ezn, 1967, 03, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 62.
J. Smit Ezn, 1968, 11, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 65.
J. Smit, 1967, 05, Stoker/Olieman, KAAP HOORN, reis 37.
J. Smit, 1969, 10, 1e Motorman, KONINGSWAARD, reis 54.
J.A. Smit, 1964, 01, Lichtmatroos, BANGGAI, reis 31.
J.A. Smit, 1965, 03, Lichtmatroos, BINTANG, reis 68.
J.A. Smit, 1965, 07, Lichtmatroos, BINTANG, reis 70.
J.D. Smit, 1963, 04, 1e Stuurman, KARAKORUM, reis 26.
J.D. Smit, 1964, 12, 1e Stuurman, ROEBIAH, reis 70.
J.D. Smit, 1965, 04, 1e Stuurman, NEDER RIJN, reis 15.
J.D. Smit, 1965, 08, 1e Stuurman, NEDER RIJN, reis 17.
J.D. Smit, 1966, 01, 1e Stuurman, BANGGAI, reis 43.
J.D. Smit, 1967, 07, 1e Stuurman, BANGGAI, reis 40.
J.D. Smit, 1967, 09, 1e Stuurman, BANGGAI, reis 52.
J.D. Smit, 1968, 11, 1e Stuurman, KAAP HOORN, reis 43.
J.D. Smit, 1969, 08, 1e Stuurman, NEDER LEK, reis 10.
J.D. Smit, 1969, 11, 1e Stuurman, NEDER LEK, reis 12.
J.D. Smit, 1970, 03, 1e Stuurman, NEDER LEK, reis 14.
M.M. Smit, 1968, 10, Handlanger, NEDER RHONE, reis 35.
N.J. Smit, 1965, 03, 2e Werktuigkundige, BANGGAI, reis 39.
N.J. Smit, 1966, 05, Hoofdwerktuigkundige, BALONG, reis 41.
N.J. Smit, 1967, 11, Hoofdwerktuigkundige, KARACHI, reis 46.
N.J. Smit, 1969, 05, Hoofdwerktuigkundige, BATU, reis 48.
N.S.J. Smit, 1966, 05, Lichtmatroos, CAMEROUNKUST, reis 53.
R.W. Smit, 1963, 04, Bediende, KAAP HOORN, reis 21.
R.W. Smit, 1964, 12, Bediende, RIOUW, reis 59.
W.L. Smit, 1963, 10, Olieman, NEDER EEMS, reis 21.
W.L. Smit, 1965, 10, Motorman, BATJAN, reis 43.
W.L. Smit, 1966, 02, Motorman, BATJAN, reis 45.
W.L. Smit, 1967, 03, Motorman, BATJAN, reis 52.
W.L. Smit, 1967, 08, Motorman, BATJAN, reis 53.
W.L. Smit, 1969, 04, Motorman, KARACHI, reis 54.
W.L. Smit, 1969, 07, Motorman, NEDER ELBE, reis 54.

W.L. Smit, 1969, 11, Motorman, NEDER ELBE, reis 56.
C.M. Smits, 1969, 07, Radio officier, KARACHI, reis 56.
H. Smits, 1967, 03, Bootsman, CAMEROUNKUST, reis 62.
J. Smits, 1965, 03, Bootsman, REMPANG, reis 52.
J. Smits, 1965, 07, Bootsman, NEDER WAAL, reis 31.
J. Smits, 1965, 11, Bootsman, NEDER WAAL, reis 33.
J. Smits, 1967, 02, Bootsman, NEDER RHONE, reis 25.
J. Smits, 1967, 07, Bootsman, BANGGAI, reis 40.
J. Smits, 1967, 09, Bootsman, BANGGAI, reis 52.
J. Smits, 1969, 04, Bootsman, NEDER LINGE, reis 12.
J. Smits, 1969, 08, Bootsman, NEDER LINGE, reis 14.
J. Smits, 1969, 12, Bootsman, NEDER LINGE, reis 16.
J.H. Snijder, 1966, 01, l.l. Stuurman, BANGGAI, reis 43.
J. Snijders, 1967, 08, Bediende, CAMEROUNKUST, reis 59.
J. Snijders, 1967, 10, Bediende, BATU, reis 42.
J.B. Snijders, 1968, 12, Bediende, GABONKUST, reis 68.
J.B. Snijders, 1969, 03, Bediende, GABONKUST, reis 69.
J.B. Snijders, 1969, 07, Bediende, KARIMUN, reis 67.
J.B. Snijders, 1970, 03, Bediende, NEDER LEK, reis 14.
H.W. Snip, 1967, 07, Radio officier, BANGGAI, reis 40.
H.W. Snip, 1967, 11, Radio officier, NEDER WESER, reis 43.
H.W. Snip, 1969, 10, Radio officier, KONINGSWAARD, reis 54.
C.A. Snoeij, 1963, 09, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 56.
C.A. Snoeij, 1965, 01, 5e Werktuigkundige, KARAKORUM, reis 36.
J.E. Snoek, 1969, 10, Koksmaat/bakker, KARIMATA, reis 64.
J.E. Snoek, 1970, 03, Koksmaat/bakker, KARIMATA, reis 66.
J. Sobels, 1963, 09, Gezagvoerder, BORNEO, reis 56.
J. Sobels, 1964, 12, Gezagvoerder, ROEBIAH, reis 70.
J. Sobels, 1965, 02, Gezagvoerder, ROEBIAH, reis 72.
J. Sobels, 1965, 07, Gezagvoerder, NEDER ELBE, reis 35.
J. Sobels, 1967, 03, Gezagvoerder, SUMATRA, reis 83.
J. Sobels, 1967, 12, Gezagvoerder, KARIMUN, reis 61.
J. Sobels, 1968, 09, Gezagvoerder, NEDER WESER, reis 47.
J. Sobels, 1969, 12, Gezagvoerder, KARACHI, reis 58.
G.J. Soepenberg, 1964, 12, Matroos, BENGKALIS, reis 46.
G.J. Soepenberg, 1965, 09, Matroos, ROEBIAH, reis 75.
L. de Soete, 1964, 11, Radio officier, NEDER WAAL, reis 27.
L. de Soete, 1965, 03, Radio officier, NEDER WAAL, reis 29.
L. de Soete, 1965, 07, Radio officier, NEDER WAAL, reis 31.
A. v. Someren, 1965, 01, Matroos, SUMATRA, reis 75.
A. v. Someren, 1965, 06, Matroos, SUMATRA, reis 74.
A. v. Someren, 1966, 05, Matroos, NEDER WESER, reis 35.
A.D. Sondaar, 1967, 03, Bediende, BALONG, reis 42.
A.D. Sondaar, 1967, 10, Bediende, BATU, reis 42.
P.F. Sonders, 1966, 01, Matroos, CELEBES, reis 55.
P.J. Sonders, 1965, 03, Matroos, NEDER WAAL, reis 29.
H. Sondorp, 1965, 05, Chef-kok, BATU, reis 32.
H. Sondorp, 1966, 01, Chef-kok, CELEBES, reis 55.
H. Sondorp, 1966, 06, Chef-kok, NEDER EEMS, reis 35.
H. Sondorp, 1968, 06, 1e Kok, NEDER WAAL, reis 47.
H. Sondorp, 1968, 10, 1e Kok, NEDER WAAL, reis 49.
H. Sondorp, 1969, 07, Chef-hofmeester, KARIMUN, reis 67.
H. Sondorp, 1969, 11, Chef-hofmeester, KARIMUN, reis 69.
H. Sondorp, 1970, 03, Chef-hofmeester, KARIMUN, reis 71.
J. Sonnenberg, 1965, 07, 4e Stuurman, NEDER WAAL, reis 31.
J. Sonnenberg, 1965, 11, 3e Stuurman, NEDER WAAL, reis 33.
J. Sonnenberg, 1966, 05, 3e Stuurman, NEDER EBRO, reis 33.
U.H. Sonnenberg, 1968, 10, l.l. Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 49.
U.H. Sonnenberg, 1969, 05, 5e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 68.
U.H. Sonnenberg, 1969, 10, l.l. Werktuigkundige, BAWEAN, reis 86.
G. Spaanderman, 1963, 04, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 3.
G. Spaanderman, 1964, 12, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 13.
G. Spaanderman, 1965, 04, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 15.
G. Spaanderman, 1965, 08, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 17.
G. Spaanderman, 1965, 12, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 19.
G. Spaanderman, 1966, 05, Kwartiermeester, BATU, reis 37.
G. Spaanderman, 1967, 09, Kwartiermeester, GABONKUST, reis 60.
G. Spaanderman, 1968, 08, Kwartiermeester, NEDER LEK, reis 35.
G. Spaanderman, 1969, 06, Kwartiermeester, GABONKUST, reis 70.
G. Spaanderman, 1969, 10, Kwartiermeester, NEDER WAAL, reis 55.
A. Spaans, 1965, 01, Kwartiermeester, BATU, reis 31.
I A. Spaans, 1965, 07, Kwartiermeester, NEDER WAAL, reis 31.
J. Spangler, 1964, 11, 2e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 27.
J. Spangler, 1967, 12, 2e Werktuigkundige, ROTTI, reis 81.
A. Spanjaard, 1963, 09, Gezagvoerder, REMPANG, reis 48.
A. Spanjaard, 1965, 07, Gezagvoerder, BANDA, reis 48.
G. Speld, 1965, 06, 4e Stuurman, NEDER RHONE, reis 15.
G. Speld, 1966, 01, 4e Stuurman, BALONG, reis 40.
G. Speld, 1967, 03, 4e Stuurman, ROTTI, reis 78.
G. Speld, 1968, 03, 4e Stuurman, KARACHI, reis 48.
G. Speld, 1968, 07, 3e Stuurman, BINTANG, reis 85.
G. Speld, 1968, 09, 3e Stuurman, BINTANG, reis 86.
G. Speld, 1969, 03, 3e Stuurman, BALONG, reis 48.
R. Speur, 1965, 03, Bediende, NEDER EBRO, reis 27.
R. Speur, 1965, 07, Bediende, NEDER EBRO, reis 29.
R. Speur, 1969, 05, Bediende, CAMEROUNKUST, reis 68.
R. Speur, 1969, 11, Bediende, ANTILLA CAPE, reis 6.
R. Speur, 1970, 02, Bediende, ANTILLA CAPE, reis 7.
A. Spier, 1963, 04, Olieman, NEDER RIJN, reis 3.
H.J. Spijker, 1965, 01, Bediende, RAKI, reis 65.
H.J. Spijker, 1966, 05, Bediende, NEDER WESER, reis 35.
H.J. Spijker, 1967, 07, Bediende, GABONKUST, reis 59.
H.J. Spijker, 1967, 10, Bediende, NEDER RHONE, reis 29.
H.J. Spijker, 1968, 02, Bediende, NEDER RHONE, reis 31.
H.J. Spijker, 1968, 07, Bediende, KARIMUN, reis 63.
H.J. Spijker, 1969, 07, Chef-hofmeester, NEDER WESER, reis 51.
J.F. Spijker, 1967, 03, Matroos o/g, CAMEROUNKUST, reis 62.
J. Spitters, 1963, 03, Handlanger, BATU, reis 25.
W. Spoor, 1968, 07, 3e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 50.
W.P. Spoor, 1967, 09, 4e Stuurman, BANGGAI, reis 52.
W.P. Spoor, 1968, 10, 3e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 51.
W.P. Spoor, 1969, 06, 3e Stuurman, NEDER RHONE, reis 39.
W.P. Spoor, 1969, 12, 3e Stuurman, KARACHI, reis 58.
J. Sprangler, 1968, 06, 2e Werktuigkundige, ROTTI, reis 83.
M. van Spriel, 1969, 11, Radio officier, ROTTI, reis 88.
J.H. Sprokholt, 1964, 11, Handlanger, NEDER WAAL, reis 27.
J.H. Sprokholt, 1965, 03, Handlanger, NEDER WAAL, reis 29.
J.H. Sprokholt, 1965, 11, Handlanger, NEDER WAAL, reis 33.
J.H. Sprokholt, 1968, 01, Motorman, NEDER LEK, reis 1.
P.J.J. Sprokholt, 1969, 07, Matroos, NEDER WESER, reis 51.
J.C.W. Spronck, 1968, 09, 3e Stuurman, RONDO, reis 75.
J.C.W. Spronk, 1965, 03, l.l. Stuurman, NEDER WAAL, reis 29.
J.C.W. Spronk, 1965, 07, l.l. Stuurman, NEDER WAAL, reis 31.
J.C.W. Spronk, 1966, 01, 4e Stuurman, CELEBES, reis 55.
J.C.W. Spronk, 1966, 06, 4e Stuurman, REMPANG, reis 55.
J.C.W. Spronk, 1967, 03, 4e Stuurman, BALONG, reis 42.
J.C.W. Spronk, 1967, 10, 4e Stuurman, KARIMATA, reis 56.
J.C.W. Spronk, 1968, 04, 4e Stuurman, BALONG, reis 45.
J.C.W. Spronk, 1969, 04, 3e Stuurman, NEDER LINGE, reis 12.
J.C.W. Spronk, 1969, 08, 3e Stuurman, NEDER LINGE, reis 14.
J.C.W. Spronk, 1970, 02, 3e Stuurman, BENGKALIS, reis 74.
A. Spruit, 1967, 03, Radio officier, BAWEAN, reis 73.
A. Spruit, 1969, 03, Radio officier, ANTILLA CAPE, reis 3.
A. Spruit, 1970, 02, Radio officier, ANTILLA CAPE, reis 7.
C.J.G. Staal, 1965, 02, Chef-kok, NEDER RHONE, reis 13.
J. Staal, 1965, 01, 1e Stuurman, BALI, reis 62.
J. Staal, 1965, 04, Hoofdwerktuigkundige, BAWEAN, reis 63.
J. Staal, 1968, 12, Hoofdwerktuigkundige, BATJAN, reis 58.
J. Staal, 1970, 01, Hoofdwerktuigkundige, BANDA, reis 69.
W.J. Stadt, 1970, 01, Radio officier, BINTANG, reis 91.
J.J.M. v.d. Stam, 1967, 02, Handlanger, BATU, reis 40.
J.J.M. v.d. Stam, 1967, 10, Handlanger, BATU, reis 42.
J.J.M. v.d. Stam, 1968, 04, Handlanger, REMPANG, reis 62.
J.J.M. v.d. Stam, 1968, 08, Handlanger, BALONG, reis 46.
J.J.M. v.d. Stam, 1969, 03, Handlanger, BALONG, reis 48.
J.J.M. v.d. Stam, 1969, 07, Handlanger, BALONG, reis 49.
J.J.M. v.d. Stam, 1969, 10, Handlanger, BALONG, reis 50.
J.J.M. v.d. Stam, 1970, 03, Handlanger, BALONG, reis 51.
P. Standaar, 1963, 09, Stoker/Olieman, REMPANG, reis 48.
J.W. v. Stappershoef, 1963, 06, Olieman, BALONG, reis 34.
E. van der Star, 1969, 09, Matroos o/g, BINTANG, reis 90.
E. van der Star, 1970, 01, Matroos o/g, BINTANG, reis 91.
J. Starkenburg, 1964, 02, 2e Stuurman, RONDO, reis 64.
J. Starkenburg, 1964, 11, 2e Stuurman, RONDO, reis 66.
J. Starkenburg, 1967, 08, 2e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 59.
J. Starkenburg, 1967, 12, 2e Stuurman, GABONKUST, reis 61.
J. Starkenburg, 1968, 04, 2e Stuurman, BALONG, reis 45.
J. Starkenburg, 1968, 09, 2e Stuurman, BORNEO, reis 77.
J. Starkenburg, 1969, 07, 2e Stuurman, KARIMUN, reis 67.
S. Starkenburg, 1967, 03, 1e Stuurman, KARAKORUM, reis 48.
S. Starkenburg, 1968, 02, 2e Stuurman, NEDER RHONE, reis 31.
S. Starkenburg, 1968, 07, 1e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 50.
S. Starkenburg, 1968, 10, 1e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 51.
S. Starkenburg, 1969, 03, 1e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 52.
S. Starkenburg, 1969, 09, 1e Stuurman, BATU, reis 49.
S. Starkenburg, 1969, 12, 1e Stuurman, BATU, reis 50.
G. v.d. Starre, 1968, 11, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 43.
G. v.d. Starre, 1969, 04, 5e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 12.
G. v.d. Starre, 1969, 08, 5e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 14.
G. v.d. Starre, 1970, 02, 5e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 74.
A.C. Starrenburg, 1966, 04, 4e Werktuigkundige, KARACHI, reis 38.
A.C. Starrenburg, 1967, 10, 4e Werktuigkundige, BATU, reis 42.
A.C. Starrenburg, 1968, 02, 4e Werktuigkundige, BATU, reis 43.
A.C. Starrenburg, 1968, 08, 3e Werktuigkundige, NEDER LEK, reis 35.
A.C. Starrenburg, 1969, 04, 2e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 39.
J.A. v.d. Steeg, 1964, 12, Koksmaat/bakker, RIOUW, reis 59.
J.A. v.d. Steeg, 1965, 07, Koksmaat/bakker, BINTANG, reis 70.
J.A. v.d. Steeg, 1967, 08, 1e Kok, NEDER RIJN, reis 29.
J.A. v.d. Steeg, 1967, 12, 1e Kok, NEDER RIJN, reis 31.
J.A. v.d. Steeg, 1968, 12, 1e Kok, NEDER LEK, reis 6.
J.A. v.d. Steeg, 1969, 04, 1e Kok, NEDER LEK, reis 8.
J.A. v.d. Steeg, 1969, 08, 1e Kok, NEDER LEK, reis 10.
J.A. v.d. Steeg, 1970, 03, 1e Kok, NEDER LEK, reis 14.
J.C. van der Steeg, 1966, 06, 4e Werktuigkundige, BATJAN, reis 47.
J.C. van der Steeg, 1968, 01, 4e Werktuigkundige, NEDER LEK, reis 1.
J.C. van der Steeg, 1968, 12, 4e Werktuigkundige, NEDER LEK, reis 6.
J.C. van der Steeg, 1969, 08, 3e Werktuigkundige, NEDER LEK, reis 10.
J.C. van der Steeg, 1969, 11, 3e Werktuigkundige, NEDER LEK, reis 12.
J.C. van der Steeg, 1970, 03, 3e Werktuigkundige, NEDER LEK, reis 14.
W.A. van Steen, 1964, 12, Bediende, BAWEAN, reis 61.
W.A. van Steen, 1965, 09, Bediende, RAKI, reis 68.
W.A. van Steen, 1967, 12, Chef-hofmeester, ROTTI, reis 81.
W.A. van Steen, 1968, 06, Chef-hofmeester, ROTTI, reis 83.
W.A. van Steen, 1968, 12, Chef-hofmeester, GABONKUST, reis 68.
W.A. van Steen, 1969, 03, Chef-hofmeester, GABONKUST, reis 69.
W.A. van Steen, 1969, 09, Chef-hofmeester, NEDER EEMS, reis 51.
H.J. van Steenbergen, 1968, 06, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 83.
H.J. van Steenbergen, 1968, 11, 5e Werktuigkundige, BILLITON, reis 74.
H.J. van Steenbergen, 1969, 05, 5e Werktuigkundige, BILLITON, reis 76.
D. Steenbruggen, 1965, 05, 2e Werktuigkundige, BALONG, reis 39.
H. Steenhagen, 1969, 10, Handlanger, KARIMATA, reis 64.
C.E. v.d. Steenhoven, 1965, 04, Bediende, RAKI, reis 66.
J. van Steenhoven, 1968, 02, Radio officier, BATU, reis 43.
J. van Steenhoven, 1968, 07, Radio officier, BATU, reis 45.
J. van Steenhoven, 1968, 09, Radio officier, BATU, reis 46.
C.A.J. v.d. Steenoven, 1963, 04, Matroos, NEDER RIJN, reis 3.
C.A.J. v.d. Steenoven, 1965, 01, Matroos, SUMATRA, reis 75.
A. Steenpoorte, 1968, 02, Radio officier, BATJAN, reis 56.
J.J.W. Steenwijk, 1965, 04, 2e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 49.
J.J.W. Steenwijk, 1965, 09, 2e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 51.
A.L. Steevens, 1965, 04, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 47.
G. Steffens, 1965, 02, Kwartiermeester, ROEBIAH, reis 72.
G. Steffens, 1965, 06, Kwartiermeester, BENGKALIS, reis 48.
G. Steffens, 1966, 01, Kwartiermeester, BENGKALIS, reis 53.
G. Steffens, 1967, 04, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 27.
G. Steffens, 1967, 08, Kwartiermeester, NEDER RIJN, reis 29.
L.L. Steij, 1963, 05, Matroos, KONINGSWAARD, reis 29.
L.M. Steijger, 1969, 09, Lichtmatroos, NEDER EEMS, reis 51.
L.M. Steijger, 1970, 01, Lichtmatroos, NEDER EEMS, reis 53.
G.E. Steinfort, 1966, 02, 2e Bankwerker, BATJAN, reis 45.
G.E. Steinfort, 1966, 06, 2e Bankwerker, BATJAN, reis 47.
G.E. Steinfort, 1967, 02, 2e Bankwerker, RIOUW, reis 66.
G.E. Steinfort, 1967, 11, 2e Bankwerker, BALONG, reis 44.
G.E. Steinfort, 1968, 04, 2e Bankwerker, BALONG, reis 45.
G.E. Steinfort, 1969, 07, Bankwerker, NEDER WESER, reis 51.
B. Steinhauer, 1965, 01, Hoofdwerktuigkundige, BATJAN, reis 39.
B. Steinhauer, 1965, 06, Hoofdwerktuigkundige, BATJAN, reis 41.
B. Steinhauer, 1965, 12, Hoofdwerktuigkundige, REMPANG, reis 54.
B. Steinhauer, 1967, 09, Hoofdwerktuigkundige, BANDA, reis 60.
B. Steinhauer, 1968, 09, Hoofdwerktuigkundige, BINTANG, reis 86.
B. Steinhauer, 1969, 05, Hoofdwerktuigkundige, KARIMATA, reis 62.
B. Steinhauer, 1969, 11, Hoofdwerktuigkundige, KARIMUN, reis 69.
H. Stek, 1965, 07, Radio officier, RADJA, reis 74.
H. Stek, 1965, 11, Radio officier, RADJA, reis 75.
A. Stekelenburg, 1964, 02, Handlanger, ROEBIAH, reis 66.
A.J. Stekelenburg, 1963, 10, Handlanger, NEDER EEMS, reis 21.
A.J. Stekelenburg, 1964, 11, Olieman, KARIMUN, reis 47.
A.J. Stekelenburg, 1965, 06, Olieman, NEDER EEMS, reis 29.
A.J. Stekelenburg, 1966, 02, Olieman, KARIMATA, reis 48.
D. Stelling, 1968, 07, Lichtmatroos, BATU, reis 45.
D. Stelling, 1968, 09, Lichtmatroos, BATU, reis 46.
D. Stelling, 1969, 10, Lichtmatroos, BAWEAN, reis 86.
D. Stelling, 1970, 03, Lichtmatroos, NEDER LEK, reis 14.
A.F. Stephan, 1964, 12, Bediende, BALONG, reis 37.
P.J. Sterel, 1968, 01, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 75.
P.J. Sterel, 1968, 09, 5e Werktuigkundige, BORNEO, reis 77.
H.W.E. Stem, 1969, 06, Lichtmatroos, NEDER RHONE, reis 39.
H.W.E. Stern, 1969, 10, Lichtmatroos, NEDER RHONE, reis 41.
J.W.A. van der Steur, 1965, 05, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 37.
J.W.A. van der Steur, 1966, 01, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 40.
J.W.A. van der Steur, 1966, 05, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 41.
J.W.A. van der Steur, 1967, 11, 2e Werktuigkundige, KARACHI, reis 46.
J.W.A. van der Steur, 1969, 02, 3e Werktuigkundige, BALI, reis 80.
J.W.A. van der Steur, 1969, 06, 3e Werktuigkundige, BALI, reis 82.
J.H. Stevelmans, 1965, 06, Stoker/Olieman, RIOUW, reis 60.
J.H. Stevelmans, 1965, 12, Stoker/olieman, KAAP HOORN, reis 31.
J.H. Stevelmans, 1965, 12, Stoker/Olieman, KAAP HOORN, reis 32.
J.H. Stevelmans, 1968, 08, Motorman, BENGKALIS, reis 67.
J.H. Stevelmans, 1969, 10, Motorman, BAWEAN, reis 86.
L.M. Steyger, 1970, 02, Lichtmatroos, BATJAN, reis 66.
A. Steyn, 1967, 05, Handlanger, NEDER WESER, reis 41.
Th. Stift, 1963, 09, Chef-hofmeester, BORNEO, reis 56.
Th. Stift, 1964, 11, Chef-hofmeester, KARIMUN, reis 47.
Th. Stift, 1965, 07, Chef-hofmeester, BINTANG, reis 70.
Th. Stift, 1966, 01, Chef-hofmeester, BINTANG, reis 72.
Th. Stift, 1967, 05, Chef-hofmeester, BINTANG, reis 79.
Th. Stift, 1968, 11, Chef-hofmeester, KAAP HOORN, reis 43.
Th. Stift, 1969, 09, Chef-hofmeester, NEDER EBRO, reis 50.
J.A.M. Stijntjes, 1964, 12, Hoofdwerktuigkundige, BILLITON, reis 56.
J.A.M. Stijntjes, 1966, 01, Hoofdwerktuigkundige, BANGGAI, reis 43.
J.A.M. Stijntjes, 1967, 05, Hoofdwerktuigkundige, KAAP HOORN, reis 37.
J.A.M. Stijntjes, 1968, 12, Hoofdwerktuigkundige, NEDER EEMS, reis 47.
J.A.M. Stijntjes, 1969, 06, Hoofdwerktuigkundige, RONDO, reis 77.
L. Stikkelorum, 1967, 08, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 29.
L. Stikkelorum, 1968, 02, Lichtmatroos, BATU, reis 43.
L. Stikkelorum, 1968, 09, Matroos o/g, BINTANG, reis 86.
L. Stikkelorum, 1969, 12, Matroos, NEDER RIJN, reis 43.
A.W.L.L.A.F. Stille, 1965, 11, l.l. Stuurman, NEDER WAAL, reis 33.
A. Stobbe, 1963, 10, Bediende, NEDER EEMS, reis 21.
A. Stobbe, 1965, 02, Bediende, NEDER EEMS, reis 27.
J. Stobbe, 1968, 06, Koksjongen, NEDER WAAL, reis 47.
J.O. Stockfleth, 1965, 05, Lichtmatroos, BALONG, reis 39.
J.O. Stockfleth, 1965, 09, Matroos o/g, ROEBIAH, reis 75.
J.O. Stockfleth, 1967, 08, Matroos, NEDER WAAL, reis 43.
J.O. Stockfleth, 1968, 12, Matroos, NEDER LEK, reis 6.
J.O. Stockfleth, 1969, 04, Matroos, NEDER LEK, reis 8.
J.O. Stockfleth, 1969, 08, Matroos, NEDER LEK, reis 10.
J.O. Stockfleth, 1969, 11, Matroos, NEDER LEK, reis 12.
H. Stoffels, 1967, 02, 5e Werktuigkundige, BATU, reis 40.
H. Stoffels, 1967, 07, 5e Werktuigkundige, BAWEAN, reis 75.
H. Stoffels, 1968, 11, 5e Werktuigkundige, BILLITON, reis 74.
H. Stoffels, 1969, 12, 5e Werktuigkundige, BATU, reis 50.
A.K. Stolk, 1967, 08, 4e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 43.
A.K. Stolk, 1968, 07, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 50.
A.K. Stolk, 1968, 10, 3e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 51.
A.K. Stolk, 1970, 01, 3e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 56.
E. Stolk, 1963, 10, Bediende, NEDER EEMS, reis 21.
A. Stolle, 1968, 07, Lichtmatroos, BINTANG, reis 85.
A. Stolle, 1968, 09, Lichtmatroos, BINTANG, reis 86.
W.J. Stomp, 1968, 07, Bediende, KARIMUN, reis 63.
H. van der Stoop, 1963, 05, Gezagvoerder, KONINGSWAARD, reis 29.
H. van der Stoop, 1965, 04, Gezagvoerder, KARIMUN, reis 49.
H. van der Stoop, 1967, 11, Gezagvoerder, RONDO, reis 73.
H. van der Stoop, 1968, 12, Gezagvoerder, BATJAN, reis 58.
H. van der Stoop, 1969, 09, Gezagvoerder, BATU, reis 49.
H. van der Stoop, 1969, 12, Gezagvoerder, BATU, reis 50.
E.W.R. Storm, 1963, 05, 3e Stuurman, BALI, reis 54.
F.A. van Storm, 1964, 12, Handlanger, BAWEAN, reis 61.
G. Storm, 1967, 08, Radio officier, BENGKALIS, reis 62.
G.B. v.d. Storm, 1965, 07, Timmerman, BANDA, reis 48.
G.B. v.d. Storm, 1966, 01, Timmerman, BINTANG, reis 72.
G.B. v.d. Storm, 1967, 08, Kwartiermeester/timmerman, BILLITON, reis 67.
G.B. v.d. Storm, 1968, 10, Kwartiermeester/Timmerman, KARIMATA, reis 60.
G.B. v.d. Storm, 1969, 05, Kwartiermeester/Timmerman, KARIMATA, reis 62.
G.B. v.d. Storm, 1969, 10, Kwartiermeester/Timmerman, KARIMATA, reis 64.
P.W. Storm, 1967, 11, Matroos, BINTANG, reis 81.
F.A. Storm v. 's Gravesande, 1965, 05, Pompman, KONINGSWAARD, reis 37.
W.A. Story, 1965, 07, Motorman, NEDER WAAL, reis 31.
W.A. v. Straalen, 1967, 05, Lichtmatroos, NEDER WESER, reis 41.
H. v. Straaten, 1965, 05, Magazijnmeester, BATU, reis 32.
R.J. Streefland, 1963, 09, Bediende, ROEBIAH, reis 64.
R.J. Streefland, 1968, 10, Bediende, NEDER RHONE, reis 35.
R.J. Streefland, 1969, 12, Bediende, NEDER RIJN, reis 43.
J. Streuper, 1967, 07, Radio officier, BORNEO, reis 73.
J. Streuper, 1968, 01, Radio officier, BORNEO, reis 75.
L. Streur, 1964, 11, Matroos, NEDER WAAL, reis 27.
A.J.T. Striekwold, 1965, 09, 1e Electricien, ROEBIAH, reis 75.
A.J.T. Striekwold, 1965, 10, 1e Electricien, ROEBIAH, reis 76.
A.J.T. Striekwold, 1967, 07, 1e Electricien, BAWEAN, reis 75.
A.J.T. Striekwold, 1968, 04, 1e Electricien, KARIMATA, reis 58.
A. Striezenau, 1968, 10, Ass.Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 35.
A. Striezenau, 1969, 02, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 76.
A. Striezenau, 1969, 06, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 77.
W.J.J. Struik, 1963, 04, 2e Stuurman, KARAKORUM, reis 26.
W.J.J. Struik, 1965, 02, 2e Stuurman, ROEBIAH, reis 72.
W.J.J. Struik, 1965, 05, 2e Stuurman, ROEBIAH, reis 74.
L. Struiksma, 1964, 01, Kwartiermeester, BANGGAI, reis 31.
L. Struiksma, 1965, 01, Kwartiermeester, SUMATRA, reis 75.
L. Struiksma, 1965, 06, Kwartiermeester, SUMATRA, reis 74.
L. Struiksma, 1966, 01, Kwartiermeester, BINTANG, reis 72.
L. Struiksma, 1967, 08, Kwartiermeester, BATJAN, reis 53.
L. Struiksma, 1968, 12, Kwartiermeester, BAWEAN, reis 81.
L. Struiksma, 1969, 09, Kwartiermeester, BAWEAN, reis 85.
L. Struiksma, 1970, 03, Kwartiermeester, BANGGAI, reis 59.
L.H. Stubbe, 1963, 04, Matroos, RONDO, reis 62.
L.H. Stubbe, 1963, 10, Matroos, RONDO, reis 63.
L.H. Stubbe, 1964, 02, Matroos, RONDO, reis 64.
G. Stuiver, 1963, 04, Stoker/Olieman, RONDO, reis 62.
B.H. Sturris, 1965, 05, Verpleger/schrijver, KARAKORUM, reis 38.
B.H. Sturris, 1965, 11, Verpleger/schrijver, KARAKORUM, reis 41.
B.H. Sturris, 1967, 06, Verpleger/schrijver, NEDER EBRO, reis 39.
J. Stuurhaan, 1968, 11, 5e Werktuigkundige, BILLITON, reis 74.
G. v. Stuyvenberg, 1965, 04, Bediende, CAMEROUNKUST, reis 47.
J.A.M. Styntjes, 1970, 01, Hoofdwerktuigkundige, BINTANG, reis 91.
A.C.R. Suikerbuik, 1965, 02, Stoker/olieman, ROEBIAH, reis 72.
J.H.A.M. Suilen, 1965, 06, Radio officier, SUMATRA, reis 74.
J.H.A.M. Suilen, 1965, 12, Radio officier, SUMATRA, reis 72.
J.H.A.M. Suilen, 1965, 12, Radio officier, SUMATRA, reis 76.
H. Sulkers, 1967, 08, Bediende, CAMEROUNKUST, reis 59.
P. Suringbroek, 1965, 02, Gezagvoerder, NEDER EEMS, reis 27.
P. Suringbroek, 1965, 06, Gezagvoerder, NEDER RHONE, reis 15.
P. Suringbroek, 1965, 10, Gezagvoerder, NEDER RHONE, reis 17.
P. Suringbroek, 1967, 08, Gezagvoerder, BATJAN, reis 53.
P. Suringbroek, 1968, 02, Gezagvoerder, BATJAN, reis 56.
P. Suringbroek, 1968, 12, Gezagvoerder, NEDER LEK, reis 6.
P. Suringbroek, 1969, 04, Gezagvoerder, NEDER LEK, reis 8.
P. Suringbroek, 1969, 08, Gezagvoerder, NEDER LEK, reis 10.
G.J. Surink, 1968, 07, Matroos, KARIMUN, reis 63.
G.J. Surink, 1969, 05, Matroos, KARIMATA, reis 62.
G.J. Surink, 1969, 10, Matroos, KARIMATA, reis 64.
L.C.G. Susanna, 1968, 10, Ass.Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 51.
L.C.G. Susanna, 1969, 03, Ass.Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 52.
L.C.G. Susanna, 1969, 05, Ass.Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 53.
L.C.G. Susanna, 1970, 01, 5e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 56.
H.W. Svensson, 1965, 03, Matroos o/g, BINTANG, reis 68.
H.W. Svensson, 1965, 07, Matroos o/g, BINTANG, reis 70.
H.W. Svensson, 1966, 05, Matroos o/g, BATU, reis 37.
H.W. Svensson, 1967, 03, Matroos o/g, BAWEAN, reis 73.
H.W. Svensson, 1967, 11, Matroos, BINTANG, reis 81.
H.W. Svensson, 1968, 11, Matroos, CAMEROUNKUST, reis 65.
H.W. Svensson, 1969, 06, Matroos, GABONKUST, reis 70.
H.W. Svensson, 1969, 10, Matroos, BALONG, reis 50.
H.W. Svensson, 1970, 03, Matroos, BALONG, reis 51.
P.J.M. Swagerman, 1969, 07, Verpleger, BANDA, reis 68.
M. Swart Hzn, 1963, 03, Matroos, BATU, reis 25.
R. Swart, 1965, 01, 3e Werktuigkundige, BATU, reis 31.
R. Swart, 1965, 05, 3e Werktuigkundige, BATU, reis 32.
R. Swart, 1965, 11, 3e Werktuigkundige, BORNEO, reis 66.
W. Swart, 1970, 01, Bediende, BINTANG, reis 91.
E.C. Swidde, 1965, 01, Verpleger, KARAKORUM, reis 36.
E.C. Swidde, 1965, 08, Verpleger, NEDER WESER, reis 31.
P.H. v. Swinden Koopmans, 1967, 12, Bediende, KARIMUN, reis 61.
P.H. v. Swinden Koopmans, 1968, 09, Bediende, NEDER WESER, reis 47.
P.H. v. Swinden Koopmans, 1969, 11, Bediende, NEDER LEK, reis 12.
P.H. v. Swinden, 1967, 03, Bediende, CAMEROUNKUST, reis 57.
P.H. v. Swinden, 1967, 09, Bediende, GABONKUST, reis 60.
S. Swolfs, 1965, 10, Bediende, NEDER RHONE, reis 17.
S. Sybesma, 1969, 07, 3e Stuurman, BENGKALIS, reis 70.

D.L. Taal, 1963, 10, 2e Stuurman, NEDER EEMS, reis 21.
A.W. Tak, 1963, 05, Matroos, BINTANG, reis 59.
A.W. Tak, 1965, 06, Matroos, BATJAN, reis 41.
A.W. Tak, 1965, 10, Matroos, BATJAN, reis 43.
A.W. Tak, 1966, 06, Matroos, CELEBES, reis 56.
T. Takes, 1964, 12, 5e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 13.
T. Takes, 1965, 12, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 31.
T. Takes, 1965, 12, 5e Werktuigkundige, KAAP HOORN, reis 32.
T. Takes, 1967, 04, 4e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 27.
T. Takes, 1967, 08, 4e Werktuigkundige, NEDER RIJN, reis 29.
T. Takes, 1969, 02, 3e Werktuigkundige, RADJA, reis 83.
T. Takes, 1969, 10, 3e Werktuigkundige, BATJAN, reis 63.
T. Takes, 1969, 12, 2e Werktuigkundige, BATJAN, reis 64.
A.J. Tanis, 1963, 05, 2e Bankwerker, NEDER WAAL, reis 21.
A.J. Tanis, 1964, 12, 2e Bankwerker, RIOUW, reis 59.
A.J. Tanis, 1967, 10, 1e Bankwerker, BATU, reis 42.
A.J. Tanis, 1968, 02, 1e Bankwerker, BATU, reis 43.
A.J. Tanis, 1968, 07, 1e Bankwerker, KARIMUN, reis 63.
A.J. Tanis, 1969, 03, 1e Bankwerker, KONINGSWAARD, reis 52.
H. Tartaud, 1965, 01, Bediende, GABONKUST, reis 46.
H. Tartaud, 1965, 03, Bediende, GABONKUST, reis 47.
L. Tazelaar, 1963, 05, 2e Stuurman, BALI, reis 54.
L. Tazelaar, 1964, 12, 2e Stuurman, RIOUW, reis 59.
L. Tazelaar, 1965, 06, 2e Stuurman, BALI, reis 64.
L. Tazelaar, 1967, 03, 2e Stuurman, CAMEROUNKUST, reis 57.
K. Teerhuis, 1964, 12, Kwartiermeester, RIOUW, reis 59.
K. Teerhuis, 1966, 01, Kwartiermeester, BALONG, reis 40.
K. Teerhuis, 1966, 06, Kwartiermeester, NEDER EEMS, reis 35.
K. Teerhuis, 1967, 09, Kwartiermeester, BANDA, reis 60.
K. Teerhuis, 1968, 12, Kwartiermeester, GABONKUST, reis 68.
K. Teerhuis, 1969, 03, Kwartiermeester, KAAP HOORN, reis 44.
K. Teerhuis, 1969, 08, Kwartiermeester, KAAP HOORN, reis 46.
J. Teeuwissen, 1963, 09, Koksmaat, ROEBIAH, reis 64.
F.N. Tegel, 1965, 08, 5e Werktuigkundige, NEDER WESER, reis 31.
F.N. Tegel, 1967, 08, 5e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 2.
F.N. Tegel, 1967, 12, 5e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 4.
F.N. Tegel, 1969, 09, 4e Werktuigkundige, BANGGAI, reis 57.
F.N. Tegel, 1970, 03, 4e Werktuigkundige, BALONG, reis 51.
F.J.M. Tempelman, 1964, 12, 5e Werktuigkundige, ROEBIAH, reis 70.
F.J.M. Tempelman, 1965, 02, 5e Werktuigkundige, ROEBIAH, reis 72.
F.J.M. Tempelman, 1965, 06, 5e Werktuigkundige, RIOUW, reis 60.
F.J.M. Tempelman, 1967, 08, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 45.
F.J.M. Tempelman, 1967, 09, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 46.
F.J.M. Tempelman, 1968, 10, 4e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 51.
F.J.M. Tempelman, 1969, 07, 3e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 54.
F.J.M. Tempelman, 1969, 11, 3e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 56.
Q. Tepas, 1965, 04, Matroos, NEDER WESER, reis 29.
Q. Tepas, 1965, 10, Matroos, CAMEROUNKUST, reis 49.
S.A.I. Teresa, 1963, 05, Bediende, KONINGSWAARD, reis 29.
A.N. Terluin, 1963, 09, 1e Electricien, BORNEO, reis 56.
A.N. Terluin, 1964, 11, 1e Electricien, KARIMUN, reis 47.
A.N. Terluin, 1965, 09, 1e Electricien, RAKI, reis 68.
A.N. Terluin, 1968, 03, 1e Electricien, KARIMATA, reis 57.
A.N. Terluin, 1968, 10, 1e Electricien, KARIMATA, reis 60.
A.N. Terluin, 1969, 10, 1e Electricien, BAWEAN, reis 86.
H. Terol, 1963, 04, Magazijnmeester, NEDER RIJN, reis 3.
H. Terol, 1965, 01, Magazijnmeester, RAKI, reis 65.
P. v.d. Terp, 1965, 01, Handlanger, RAKI, reis 65.
P. v.d. Terp, 1965, 05, Stoker/olieman, KAAP HOORN, reis 29.
P. v.d. Terp, 1966, 01, Handlanger, BENGKALIS, reis 53.
G. Terpstra, 1967, 07, l.l. Stuurman, BANGGAI, reis 40.
G. Terpstra, 1967, 09, l.l. Stuurman, BANGGAI, reis 52.
G. Terpstra, 1968, 06, l.l. Stuurman, NEDER WAAL, reis 47.
G. Terpstra, 1969, 03, 4e Stuurman, NEDER WAAL, reis 51.
G. Terpstra, 1969, 09, 4e Stuurman, ANTILLA CAPE, reis 5.
G. Terpstra, 1969, 11, 4e Stuurman, ANTILLA CAPE, reis 6.
N. Terpstra, 1965, 03, Olieman, BANGGAI, reis 39.
P.C. Tervoort, 1967, 06, Matroos o/g, NEDER EBRO, reis 39.
G.W. Teunissen, 1965, 03, Verpleger/schrijver, NEDER EBRO, reis 27.
G.W. Teunissen, 1965, 07, Verpleger/schrijver, NEDER EBRO, reis 29.
G.W. Teunissen, 1967, 08, Verpleger, RADJA, reis 79.
G.W. Teunissen, 1968, 02, Verpleger, BATJAN, reis 56.
G.W. Teunissen, 1968, 09, Verpleger/schrijver, NEDER ELBE, reis 51.
G.W. Teunissen, 1969, 02, Verpleger/schrijver, NEDER ELBE, reis 53.
G.W. Teunissen, 1970, 01, Verpleger, BANDA, reis 69.
J.H. Theelen, 1963, 10, Matroos o/g, RONDO, reis 63.
J.H. Theelen, 1964, 02, Matroos o/g, RONDO, reis 64.
J.H. Theelen, 1965, 03, Matroos, BINTANG, reis 68.
J.H. Theelen, 1965, 07, Matroos, BINTANG, reis 70.
J.H. Theelen, 1967, 09, Matroos, BANDA, reis 60.
J.H. Theelen, 1968, 08, Matroos, NEDER LEK, reis 35.
J.H. Theelen, 1969, 06, Matroos, NEDER RHONE, reis 39.
J.H. Theelen, 1969, 10, Matroos, NEDER RHONE, reis 41.
W. Thomas, 1965, 02, Stuurman van Administratie, NEDER EEMS, reis 27.
W. Thomas, 1965, 06, 2e Stuurman, NEDER EEMS, reis 29.
W. Thomas, 1965, 12, 2e Stuurman, SUMATRA, reis 72.
W. Thomas, 1965, 12, 2e Stuurman, SUMATRA, reis 76.
W. Thomas, 1968, 02, 2e Stuurman, BATU, reis 43.
W. Thomas, 1968, 07, 2e Stuurman, KARACHI, reis 50.
W. Thomas, 1968, 11, 2e Stuurman, KARACHI, reis 52.
H.R. Thoolen, 1963, 10, Matroos, NEDER EEMS, reis 21.
H.R. Thoolen, 1965, 06, Matroos, BENGKALIS, reis 48.
H.R. Thoolen, 1967, 08, Matroos, BENGKALIS, reis 62.
H.R. Thoolen, 1968, 07, Matroos, BATU, reis 45.
H.R. Thoolen, 1968, 09, Matroos, BATU, reis 46.
H.R. Thoolen, 1969, 03, Matroos, ANTILLA CAPE, reis 3.
H.R. Thoolen, 1969, 12, Matroos, NEDER RIJN, reis 43.
J.F. van Thoor, 1963, 05, Hoofdwerktuigkundige, BINTANG, reis 59.
J.F. van Thoor, 1967, 07, Hoofdwerktuigkundige, GABONKUST, reis 59.
J.F. van Thoor, 1967, 09, Hoofdwerktuigkundige, GABONKUST, reis 60.
J.F. van Thoor, 1967, 12, Hoofdwerktuigkundige, GABONKUST, reis 61.
J.F. van Thoor, 1968, 11, Hoofdwerktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 65.
J.F. van Thoor, 1969, 11, Hoofdwerktuigkundige, ROTTI, reis 88.
A. Throns, 1963, 04, Matroos, RAKI, reis 56.
A. Throns, 1963, 10, Matroos, RONDO, reis 63.
C.N. Tiel, 1966, 01, 4e Stuurman, KONINGSWAARD, reis 40.
C.N. Tiel, 1967, 10, 3e Stuurman, SUMATRA, reis 85.
C.N. Tiel, 1968, 06, 3e Stuurman, ROTTI, reis 83.
C.N. Tiel, 1968, 09, 3e Stuurman, ROTTI, reis 84.
C.N. Tiel, 1969, 02, 3e Stuurman, RADJA, reis 83.
R.F.M. Tiel, 1963, 10, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 63.
R.F.M. Tiel, 1964, 02, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 64.
R.F.M. Tiel, 1964, 11, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 66.
R.F.M. Tiel, 1965, 07, 5e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 35.
R.F.M. Tiel, 1967, 08, 4e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 62.
R.F.M. Tiel, 1968, 07, 4e Werktuigkundige, BATU, reis 45.
R.F.M. Tiel, 1968, 10, 4e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 35.
R.F.M. Tiel, 1969, 11, 4e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 69.
W. Tiemens, 1968, 10, Handlanger, NEDER WAAL, reis 49.
W. Tiemens, 1969, 03, Handlanger, NEDER WAAL, reis 51.
W. Tiemens, 1969, 06, Handlanger, NEDER RHONE, reis 39.
W. Tiemens, 1969, 11, Handlanger, NEDER LEK, reis 12.
H.F. Tiggelman, 1964, 01, Motorman, BANGGAI, reis 31.
H.F. Tiggelman, 1965, 08, Motorman, NEDER WESER, reis 31.
H.F. Tiggelman, 1967, 10, Motorman, KARIMATA, reis 56.
H.F. Tiggelman, 1968, 03, 1e Motorman, KARIMATA, reis 57.
H.F. Tiggelman, 1968, 07, Motorman, KARIMUN, reis 63.
H.F. Tiggelman, 1969, 07, Motorman, NEDER WESER, reis 51.
H.C.V. Tijdink, 1967, 09, 5e Werktuigkundige, BANGGAI, reis 52.
H.C.V. Tijdink, 1968, 03, 5e Werktuigkundige, KARACHI, reis 48.
H.C.V. Tijdink, 1968, 07, 5e Werktuigkundige, KARACHI, reis 50.
H.C.V. Tijdink, 1969, 02, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 85.
H.C.V. Tijdink, 1969, 07, 5e Werktuigkundige, ROTTI, reis 87.
H.C.V. Tijdink, 1969, 12, 5e Werktuigkundige, RONDO, reis 78.
A.J. Tijmensen, 1963, 04, 1e Bankwerker, KAAP HOORN, reis 21.
A.J. Tijmensen, 1964, 12, 1e Bankwerker, BENGKALIS, reis 46.
A.J. Tijmensen, 1965, 08, 1e Bankwerker, NEDER RIJN, reis 17.
A.J. Tijmensen, 1965, 12, 1e Bankwerker, NEDER RIJN, reis 19.
A.J. Tijmensen, 1966, 04, 1e Bankwerker/motorman, NEDER RIJN, reis 21.
D.A. v. Til, 1963, 09, Chef-kok, ROEBIAH, reis 64.
D.A. v. Til, 1964, 02, Chef-kok, ROEBIAH, reis 66.
D.A. v. Til, 1965, 07, Chef-hofmeester, RADJA, reis 74.
D.A. v. Til, 1966, 01, Chef-hofmeester, CELEBES, reis 55.
D.A. v. Til, 1966, 06, Chef-hofmeester, CELEBES, reis 56.
D.A. v. Til, 1967, 11, Chef-hofmeester, KARACHI, reis 46.
D.A. v. Til, 1968, 04, Chef-hofmeester, KARIMATA, reis 58.
D.A. v. Til, 1969, 02, Chef-hofmeester, BALI, reis 80.
D.A. v. Til, 1969, 06, Chef-Hofmeester, BALI, reis 82.
F.A.J. v. Tilborg, 1965, 04, Verpleger, NEDER WESER, reis 29.
F.A.J. v. Tilborg, 1965, 09, Verpleger, RAKI, reis 68.
T.P. van Tilborg, 1965, 08, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 17.
T.P. van Tilborg, 1965, 12, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 19.
T.P. van Tilborg, 1966, 04, l.l. Stuurman, NEDER RIJN, reis 21.
T.P. van Tilborg, 1967, 12, 4e Stuurman, ROTTI, reis 81.
T.P. van Tilborg, 1968, 09, 4e Stuurman, BANDA, reis 64.
T.P. van Tilborg, 1969, 02, 4e Stuurman, BANDA, reis 65.
T.P. van Tilborg, 1969, 10, 3e Stuurman, KARIMATA, reis 64.
H. Tilma, 1970, 02, Verpleger, NEDER WESER, reis 54.
J. Tilma, 1965, 07, Verpleger, BANDA, reis 48.
J. Tilma, 1966, 02, Verpleger, BATJAN, reis 45.
J. Tilma, 1966, 06, Verpleger, BATJAN, reis 47.
J. Tilma, 1967, 03, Verpleger/schrijver, KARAKORUM, reis 48.
J. Tilma, 1967, 11, Verpleger/schrijver, BALI, reis 76.
J. Tilma, 1969, 02, Verpleger/schrijver, KARAKORUM, reis 57.
J. Timmer, 1963, 05, Chef-hofmeester, ROTTI, reis 60.
J. Timmer, 1965, 03, Chef-hofmeester, REMPANG, reis 52.
B.J. Timmerman, 1965, 04, 4e Werktuigkundige, KARIMUN, reis 49.
B.J. Timmerman, 1965, 11, 4e Werktuigkundige, NEDER WAAL, reis 33.
B.J. Timmerman, 1967, 08, 3e Werktuigkundige, BILLITON, reis 67.
B.J. Timmerman, 1968, 02, 3e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 31.
B.J. Timmerman, 1968, 07, 3e Werktuigkundige, BATU, reis 45.
B.J. Timmerman, 1969, 12, 2e Werktuigkundige, BATU, reis 50.
J.D. Timmermans, 1963, 05, l.l. Stuurman, NEDER WAAL, reis 21.
J.D. Timmermans, 1965, 05, 4e Stuurman, BATU, reis 32.
J.D. Timmermans, 1965, 11, 4e Stuurman, NEDER WAAL, reis 33.
J.D. Timmermans, 1966, 05, 4e Stuurman, GABONKUST, reis 53.
J.D. Timmermans, 1967, 08, 3e Stuurman, NEDER WAAL, reis 43.
J.D. Timmermans, 1968, 09, 3e Stuurman, NEDER ELBE, reis 51.
J.D. Timmermans, 1969, 02, 3e Stuurman, NEDER ELBE, reis 53.
W.J. Timmermans, 1967, 12, 5e Werktuigkundige, BILLITON, reis 70.
W.J. Timmermans, 1969, 07, 5e Werktuigkundige, BENGKALIS, reis 70.
G.H.J. Timpman, 1964, 11, Bediende, KARIMUN, reis 47.
G.H.J. Timpman, 1965, 05, Bediende, BATU, reis 32.
G.W. Tjallinks, 1965, 08, Lichtmatroos, NEDER WESER, reis 31.
F.K. Toet, 1964, 12, 5e Werktuigkundige, BILLITON, reis 56.
F.K. Toet, 1965, 12, 5e Werktuigkundige, REMPANG, reis 54.
H.W. Toeter, 1964, 01, 3e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 39.
H.W. Toeter, 1964, 12, 3e Werktuigkundige, BAWEAN, reis 61.
H.W. Toeter, 1965, 04, 3e Werktuigkundige, BAWEAN, reis 63.
H.W. Toeter, 1967, 05, 2e Werktuigkundige, BINTANG, reis 79.
H.W. Toeter, 1967, 11, 2e Werktuigkundige, BINTANG, reis 81.
H.A. Tokaya, 1964, 12, Handlanger, RIOUW, reis 59.
H.A. Tokaya, 1965, 09, Handlanger, RAKI, reis 68.
H. Tokkie, 1968, 04, Handlanger, BALONG, reis 45.
H. Tokkie, 1968, 09, Handlanger, BINTANG, reis 86.
H. Tokkie, 1969, 03, Handlanger, ANTILLA CAPE, reis 3.
G.J. Tol, 1965, 06, 4e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 15.
G.J. Tol, 1965, 10, 4e Werktuigkundige, NEDER RHONE, reis 17.
G.J. Tol, 1966, 06, 3e Werktuigkundige, BATJAN, reis 47.
G.J. Tol, 1967, 08, 3e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 45.
G.J. Tol, 1967, 09, 3e Werktuigkundige, KONINGSWAARD, reis 46.
G.J. Tol, 1969, 11, 2e Werktuigkundige, BANGGAI, reis 58.
G.J. Tol, 1970, 03, 2e Werktuigkundige, BANGGAI, reis 59.
T.W. Tol, 1963, 05, 5e Werktuigkundige, BINTANG, reis 59.
T.W. Tol, 1965, 03, 5e Werktuigkundige, REMPANG, reis 52.
T.W. Tol, 1965, 07, 5e Werktuigkundige, REMPANG, reis 53.
E. van Toledo, 1967, 11, 5e Werktuigkundige, NEDER ELBE, reis 47.
E. van Toledo, 1969, 05, 5e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 62.
E. van Toledo, 1969, 12, 5e Werktuigkundige, KARACHI, reis 58.
H. Tolmeijer, 1964, 01, Radio officier, GABONKUST, reis 41.
H. Tolmeijer, 1965, 01, Radio officier, GABONKUST, reis 46.
H. Tolmeijer, 1965, 03, Radio officier, GABONKUST, reis 47.
H. Tolmeijer, 1965, 06, Radio officier, GABONKUST, reis 48.
H. Tolmeijer, 1965, 10, Radio officier, GABONKUST, reis 50.
H. Tolmeijer, 1965, 12, Radio officier, GABONKUST, reis 51.
B. Ton, 1964, 02, Radio officier, ROEBIAH, reis 66.
R. Ton, 1967, 03, 5e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 83.
R. Ton, 1967, 10, 5e Werktuigkundige, SUMATRA, reis 85.
R. Ton, 1969, 05, 5e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 62.
R. Ton, 1970, 03, 4e Werktuigkundige, KARIMATA, reis 66.
J. Tonkens, 1963, 09, 1e Stuurman, ROEBIAH, reis 64.
J. Tonkens, 1964, 02, 1e Stuurman, ROEBIAH, reis 66.
J. Tonkens, 1964, 12, 1e Stuurman, BORNEO, reis 62.
J. Tonkens, 1966, 05, Gezagvoerder, KONINGSWAARD, reis 41.
J. Tonkens, 1968, 08, Gezagvoerder, ANTILLA CAPE, reis 1.
J. Tonkens, 1969, 03, Gezagvoerder, ANTILLA CAPE, reis 3.
J. Tonkens, 1970, 02, Gezagvoerder, ANTILLA CAPE, reis 7.
T. Tonkens, 1964, 01, Matroos o/g, BANGGAI, reis 31.
J. Tonkes, 1963, 04, Lichtmatroos, NEDER RIJN, reis 3.
T. Tonkes, 1965, 01, Matroos o/g, SUMATRA, reis 75.
T. Tonkes, 1965, 06, Matroos o/g, SUMATRA, reis 74.
T. Tonkes, 1967, 05, Matroos, NEDER WESER, reis 41.
T. Tonkes, 1968, 11, Matroos, KAAP HOORN, reis 43.
T. Tonkes, 1969, 07, Matroos, NEDER WESER, reis 51.
B.J. den Toom, 1963, 10, Lichtmatroos, RONDO, reis 63.
A. v.d. Toorn, 1965, 01, 1e Stuurman, KARAKORUM, reis 36.
A. v.d. Toorn, 1965, 05, 1e Stuurman, KARAKORUM, reis 38.
A. v.d. Toorn, 1966, 01, 1e Stuurman, BATU, reis 35.
A. v.d. Toorn, 1966, 05, 1e Stuurman, BATU, reis 37.
A. v.d. Toorn, 1969, 09, 1e Stuurman, BINTANG, reis 90.
A. v.d. Toorn, 1970, 01, 1e Stuurman, BINTANG, reis 91.
A.T.W. Toorn, 1965, 12, Matroos o/g, KAAP HOORN, reis 31.
A.T.W. Toorn, 1965, 12, Matroos o/g, KAAP HOORN, reis 32.
A.Th.W. Toorn, 1965, 04, Matroos o/g, NEDER RIJN, reis 15.
J.W.A. Top, 1965, 01, Matroos, RAKI, reis 65.
J.W.A. Top, 1965, 05, Matroos, BATU, reis 32.
J.W.A. Top, 1967, 07, Matroos, BAWEAN, reis 75.
J.W.A. Top, 1968, 07, Matroos, BINTANG, reis 85.
J.W.A. Top, 1968, 09, Matroos, BINTANG, reis 86.
J.W.A. Top, 1969, 05, Matroos, KARIMATA, reis 62.
J.W.A. Top, 1969, 10, Matroos, KARIMATA, reis 64.
J.H. Torenstra, 1963, 05, Matroos, BINTANG, reis 59.
F.P.K. Toth, 1969, 09, Lichtmatroos, BINTANG, reis 90.
F.P.K. Toth, 1970, 01, Lichtmatroos, BINTANG, reis 91.
L. Tourenhoofd, 1967, 05, Radio officier, KAAP HOORN, reis 37.
R.W. Tramper, 1967, 10, Koksmaat/bakker, NEDER RHONE, reis 29.
R.W. Tramper, 1968, 02, Koksmaat/bakker, NEDER RHONE, reis 31.
R.W. Tramper, 1969, 11, Koksmaat/bakker, KARIMUN, reis 69.
R.W. Tramper, 1970, 03, Koksmaat/bakker, NEDER LEK, reis 14.
J.C. Trapman, 1965, 04, 5e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 47.
J.C. Trapman, 1965, 07, 5e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 48.
J.C. Trapman, 1965, 10, 5e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 49.
J.C. Trapman, 1966, 01, 5e Werktuigkundige, CAMEROUNKUST, reis 51.
J.C. Trapman, 1967, 08, 4e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 2.
J.C. Trapman, 1967, 12, 4e Werktuigkundige, NEDER LINGE, reis 4.
J.C. Trapman, 1968, 09, 4e Werktuigkundige, NEDER WESER, reis 47.
J.C. Trapman, 1969, 12, 4e Werktuigkundige, KARACHI, reis 58.
G.J. Tresoor, 1968, 10, Handlanger, NEDER RHONE, reis 35.
G.J. Tresoor, 1969, 09, Handlanger, BINTANG, reis 90.
G.J. Tresoor, 1970, 01, Handlanger, BINTANG, reis 91.
J.F.J. Trimbos, 1965, 04, 3e Stuurman, KARIMUN, reis 49.
J.F.J. Trimbos, 1965, 11, 3e Stuurman, RADJA, reis 75.
J.F.J. Trimbos, 1968, 04, 3e Stuurman, KARIMATA, reis 58.
J.F.J. Trimbos, 1968, 10, 3e Stuurman, KARIMATA, reis 60.
J.F.J. Trimbos, 1969, 09, 1e Stuurman, NEDER EBRO, reis 50.
P.L. Trommel, 1967, 10, Radio officier, SUMATRA, reis 85.
P.L. Trommel, 1968, 06, Radio officier, BALI, reis 78.
K.M. Tromp, 1965, 05, Olieman, KONINGSWAARD, reis 37.
P. Troost, 1966, 01, 2e Stuurman, BATU, reis 35.
P. Troost, 1967, 06, 2e Stuurman, NEDER RHONE, reis 27.
P. Troost, 1967, 10, 2e Stuurman, NEDER RHONE, reis 29.
P. Troost, 1968, 09, 2e Stuurman, BATU, reis 46.
J.H.E.M. Trynes, 1969, 03, Handlanger, NEDER WAAL, reis 51.
A. Tuankotta, 1965, 05, 2e Bankwerker, BATU, reis 32.
A. Tuankotta, 1967, 03, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 57.
A. Tuankotta, 1967, 08, Olieman, CAMEROUNKUST, reis 59.
A. Tuankotta, 1969, 05, Olieman/motorman, CAMEROUNKUST, reis 68.
H.K. Tuinman, 1966, 01, Radio officier, KONINGSWAARD, reis 40.
H.K. Tuinman, 1966, 05, Radio officier, KONINGSWAARD, reis 41.
F. Tuythof, 1963, 06, Bediende, BALONG, reis 34.
E.F. Tweitmann, 1964, 11, Chef-hofmeester, NEDER WAAL, reis 27.
E.F. Tweitmann, 1965, 08, Chef-hofmeester, NEDER WESER, reis 31.
E.F. Tweitmann, 1967, 03, Chef-hofmeester, BALONG, reis 42.
E.F. Tweitmann, 1967, 11, Chef-hofmeester, RONDO, reis 73.
E.F. Tweitmann, 1969, 03, Chef-hofmeester, BORNEO, reis 79.
E.F. Tweitmann, 1969, 10, Chef-hofmeester, NEDER WAAL, reis 55.
E.F. Tweitmann, 1970, 02, Chef-hofmeester, NEDER WAAL, reis 58.

C.J. Uden, 1969, 10, 2e Werktuigkundige, BATJAN, reis 63.
G. Uitbeyerse, 1968, 07, Matroos, BATU, reis 45.
E.J. Uitman, 1965, 03, Motorman, BANGGAI, reis 39.
E.J. Uitman, 1967, 08, Motorman, BILLITON, reis 67.
E.J. Uitman, 1968, 09, 1e Motorman, NEDER ELBE, reis 51.
E.J. Uitman, 1969, 02, 1e Motorman, NEDER ELBE, reis 53.
E.J. Uitman, 1969, 11, Motorman, BENGKALIS, reis 72.
E.J. Uitman, 1970, 03, 1e Motorman, KARIMUN, reis 71.
P.J.M. Uittenhout, 1963, 05, 1e Stuurman, ROTTI, reis 60.
P.J.M. Uittenhout, 1964, 11, 1e Stuurman, RONDO, reis 66.
P.J.M. Uittenhout, 1965, 10, 1e Stuurman, BATJAN, reis 43.
P.J.M. Uittenhout, 1966, 02, 1e Stuurman, BATJAN, reis 45.
P.J.M. Uittenhout, 1967, 08, 1e Stuurman, NEDER LINGE, reis 2.
P.J.M. Uittenhout, 1967, 12, 1e Stuurman, NEDER LINGE, reis 4.
P.J.M. Uittenhout, 1969, 02, 1e Stuurman, KARAKORUM, reis 57.
P.J.M. Uittenhout, 1969, 09, 1e Stuurman, KARAKORUM, reis 59.
L.W. Ulrich, 1965, 07, Radio officier, REMPANG, reis 53.
L.W. Ulrich, 1965, 12, Radio officier, REMPANG, reis 54.
L.W. Ulrich, 1967, 03, Radio officier, ROTTI, reis 78.
B.M. Ummels, 1965, 12, Handlanger, BAWEAN, reis 67.
H.M. den Uyl, 1964, 12, Koksjongen, RIOUW, reis 59.
H.M. den Uyl, 1965, 06, Koksmaat, NEDER EEMS, reis 29.
H.M. den Uyl, 1966, 01, Koksmaat, BALONG, reis 40.

A-C, D-G, H-J, K-M, N-R, S-U, V-Z

Belevenissen van een koksmaat op zee
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu